1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Vrtěti Zemanem

To je pěkný rétorický obrat, a je to tady zase, politický kýč. Michal Hašek na videu, kde během 190 vteřin stačí jedenáctkrát lhát, to je výkon srovnatelný s eskamotérským kouskem Václava Klause, který v roli reprezentanta České republiky stopil do kapsy plnicí pero. No a když si myslíte, že Hašek je pletichář a lhář a když to nedejbože napíšete, i takové hlasy se vyskytnou, že jste politický kýčař.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Berka 4.11.2013 9:34

Bude srandy kopec...

Zeman bude chtít od Babiše lustrační osvědčení... :D

E. Heusinger 4.11.2013 9:47

Spekulace

Pikantní bude pokud ministrem bude navržen Bělobrádek (*1976) a odmítne se (třebas z legrace)  nechat lustrovat.

E. Heusinger 4.11.2013 9:53

Poznámka,

vláda není prý orgánem státní správy, takže lustrace prý nejsou potřeba.

Zeman hledá jiné téma k diskuzi?

L. Novák 4.11.2013 9:31

Oranžový boj o poloprázdná koryta

Oranžový boj o poloprázdná koryta

[]

  :-P

L. Šarina 4.11.2013 9:21

Doporučuji,

když jme u Zemana na web  www.bez-cenzury.com otevřený dopis Zemanovi od   W. Kroupy. Zajímavé čtení.

Z. Švrček 4.11.2013 9:14

Klausem postižený Aston.

Astone, jak se žije člověku, který je tak strašlivě postižený Klausem, že mu od toho nepomůže ani (zdánlivá) Klausova politická smrt?? Až Klaus jednouz zemře, budete mu chodit močit na hrob a psát z toho úvodníky v podstatě o něčem jiném?

S. Lazárek 4.11.2013 9:19

Re: Klausem postižený Aston.

Zajímavé, co všechno se může některým lidem honit v hlavě.....

J. Kombercová 4.11.2013 9:22

Re: Klausem postižený Aston.

...pravda. To, co pan Švrček píše, to by mě v životě nenapadlo. Kam na to chodí?

S. Lazárek 4.11.2013 9:22

Re: Klausem postižený Aston.

To netuším a cestu "tam" ukázat snad ani nechci....

P. Vítek 4.11.2013 9:37

Re: Klausem postižený Aston.

Tobe,kdyby to nebylo trapny,tak to budes delat taky

J. Kombercová 4.11.2013 10:08

Re: Klausem postižený Aston.

Tykejte si svým soudruhům, Vítku... a co víte, co já bych dělala... hele, pan Fritscher je tady, to jste ho nějak zvlášť neodstřelil, vy bojovníku hubou.

S. Netzer 4.11.2013 10:10

Re: Klausem postižený Aston.

I paní Václavíková.

Sniper asi nemá moc dobrou mušku.

J. Václavíková 4.11.2013 10:13

Re: Klausem postižený Aston.

On je při tom ,,střílení" nejvíc nebezpečný sám sobě :-)

P. Vítek 4.11.2013 10:27

Re: Klausem postižený Aston.

To neboli-jen se trosku zpomali pocitac.A pak je mozne kdykoliv videt display pripojeneho stroje.U porusovatelu zakona o protiptavnosti komunismu(a propagatoru teto kriminalni ideologie)je to povoleno

S. Netzer 4.11.2013 10:45

Re: Klausem postižený Aston.

Halt´ dei Gosch, Halbdackel elender.

V. Hajková 4.11.2013 9:23

Re: Klausem postižený Aston.

Také  jsem  si   dnes  ráno  říkala-   proč  se  p.  NEFF-  neustále  zesměšnuje  s  touto  ubohostí??   Zda  je  to  z  duvodu ,  že  dobře  zná  osazenstvo  pod  uvodnkem-   a  hází  jim  spolehlivě  mastnou  kost   o  kterou  se  vždy  tato  smečka  serve   ve  stylu  ""  KDO  více  urazí""   a  ono   každé  klepnutí   zvyšuje   pro  Neffa   fin.  příjem  z  reklamy!   Nebo,  zda  je  to  z  té  neuvěřitelné  nenávisti   -  jejiž  puvod  je  mně  utajen   :-)))))))))))))))))

S. Lazárek 4.11.2013 9:26

Re: Klausem postižený Aston.

Já se o tuhle mastnou kost aktuálně rvu s paní Boublíkovou a všiměte si jedné, pro Vás možná nepochopitelné věci, obejde se to zcela bez urážek a vulgárností. nesouhlasím s ní, ale její názor respektuji. Pokud byste uměla totéž, mohla byste se normální diskuze zapojit taktéž.

V. Hajková 4.11.2013 9:31

Re: Klausem postižený Aston.

Přeji   hezký  den  -  a    prosím   vynechte  mě  ze  sféry   svých  utoku!   O  diskuzi  s  Vámi  nestojím  -  a  už  nevím  jak  Vám  to  mám   zřetelněji  napsat!

S. Lazárek 4.11.2013 9:35

Re: Klausem postižený Aston.

Napište to s čárkou nad u, to mi bude stačit. Slibuju, že pak Vás nechám na pokoji.....:-)

P. Vítek 4.11.2013 9:39

Re: Klausem postižený Aston.

Tvuj nazor je asi tak dulezity,jako nazor naseho kozla.

J. Kombercová 4.11.2013 9:27

Re: Klausem postižený Aston.

Viďte... ovšem od Vás to sedí, vy neurazíte nikoho ani květinou.

P. Vítek 4.11.2013 9:46

Re: Klausem postižený Aston.

Je to fakt divny.Ale neztracejte tady s tema zvapenatelyma mozkama,ktery se zacyklovaly nekde pred 30 lety a prectete si dnesni clanek od Stepanka na NP-tam jde o podstatnejsi pera

J. Forman 4.11.2013 9:24

Re: Klausem postižený Aston.

Postižení Klausem je dvojí - klausofobie a klausofilie. Já se hrdě hlásím ke své stoprocentní klausofobii. Klausofilové však své postižení halí do spousty  keců a nepřihlásí se k němu.

P. Han 4.11.2013 9:35

Re: Klausem postižený Aston.

Svět není tak černobílý, jak si jako zajatec svých fobií představujete...

P. Boublíková 4.11.2013 9:38

Re: Klausem postižený Aston.

Tak pokud jde o mně, jsem takový klausofil, který má Klausovi za zlé okopávání Topolánka (Klaus nikdy nestrávil, že ODS už není vedena v jeho duchu a skončilo to tím, že Paroubkovi pomohl shodit Topolánkovu vládu), podpis Lisabonské smlouvy (podle mého názoru měl Klaus abdikovat - to by byl výrazný protest proti této kravině, který by EU nemohla jen tak přejít mlčením), část amnestie týkající se ukončení rozjednaných soudních procesů a ještě pár dalších věcí - ovšem pro klausofoby je klausofilem každý, kdo do Klause soustavně nekope pod sebepitomnější záminkou, jako je například "ukradené pero". A nedejbože, aby souhlasil s jeho euroskeptickými nebo klimaskeptickými názory - to je jasná známka nevyléčitelné klausofilie, že ano.

R. Brzák 4.11.2013 9:47

Re: Klausem postižený Aston.

paní Boubílková, máte můj téměř úplný souhlas.

E. Sevrát 4.11.2013 9:49

Re: Klausem postižený Aston.

První kdo měl abdikovat za podpis LS byl Topolánek,ODS měla ve svém usnesení (a má),že se nemají předávat další kompetence ČR do Bruselu.Totéž měla i ve volebním programu.Topolánek prohlašoval,že e LS shit a pak ji radostně za slintavých polibků s Angelou podepsal.Od té doby pro mě ODS skončila.

P. Boublíková 4.11.2013 9:51

Re: Klausem postižený Aston.

To je taky pravda.

J. Maleček 4.11.2013 10:13

Re: Klausem postižený Aston.

Pokud platí definice že "pro klausofoby je klausofilem každý, kdo... " a já bych řekl "na Klause nenadává po třetím pivě v hospodě", tak jsem taky klausofil, ale občas mi taky něco vadí, nejvíc asi to, že VK svým autoritativním způsobem vedením ODS (způsobeném mimo jiné tím, že na diskusi s ním nikdo neměl) jí postupně zbavil osobností, protože léta stačilo souhlasit s jeho názorem a vedlo to k deficitu samostatného myšlení, jehož důsledek v nulovém počtu osobností v ODS vidíme dnes. Okopávání Topolánka (za kterého získala ODS tuším 35%) s tím samozřejmě souvisí.

A mám-li být klausofobem, pak VK děkuji hlavně za jeho pohled na svět (jistě vycházející z klasiků), kterým přesvědčil mnoho lidí, že cokoliv centrálně řízeného za pomoci přerozdělování funguje mizerně. EU nevyjímaje.

Takže Lenc aby se v tom vyznal.

A pokud jde o to pero, tuším že to Aston píše proto, že -filové a -fobové se na článek sesypou ... a peníze za reklamu závilé na návštěvnosti se posypou :-)

P. Vítek 4.11.2013 9:42

Re: Klausem postižený Aston.

Kdybys ses hrde hlasil ke sve Gottwaldofobii za komancu,tak bys brucel.Zbabelce