3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Vrtěti Zemanem

To je pěkný rétorický obrat, a je to tady zase, politický kýč. Michal Hašek na videu, kde během 190 vteřin stačí jedenáctkrát lhát, to je výkon srovnatelný s eskamotérským kouskem Václava Klause, který v roli reprezentanta České republiky stopil do kapsy plnicí pero. No a když si myslíte, že Hašek je pletichář a lhář a když to nedejbože napíšete, i takové hlasy se vyskytnou, že jste politický kýčař.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Han 4.11.2013 7:26

Re: Astone, máte to zapotřebí

Přesně ty miliony zmanipulovaných troubů volily Zemana.

M. Ilsner 4.11.2013 8:00

Re: Astone, máte to zapotřebí

A jeden z nich jste vy.

P. Han 4.11.2013 8:19

Re: Astone, máte to zapotřebí

Já ho nevolil. Lžete jako vždycky.

J. Mannheim 4.11.2013 8:26

Re: Astone, máte to zapotřebí

pokud si pamatuji, Klaus byl jedním z bojovníků za Zemana, tak tady nežvaňte pitomosti

P. Han 4.11.2013 8:38

Re: Astone, máte to zapotřebí

Preferoval Zemana, ačkoliv musel dobře vědět, čeho se od něj můžeme dočkat, proti Schwarzenbergovi, o kterém to věděl taky. Já to měl opačně, ale v každém případě to byl výběr ze dvou špatných možností. Takhle byly rozdány karty. Pro vás je to samozřejmě BOJ. Tedy to krafání.

V. Fenzel 4.11.2013 7:18

Re: Astone, máte to zapotřebí

Pane Křivane, tu trapnost s perem viděl celý svět v přímém přenosu! Jaký jiný důkaz ještě potřebujete, aby to nebyla lež pro Vás, klausofila?

P. Han 4.11.2013 7:31

Re: Astone, máte to zapotřebí

Takových záběrů z nejrůznějších akcí po celém světě by se našlo... Stačí jen je vybrat a zveřejnit s příslušnou omáčkou a máte další "skandál".

M. Ilsner 4.11.2013 8:01

Re: Astone, máte to zapotřebí

Ty kLausoklapky máte nasazeny hodně bytelně.

P. Han 4.11.2013 8:39

Re: Astone, máte to zapotřebí

To lhaní je ve vás jak v koze, iLsnere.

S. Netzer 4.11.2013 7:34

Re: Astone, máte to zapotřebí

Tady je každý druhý expertem přes diplomatický protokol. Diskutérka Boublíková dokonce soudí, že pan prezident měl na pero "nárok". :-))) Když na něj měl "nárok", tak proč se zachoval jako sprostý kapsář?

P. Hofman 4.11.2013 7:42

Re: Astone, máte to zapotřebí

To, co napsal Špaček, je úplná pitomost.

V diplomatickém protokolu platí dost striktní pravidla a jakékoliv "suvenýry" se rozdávají hostitelem, nikoliv, že by si je mohl host automaticky přivlastnit protože se mu líbí. Podpisová pera se opravdu darují (opakuji darují), ale to musí vyjít na podnět hostitele. On by musel pero i s krabičkou vzít a presidentovi předat. Klaus ho ovšem normálně ukradl, i když v případě požádání o něj by ho okamžitě dostal.

V. Fenzel 4.11.2013 7:49

Re: Astone, máte to zapotřebí

A slušnost by byla za dárek poděkovat. Klaus prostě veřejně předvedl, co je vlastně ve skutečnosti zač.

P. Hofman 4.11.2013 7:53

Re: Astone, máte to zapotřebí

Můj názor je, že si zcela jistě nebyl vědom toho, co dělá. Byl zaposlouchán do projevu kolegy prézy a udělal to, na co je zvyklý - podváděl. Pak se k tomu pod tíhou důkazů v Brně přiznal. Nebylo to pochopitelně nic zásadního, ovšem live před kamerami (rozhodčí se holt díval) se z toho stala celosvětově trapná událost.

P. Han 4.11.2013 7:46

Re: Astone, máte to zapotřebí

Kapsář krade cizí věci z cizích kapes. Jak se to má s protokolárními pery, už vysvětlovalo několik fundovaných osob, včetně znalce etikety a protokolu a bývalého mluvčího presidenta Havla. Ovšem vysvětlovat fanatikům je marné...

S. Lazárek 4.11.2013 7:49

Re: Astone, máte to zapotřebí

Ale prča to docela byla, co říkáte? Zakončená navíc vítězoslavným úsměvem a véčkem do užaslých davů.....:-))

E. Heusinger 4.11.2013 7:54

Jedno z pravidel komunikace

Není důležité jak cokoliv bylo řečeno či míněno, důležité je jak to vyznělo a bylo pochopeno.

P. Han 4.11.2013 7:58

Re: Jedno z pravidel komunikace

Samozřejmě. Nejdůležitější na každém činu je jeho interpretace. Profláknutým termínem "mediální masáž".

S. Lazárek 4.11.2013 8:02

Re: Jedno z pravidel komunikace

Tady to nebylo třeba, každý si udělal názor podle toho, co viděl. Je zajímavé, že oba jsme viděli to samé, ale každý vlastně úplně něco jiného.

P. Han 4.11.2013 8:22

Re: Jedno z pravidel komunikace

Jo, viděl jsem to. S komentářem, zakroužkováním, zpětným návratem na detail. Autor toho klipu dělal, co mohl.

S. Lazárek 4.11.2013 8:27

Re: Jedno z pravidel komunikace

Někdo dokonce psal, že to bylo pravdoláskou sestřiháno.

Je to stejné, jako když náš současný president utrpěl virozu a málem poblil korunovační klenoty. Bylo to taky s komentářem, zpětným návratem na detail....jen kroužkovat se nemuselo......

S. Netzer 4.11.2013 7:55

Re: Astone, máte to zapotřebí

Pokud se nemýlím, tak sám dotyčný svého činu později litoval, tak si strčte Vaše řeči o fanaticích někam.

Ostuda to byla.

S. Lazárek 4.11.2013 8:00

Re: Astone, máte to zapotřebí

Mně jen nejde do hlavy, proč si to pero nedal do krabičky a to vše prostě nepřesunul ze stolu přímo do kapsy saka. Pašovat pero pod stolem je dosti pracné a strkat si ho do kapes u kalhot za určitých okolností i nebezpečné.....:-)

S. Netzer 4.11.2013 8:04

Re: Astone, máte to zapotřebí

Já si to vysvětluji tak, že to provedl v roztržitosti.

Ale samozřejmě, že všechny kecy různých "expertů" o "protokolárním peru" tuto aféru patřičně rozmazaly.

L. Křivan 4.11.2013 8:09

Re: Astone, máte to zapotřebí

Pan Špaček je v tomto případě expert.

S. Lazárek 4.11.2013 8:16

Re: Astone, máte to zapotřebí

To ale nikdo nepopírá, jen ten způsob časoprostorového posunu onoho pera byl trošku nešťastným. O ničem jiném to legrační video nebylo.

P. Han 4.11.2013 8:33

Re: Astone, máte to zapotřebí

"Nešťastný způsob" a "legrační video" prezentované jako krádež.

S. Lazárek 4.11.2013 8:39

Re: Astone, máte to zapotřebí

Nešťastný pro něj (sám to potvrdil) a legrační pro mne. Každý ať si podle svého zváží a posoudí, co na tom videu vidí.....

J. Kombercová 4.11.2013 8:02

Re: Astone, máte to zapotřebí

Tenkrát jsem četla, že dokument, který to pero podepsalo, podepisoval Schwarzenberg, pokud tomu tak je, je celý spor mimo mísu, protože pak by, pokud tvrdíte, že je zvykem po podpisu si pero nechat, patřilo KS. :))

E. Sevrát 4.11.2013 7:55

Re: Astone, máte to zapotřebí

Podobný kousek provedl starý,uctyhodný senátor v USA při druhé Obamově inaguraci.Šlohl protokolární pero s kterým Obama podepsal presidentský slib.Taktéž se na to přišlo,rozdíl byl v tom,že Obama se tomu zasmál a všichni to brali jako klukovinu a sběratelskou vášeň staršího pána.Akorát v ČR se z prdu dělá kulička.

S. Lazárek 4.11.2013 7:57

Re: Astone, máte to zapotřebí

Ale nedělá pane Sevráte, já myslím, že to k ničemu jinému než právě ke smíchu nebylo. Rozumím tomu, že to Klause pak mrzelo, protože poslední věcí, kterou by on chtěl být, je být směšným. Povedlo se, jedeme dál!......:-)