1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Víza pro ruské turisty, už je to tady

Neuplynulo víc času než jediný den a už je tu zásadní rozpor ve stanovisku vůči konkrétní sankční otázce. Mají ruští turisté dostat záraz? Francie a Německo jsou proti tomu, jestřábí stanovisko zastávají Baltici a Polsko a Česko má stanovisko verbálně jestřábí a reálně ohnuté.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Sember 31.8.2022 22:28

Proč. Před asi dvěma roky jste mi říkal, že se setkáme na JIPce. Odpověděl jsem vám, že to není vyloučeno, ale tím pacientem budete vy. Já budu jenom návštěvníkem. Jak je možné, že za celou tu dobu mě ten covid nepostihl, ačkoli nejsem očkovaný? Bydlím v hustě osídlené čtvrti Prahy Nové Butovice. A pohybuji se i dál do centra Prahy. Nežiji na žádné samotě. Když to začalo, tak jsem si ten hadr na obličej nasadil, jak bylo přikázáno. Ale jenom zpočátku. Pak už jsem ho měl jenom pod nosem, abych mohl normálně dýchat. Prostě mimikry. Na procházky do přírody jsem chodil bez toho hadru. A nebyl jsem zdaleka sám, ačkoli to tehdy bylo povinné i venku. S vámi se opravdu nemá smysl pouštět do nějakých akcí. Jste mimo realitu;-)

S. Lazárek 31.8.2022 22:34

Jste zřejmě výjimečný pane Sembere, tím to bude. 40 000 vyšich spoluočanů vaše schopnosti bohužel nemělo a umřelo.

Realita za doby covidu se neodehrávala v laboratoři na výzkum plazmatu ale ve špitálech. Asi bez smajlíka.

A. Renjascu 31.8.2022 23:00

Blatný přiznal v PS, že ve statistice jsou zahrnuty veškeré osoby pozitivní na Covid včetně autonehod. Tchan zemřel po deseti dnech na ARU na mrtvici, ale protože byl testován pozitivně na Covid, tak má jako příčinu úmrtí uvedenCovid. Je pravda, že nám to lékaři aspoň sdělili, ale přesto... holt mít či nemít půl mega za týden navíc je silná motivace. Takže zrovna statistiku úmrtí bych v tomto případě jako nějaký ověřovaí důkaz nebral, notabene, když jí zpochybňují samotní ministři...

J. Václavíková 31.8.2022 23:03

Pravda, počet nadúmrtí je přesnější. A taky je o dost vyšší než úmrtí pozitivních na kovid.

V. Sember 31.8.2022 21:31

Tady ho máte.

https://www.foxnews.com/us/white-house-says-unvaccinated-migrants-allowed-tennis-player-who-isnt-are-two-different-things

S. Lazárek 31.8.2022 21:33

Díky. No a?

V. Sember 31.8.2022 21:41

Jinak, pane Lazárku, celá covidová rádoby pandemie, umělé vyrobená v laboratořích, je strašná prasárna. Vakcíny mRNA proti covidu jsou proti běžným vakcínám skutečně experimentální. Ukázaly se být prakticky neúčinné a mohou mít dost nepříjemné zdravotní následky. Něčím takovým bych se nenechal nikdy opíchat. Jsem neočkovaný a covid mě v podstatě vůbec nezajímá. Djokovičovi v tomto směru fandím. Patrně ty sratchky nepotřebuje:-P

L. Novák 31.8.2022 22:09

;-O Plácáte kraviny. Djokovič je trouba. Tenis umí, může si to dovolit. ;-)

A. Renjascu 31.8.2022 22:27

Zajímavé je to, že je virus uměle vyrobený potvrdilo již mnoho kapacit z oboru (u nás třeba i ten bláznivý Flégr či Prymula a samozřejmě jako první vysmívaná Peková) a přitom se touto informací nikdo nezabývá...

L. Novák 31.8.2022 22:38

LŽEŠ! Nikdo nic nepotvrdil!

A. Renjascu 31.8.2022 23:24

Tak si vyhledejte rozhovory s Prymulou a Flegrem a přestaňte se ztrapňovat jako idiot. Když už něco chcete komentovat, tak si o tom aspoň něco zjistěte, takto to vypadá, že jste jen mizerně placenej elf za mizernou práci.

L. Novák 1.9.2022 0:04

Mě rozhovory s Prymulou a Flegrem, resp. jejich nejspíš odborné spekulace, nezajímají. A to, co jsem četl, nic o spolehlivě potvrzeném umělém původu koronaviru neobsahovalo.

A. Renjascu 31.8.2022 21:42

Tak sice to s komentářem přímo nesouvisí, ale vývoj vakcíny trvá normálně 5 - 15 let a jsou při něm testovány vybrané osoby u kterých jsou sledovány jak reakce, tak účinnost samotné vakcíny. Údajná vakcína proti Covidu nesplňuje žádný z těchto požadavků, přestože se jedná o naprosto nový princip komerčně vyráběné vakcíny. Původní účinnost se z téměř 95% propadla na sotva 40% hranici (je otázka, zda by bez vakcíny neměli tito jedinci výsledky lepší), nechrání před infekcí a ani před jejím šířením, nakažení i přes prodělané vícenásobně očkování vykazují naprosto bezprecedentní počet úmrtí, je regfistrován vysoký pořet úmrtí (např VEARS) a tolik umrtí mladých sportovců při sportovních akcích jako loni je taktéž s předchozími lety nesrovnatelné. Nakonec máte stejný Google a tak můžete hledat...

E. Novotny 31.8.2022 22:02

Je to tak. Ja napr. nemam zadnou vakcinu proti covidu, covid jsem vssak nedostala. Moje zdejsi kamaradka covid dostala po dvou vakcinach. A moje svagrova po druhe vakcine zemrela. Mozkova mrtvice, deje se po covidovych vakcinach celkem casto.

L. Novák 31.8.2022 22:10

;-D ... ono se tak děje často i u neočkovaných proti covidu. :-P

E. Novotny 31.8.2022 22:22

Je to tak, deje se to i tak a mozna i mnohem casteji. To popirat neni v mem umyslu. Nezminila jsem dosud moji velmi oblibenou pribuznou, ktera zemela na covid jako jedna z prvnich (Sv.Anna, Brno). Neockovana, tehdy jeste covidove vakciny k mani nebyly.

L. Novák 31.8.2022 22:42

Dnes je jich nadbytek (asi za 14 mld. Kč) a budou se muset vyhodit. (celkový nákup za 21 mld.) Byl jsem na čtvrté vakcíně předevčírem. Bylo plánováno 5 injekcí na každého občana ČR.

K. Zelený 31.8.2022 21:29

Mě by taky zajímaly ty genové injekce, můžete psm dát vysvětlující odkaz o na ně?

A. Renjascu 31.8.2022 21:47

https://www.zuova.cz/Content/files/articles/plesnik/smd179.pdf

https://szpcr.cz/covid-19/jak-funguje-adenovirova-dna-vakcina/

https://www.vakciny.net/geneticke-mRNA-vakciny-proti-CVD-19

S. Lazárek 31.8.2022 21:53

Pokud si dobře pamatuju pane Renjascu tak jste tu psal že jste profesí stavař, dáváte sem tedy odkazy na medicinská fakta, o kterých odborně nevíte vůbec nic, je tak?

A. Renjascu 31.8.2022 22:02

Najděte mi nějakou info, že jsem stavař? A jinak k těm vami protěžovaným a nekriticky přijímaným "vakcínam" proti covidu mi stačí, jak info, které jsem uvedl o účinnosti či spíše neúčinnosti těchto vakcín, neschopnosti zabránit nákaze i dalšímu šíření či srdečním selhání u mladých, ale i starých lidí. To vše se naprosto vymyká všem ostatním vakcínám a kdyby podobné parametry vykazovaly ostatní vakcíny, tak by již dávno byly staženy z trhu. A medicína? No pár členů mé rodiny, ale i přátel vyskytuje v tomto oboru a nejsou nějakým pomocným personálem, ale kvalifikovanými odborníky. Vy, ale zřejmě pracujete aktivně přímo ve výzkumu a tak nám můžete poskytnout kvalifikovanější informace než nějací lékaři...

L. Novák 31.8.2022 22:04

Jste Putinův ruský dezinformátor. Rublový milionář, podle intenzity nasazení v komentářích. ;-D

A. Renjascu 31.8.2022 22:10

Tak na množství vašich příspěvků asi nemám...

L. Novák 31.8.2022 22:46

Já nehlásám LŽI Putinovy ruské propagandy. ;-)

A. Renjascu 31.8.2022 23:26

Mužete mi sem dát nějaký můj příspěvek v kterém bych šířil nějakou lež?

L. Novák 1.9.2022 0:08

Dohledávat to nebudu, ztráta času. Ale ozval jsem se tam...

S. Lazárek 31.8.2022 22:08

Ach ty vaše odkazy pane Renjacu, píšu přece o tom, že mám ten dojem a vy chcete na můj dojem nějaký odkaz, opravdu se běžte léčit.

Máte medicínské vzdělání? Místo odkazu stačí napsat ano mám, ne nemám.

L. Novák 31.8.2022 22:13

Kdyby měl, neplácal by takové nesmysly. Takže se ptát nemusíte. :-)

S. Lazárek 31.8.2022 22:19

Pan Renjascu má sice odkazy na všechno, ale nic ze své hlavy v tomto punktu bohužel přiložit neumí, možná tak maximálně selskej rozum, ale to je pro oborr virologie či vakcinologie asi dost málo.

A. Renjascu 31.8.2022 22:24

Tak nás poute v oboru virologie. Můžete začít profesí, praxí, vědeckým výzkumem ... snad to nebude jako u Kubka, který v diskuzi s prof. Beranem koktal a nakonec přiznal, že tomu nerozumí a jen papouškuje názory jiných papoušků. A vaše příspěvyk mnohdy ukazují, že jste renesanční bytost a odborník na všechny obory. Na to já nemám a tak si musím vystačit s nazory prezentovanými většinou v mainstreamu...