26.3.2023 | Svátek má Emanuel


Diskuse k článku

Volby a mír

Byla by to sakra velká náhoda, že Kyjev připustil jednání s Moskvou právě v den, kdy v USA začaly volby do Kongresu. Američané zvolí celou Sněmovnu reprezentantů, třetinu Senátu a obnoví samosprávu , včetně guvernérů ve 36 státech a tří teritorií.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 9.11.2022 6:27

Rusácký troll M. Grundmann a jeho ruské lidové... :-P

M. Grundmann 9.11.2022 9:25

Vůbec ne. Píši věci, které Rusové nepíšou. A pokud je píšou, tak až později než já. Snažím se popsat objektivní situaci a něco takového se nikomu nelíbí. Ani Západu, ani Rusům. Rusové nechtějí vypadat jako slabí a ustrašení pod nátlakem, které Západ drtí už 25 let. Moje názory by byly v Rusku určitě zakázané.

Ale i Putin občas omylem řekne, co si skutečně myslí a jak skutečně vidí situaci. A z jeho občasných pravdivých vyjádření plyne, že vidí situaci stejně jako já. Totéž platí i pro západní a ukrajinské politiky. Téměř pořád lžou nebo vykládají nesmysly. Čas od času i oni udělají chybu a řeknou pravdu. A v tom okamžiku vidí vše úplně stejně jako Putin.

Existují vzácné okamžiky, kdy Rusové i Západ tvrdí totéž. Tato tvrzení jsou pravdivá a je třeba je najít. Není to jednoduché, lží a nesmyslů na obou stranách je tolik, že je to téměř nadlidská práce. Ale dopátrat se pravdy občas není jednoduché.

Z. Jemelík 9.11.2022 0:11

Až se Rusové zbaví Putina a Ukrajinci Zelenského a velmoci přistoupí na legalizaci anexe Krymu, Rusové se stáhnou, vznikne nový "Marshallův plán" na obnovu Ukrajiny, bude zrušeny sankce a dojde k obnovení obchodních styků s Ruskem.

J. Ganaur 9.11.2022 0:57

To jsou ale pitomosti!;-D;-D;-D

J. Pokoutný 9.11.2022 8:13

Rozdíl mezi Zelenským a Putinem je ovšem zásadní: ten první se nenechal potvrdit ve funkci doživotně.