24.9.2023 | Svátek má Jaromír


Diskuse k článku

Vaječná intifáda

Možná, že se o české vaječné intifádě bude psát v učebnicích politologie jako o začátku nové éry. Nemá žádný program, žádné lobbistické podpory, má jenom vtip.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
héro 26.5.2009 8:10

Co když za vejci stojí Zeman?

ČSSD si proti sobě poštvalo hodně vlastních členů a příznivců. Pokud tedy napadá opozici z vejcovacího nápadu, pak by podezření logicky mohli rozšířit i na své oběti své politiky. Zeman jistě by mohl mít taky důvod pro vejcovací akce.

Množství odpůrců ČSSD se rozrůstá v čase a tím i množství latentních iniciátorů vejcovaček. I nějaký ten přeběhlík, co pod doživotním dozorem "mladých" socdemáků musí dávat bacha, se mohl stát iniciátorem. Paroubek proto je obklopen množstvím nepřátel, které si nadělal spolu se zbytkem vedení strany tím, že se odklonili od demokratické podstaty ČSSD.

Špidlu a Grosse bych nepodezříval z iniciátorství vejcování. Ti jsou za vodou po svém pádu z výsluní strany. Ale i bez nich je stranických odpadlíků víc než dost.Tak proč se Paroubek naváží jenom směrem k ODS? Je jedna alternativa, když tedy trvá na tom, že vejcovačka je předem připravená a organizovaná z ODS. Je to alternativa JÍM připravené akce s vejci, aby ODS měl jak pošpinit. Že je to hodně přitažené za vlasy? To ale varianta jeho napadání ODS taky. Tedy rovnocená!

milan 26.5.2009 8:03

prosím bez emocí

Vážení příznivci ODS i ČSSD, přestaňte prosím stupidně dělit svět na pravici a levici. Vaše vzájemné přestřelky a nadávky jsou trapné! Když to děláte, chováte se přesně tak, jak Vás naprogramovali naši nezodpovědní politici. Veřejným věcem nejvíc prospějete, když k politickým stranám budete přistupovat nezaujatě - emoce překáží rozumu. Dejte všechny strany na stejnou váhu a volte toho, kdo má nejlepší, realistický a prospěšný program a možnost ho realizovat. Ty, kdo volí jinak neurážejte. Je to pokleslé a děláte tím radost jen vulgárním politikům, kteří sobecky takové rozeštvávání lidí podporují. Pokud někdo nesouhlasí s ČSSD, nemá házet vejce, ale volit jiný politický subjekt. S Astonem nesouhlasím - házení vajec není povedený vtip, ale výtržnictví.

Poklop 26.5.2009 8:06

Re: prosím bez emocí

R^R^

Karel 22 26.5.2009 8:08

Re: prosím bez emocí

ČSSD ani ODS nejde ani tak o nějaké programy - ty voliči nečtou. Jim jde jenom o to, jak se prodrat se k moci. A v tom je ten problém. Já totiž nevidím boj nějakých idejí politických stran, ale štěkání vzteklých psů. kteří házejí špínu na protivníka. Házení vajíček je ta nejnevinější forma celé té politické maškarády.

Lea 26.5.2009 8:11

Re: prosím bez emocí

R^

jarda 26.5.2009 8:17

Re: prosím bez emocí

hmmm ... tak to mi připomělo ... na zahradě máme udělané parkoviště ... jeden soused parkuje "jak chce" ... asi třikrát jsem jej slušně upozornil, ať parkuje tak, aby se na parkoviště vešli i další ... a on, že bude parkovat jak chce a že žádná pravidla já stanovovat nebudu ... fajn ... fčera zaparkoval tak, že zprava byla mezera těsně pod jedno auto, tak jsem se zleva (u jeho volantu) nacpal tak, aby nemohl z té strany nastoupit ... a přišel za mnou, jak že to parkuji :-))   ... tak mu říkám: ale pravidlo, že každý bude parkovat jak chce jsi zavedl Ty :-)))   ... klasická "jiná situce" :-)))    ... jsem docela zědaf, co budou říkat na házení vajíček na topolánka a ne na Paroubka říkat ti, co to schvalují teď :-))

j 26.5.2009 8:25

Re: prosím bez emocí

On to někdo schvaluje? Většina se pouze baví jak se Puchejřovi vrací

Karel 22 26.5.2009 8:31

Re: prosím bez emocí

Taky jsem tak řešil parkování jednoho blba - s pomocí souseda jsme ho zablokovali dvěma auty - notoricky parkoval před vjezdem. ;-D

Co se týká házení vajec na Topolánka nebo kohokoliv jiného, tak je mi to úplně jedno. Já na mítinky partají zásadně nechodím. Ztráta času. Ale házení na Paroubka má jistý emotivní náboj. Rozpláclé vejce na palici Topolánka by mě sotva rozesmálo. Ale uvztekaný Paroubek  a socaqni - NO TO JE NĚCO!!;-D;-D;-D;-D

Nomen 26.5.2009 8:03

Vedoucí kampaně ČSSD Petr Dimun i předseda strany Jiří Paroubek odmítli, že by na mítincích měli ochranku,

iHNed.cz: Ale určitě se o tom v ČSSD bavíte...

Na to není žádná strategie. Prostě reagujeme tak, že ty lidi ignorujeme a upozorňujeme na to, že už to opravdu štve i naše příznivce, kteří se mítinků účastní. Dostáváme se do velmi absurdní situace, kdy organizátoři a někdy i naše ochranka musí část lidí na našich mítincích chránit před jinými.

iHNed.cz: Posílili jste na mítincích ochranku?

Posílili jsme, jezdili dva lidé, teď jsou tři nebo čtyři.

http://domaci.ihned.cz/c1-37234310-dimun-o-vajickovych-utocich-zbili-nam-manazery-prestala-to-byt-legrace

Kajan 26.5.2009 8:03

Evropské volby nemají vůbec žádný, vůbec žádný, smysl !!! Rozhodují eurokomisaři, kteří jsou úplně špidlovatí ! Dzp.

wu-lung 26.5.2009 8:11

Re: Evropské volby nemají vůbec žádný, vůbec žádný, smysl !!! Rozhodují eurokomisaři, kteří jsou úplně špidlovatí ! Dzp.

to není, není pravda!! ;-)

j 26.5.2009 8:01

Morálka bolševika

Samozřejmě, že toto desatero platí a je možné, že i soudruzi to vědí ale na druhou stranu , víte jak je to pohladí po duši když mouhou někoho vydusit nebo okrást, to pak dostávají svůj bolševický orgazmus 

Kajan 26.5.2009 8:01

Kdo zná momentální program ODS, sem s ním !!! Dzp.

Filip 26.5.2009 8:02

Re: Kdo zná momentální program ODS, sem s ním !!! Dzp.

Chlup na dlani nenajdeš.

baranka 26.5.2009 8:19

Re: Kdo zná momentální program ODS, sem s ním !!! Dzp.

známe ale volební program ČSSD ... nebudu volit ODS protože příjdu o:důchod,práci,rodinné přídavky.....;-(

Pavla B. 26.5.2009 8:00

Bravo, Astone,

jen blbec nemění své názory a jsem tedy ráda, že jste od soboty svůj názor na humanitární bombardování náčelníka Volské voko vejci změnilR^

Desatero rovněž podepisuji.

Ladislav N :-))) 26.5.2009 8:04

Re: ČSSD -NSDAP :-)

"...Podle advokáta Josefa Douchy mohlo být vyvedení odpůrců ČSSD z předvolebních shromáždění trestným činem omezování osobní svobody. "Na to v žádném případě žádná ochranka nebo kdokoliv jiný nemá nárok," uvedl v Práv

Vedoucí kampaně ČSSD Petr Dimun i předseda strany Jiří Paroubek odmítli, že by na mítincích měli ochranku, podle nich proti lidem, kteří akci narušovali, zasahovali příznivci strany. Jeden z mužů, kteří v pondělí v Teplicích lidem trhali transparenty s nápisy namířenými proti sociální demokracii, však napadeným tvrdil, že je placený za to, aby zabránil jakémukoliv narušení akce. ..."

Tak zákon neporušuje ochranka najatá ČSSD, ale "příznivci strany"!!;-D

jarda 26.5.2009 8:20

Re: ČSSD -NSDAP :-)

jestliže je někdo zaměstnancem nějaké firmy, je velmi pravděpodobné, že je za to placen, a že mimo jiné bude chránit i majetek firmy - i když není placen jako ochranka ... nevidím f tom rozpor ...

I-Worm 26.5.2009 7:59

Ten nápad pro doktora Ratha

neprovozuje se snad již léta ve velkém?

Kočkodan 26.5.2009 7:56

10 zásad se dá podepsat-ale schvalování LS

je podle mne s tím v rozporu.Jak je to správně.Vajíčka i na LS.

Petr H 26.5.2009 7:53

Když Džoržíno Paroubek,

"kluk jako vy",posílal před volbama 06 Kočkovic kluky dělat bugr na mítinky ODS,to se mohli socani uchechtat.Paroubek holt zasel vítr,sklízí bouři,tak si ruďoši nakupte kapesníky a brečte doma.

Ladislav N 26.5.2009 7:55

Re: Když Džoržíno Paroubek,

A těch idiotů - Paroubkových blbů - co se rozlezli po diskusních fórech na Internetu a vylepují komunistickou propagandu jako blb Vízek, Jaroušek komoušek a spol... zde na NP.

Petr H 26.5.2009 8:00

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Teď si budou hrát na slušný a ubrečený...to jim tak někdo spolkne.Každej jeden se šklebil,když Paroubek posílal Kočky na mítinky konkurence dělat bordel.Teď akorát dostávaj zakusit vlastní medicínu a hned brečej jak stará kurwa a ohání se demokracií.To určitě.Horší  jak komunisti.

Filip 26.5.2009 8:01

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Nebylo by rozumnější, kdybyste si šel podebatovat za svými přáteli do IV. cenovky?

j 26.5.2009 8:04

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Mezi socany?

Filip 26.5.2009 8:07

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Ne, mezi popeláře.

Karel 22 26.5.2009 8:10

Tedy mezi voliče levice.

Poklop 26.5.2009 8:02

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Ládínku,ty jsi ale zapomněl,že největší blb tady NP jsi právě jedině ty.

jirka.s. 26.5.2009 8:33

Re: Když Džoržíno Paroubek,

Hajzldekl opět Chocholouškem!!!!;-D

http://farm3.static.flickr.com/2316/1508332512_2266da31fa.jpg?v=0