5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Velké pokušení

Několik set lidí se v Praze na Letné sešlo na demonstraci proti vládě Petra Fialy. Na prvním podniku tohoto typu se 3. září na Václavském náměstí sešlo sedmdesát tisíc lidí, pokud jde o účast, je to skutečný sešup.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Spáčil 28.11.2022 8:21

I ty stařenky jsou voličky, blbísku.

L. Frydryšek 28.11.2022 8:32

......lavice v PS zase prázdná.

Jó, tak to maj fešáci nastavený a to si nastavili sami, voliči jim do toho nepindali.

Oni to maj nastaveno jinak jak dělňasi, kteří by nechali ponk prázdnej nějakou dobu, tak b se k němu už nevrátili, ač by moóóóóóc chtěli.

V OVM taky sesle prázdná? No když byla obsazena, tak se zase nelíbilo vyjadřování, skákání do řeči a lavice obžalovaných prázdná není, no bodejť by byla, tam jde dokázat po mnoha letech "nevinu" a u toho muší někdo bejt.

R. Toman 28.11.2022 8:52

Bureše jsem nevolil a volit nebudu, a tak mi je zcela jedno kde se zrovna fláká a vandruje. Ani v TV ho nepotřebuji vidět, no někomu se pravděpodobně po něm stýská. Lidé jsou různí.:-)

A. Blok 28.11.2022 8:03

V 1. kole nevolit EUrohujery, tedy ani Babiše. "Celoevropské řešení krizí" selhalo!!

P. Kmoníček 28.11.2022 8:48

Vidím, Bloku, že si doma prohlížíte s nostalgií fotky z doby úspěchů vlády Národní Fronty.

A. Blok 28.11.2022 10:02

To možná Vy, já vás komunisty nesnáším - aktuálně především zeleně se maskující, kteří se vymlouvají na ruskou agresi.

J. Fridrich 28.11.2022 8:03

"Američanům nedochází, že Rusové chtějí válčit dál." -

Autor tohoto titulku se mýlí, je nepřesný. Válčit chce Putin a jeho věrchuška, ale rusové válčit nechtějí... Myslím, že v historii válek nebylo tolik vyhýbání se odvedení do armády a jasných dezercí, kolik jich je nyní v Rusku.

P. Dvořák 28.11.2022 8:04

Kolik válek pamatujete?

P. Vychodil 28.11.2022 8:18

No, on muže pamatovat válku v Iráku , Afghánistánu , Sýrii , humanitární bombardování na Balkáně ...má bohaté zkušenosti ...

Jsem zvědav na všechny rusobijce , válečné štváče , všichni ve válečném posedu za obrazovkou , se zbraní zvanou klávesnice , až je vlast povolá do skutečné zbraně ...

Jen se divím , ze jsem dosud neslyšel o žádných našich hrdinných dobrovolnících , bojujících na Ukrajině i za naši svobodu ... vlastně slyšel a viděl video s pěti , žadonili tam o příspěvky aby si mohli koupit auto a dojet na frontu , dále pak na výzbroj a výstroj ...

J. Fridrich 28.11.2022 8:26

Já umím číst, a zajímám se od dětství o vývoj světa od starých černohlavých Sumerů... Zkuste se také naučit číst, a studujte historii lidstva, a válek, které ji bohužel doprovázejí, Dvořáku...

P. Dvořák 28.11.2022 8:30

Fridrichu, již staří černohlaví Sumerové psali o dezercích a nechuti k odvodům?

;-D

J. Fridrich 28.11.2022 8:33

Tak to mi stačí, Dvořáku. I hlupákovi je jasné, že jsem to myslel OD NICH do současnosti. A tam bylo válek až moc...

P. Dvořák 28.11.2022 8:35

Fridrich blbej jako vždycky. Napíše něco a pak musí vysvětlovat, jak to vlastně myslel.

J. Fridrich 28.11.2022 9:52

Normálním netřeba nic vysvětlovat, blbovi nutno vysvětlit VŠE.

L. Beneš 28.11.2022 8:56

Psali. Jenom se rozbily ty hliněné tabulky s klínovým písmem.

M. Moravcová 28.11.2022 8:26

Pan Fridrich vede domácí zákopovou válku

P. Spáčil 28.11.2022 8:11

Se podívejte, kolik je u nás úkáček, jichž se týká mobilizace a potom povídejte něco o vyhýbání se odvedení do armády.

J. Havelka 28.11.2022 8:14

Ty je prověřuješ, troubo Spíčil...?

P. Dvořák 28.11.2022 8:17

8-o

Co lze prověřit na frajírcích, kteří se u nás prohání v SUV nebo limuzíně Medvěd? Neměli by sedět v tanku?

P. Spáčil 28.11.2022 8:25

Kreténku, asi poznám když potkám úkáčko, jestli má věk mezi 18 - 60 let, kteří nesmí kvůli válečnému stavu opustit Ukrajinu.

P. Boublíková 28.11.2022 8:36

Oni mají dost často maďarské pasy - maďarské občanství , takže Ukrajinci je museli pustit ven. A k tomu mají ukrajinské pasy, takže mají nárok na uprchlickou podporu :-) Neříkám že podporu berou všichni, řada z nich pracuje.

J. Fridrich 28.11.2022 8:23

Ty kreténe spíčiluj, ty by jsi odváděl ty Ukrajinské matky s dětmi do armády, že... Ty matky s dětmi, které přišli k nám po 24. únoru jasně převažují nad ukrajinskými muži... Ukrajinští muži jsou u nás ve velkých počtech, ale přišli k nám už léta před rusáckou agresí, a pracují většinou na stavbách a těžkých manuálních pracích, které čecháčkům NEVONÍ. Ti raději chodí pro dávky na sociálku, blbe...

P. Dvořák 28.11.2022 8:33

Ty jsi v pr. byl a ho. viděl.

Ti, kteří "přišli k nám už léta před rusáckou agresí, a pracují většinou na stavbách a těžkých manuálních pracích", bydlí dodnes na ubytovnách, kupují si točeňák a pivo v PET láhvích, ale určitě se neprohání po našich silnicích v Mazdách a Medvědech.

L. Beneš 28.11.2022 9:08

Ti, co se prohánějí po našich silnicích v Mazdách a Medvědech jsou pravděpodobně ti, kteří od těch pracujících vybírají dávky před nástupem do autobusu na Ukrajinu. Jděte se někdy podívat na Florenc.

J. Fridrich 28.11.2022 9:58

A ty jsi nevystrčil nos ze své horní-dolní Lhoty. Zjisti si počet utečenců-vystěhovaných z Ukrajiny po ruské agresi. Ale kolik milionů Ukrajinců se muselo přemístit v rámci jejich země před rusáckými útoky.

P. Dvořák 28.11.2022 10:15

Nemuselo. Chtělo.

Tedy zachtělo . . . se jim našich sociálních dávek.

J. Fridrich 28.11.2022 10:42

Takže nemuseli ty matky s dětmi odejít aby si zachránili své životy, jim se ZACHTĚLO utéci před rusáckými raketami a bombami, které tam na jejich zemi dopadají 9 měsíců.. Také si odepřeli to potěšení z MASOCHISMU, když by je rusáci ve sklepech hezky jemně pomučili a ženy znásilnili.... To vše si odepřeli, Dvořáku... Měl by jsi to sdělit svému ošetřujícímu lékaři. Snad ti pomůže.

O. Vorálek 28.11.2022 8:36

Já tu vidím se vožírat po po Plzni Ukrajince mužského pohlaví. Hospody už před nimi zamykají záchody, to jim nebrání, aby alespoň pochvcali dveře. Dobytek.

P. Spáčil 28.11.2022 8:37

Pohádky ovčí babičky umíš dobře, jak všechna ta mladá úkáčka (chlapi) jsou tady už dávno. Jinak mezi dospělými uprchlíky s dočasnou ochranou je 25% mužů, říká MV ČR.

J. Jaroš 28.11.2022 8:59

Inu, i zesnulá královna Alžběta za války sloužila.Pokud jde o řešení současné patálie na východě. Navrhuji osvědčené demokratické řešení. Ukrajina je již rozbombardovaná jako Srbsko a je tedy na čase vytvořit nezávislý stát typu Kosova. Což by vyřešilo problém s ruskou menšinou. Upozorňuji, že nemám diplomatického vzdělání ale se svou troškou do mlýna se odvažuji přispět.