12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

V4 se staví na zadní

Premiér Andrej Babiš změnil někdy kolem čtvrtečního poledne svůj názor a zatímco ráno byl odhodlaný samozřejmě jet na nedělní migrační minisummit do Bruselu, odpoledne oznámil solidaritu s ostatními třemi státy Visegrádské skupiny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 22.6.2018 21:22

Re: Takový lepší Robejšek

Přesně tak, jejich obsah je podle mne stejně omezený.

J. Václavíková 22.6.2018 21:04

Re: Takový lepší Robejšek

Všechno jiné než Robejšek. Ani stopa populismu.

M. Mařák 22.6.2018 21:07

Re: Takový lepší Robejšek

Z jiné strany...

Nevím, nepřesvědčil mne, uvidíme.

M. Mařák 22.6.2018 21:11

Plácat se v uhrech a tak,

no, každý má nějaké ty záliby a podobné...

J. Vobr 22.6.2018 19:59

PAN PRESIDENT TO ZAHRÁL MISTROVSKY !!!

O tom nebudiž pochyb !!!

J. Vobr 22.6.2018 20:04

Re: PAN PRESIDENT TO ZAHRÁL MISTROVSKY !!!

TO NASERÉÉÉ !!!

M. Mařák 22.6.2018 20:09

Re: PAN PRESIDENT TO ZAHRÁL MISTROVSKY !!!

Koho, proboha...

S. Lazárek 22.6.2018 20:13

Re: PAN PRESIDENT TO ZAHRÁL MISTROVSKY !!!

Já bych vuvuzelu nerušil, je mu se sebou dobře.

M. Kolář 22.6.2018 20:17

Re: PAN PRESIDENT TO ZAHRÁL MISTROVSKY !!!

Ano, mistrovsky ..Ve svůj vlastní prospěch ...S Českou republikou si jako obvykle vytřel .... ::))

M. Mařák 22.6.2018 19:47

Čím déle tato tragikomedie potrvá,

tím lépe pro ODS a Fialu. Fialova taktika a strategie zatím nemá chybu.

R. Neveselý 22.6.2018 19:51

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Fialova taktika a strategie je ouplně ku hounu. Je to jen nastrčenej paňáca, protože kádry došly :-))

M. Mařák 22.6.2018 19:55

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Není, má sebezáchovné instinkty, což se o socanech říct nedá...

R. Neveselý 22.6.2018 20:05

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Není to lídr a mele furt jen nacvičené fráze. Politilog....

S. Lazárek 22.6.2018 20:06

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

No, náš Doník to není, to je pravda.

M. Mařák 22.6.2018 20:29

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Lidovci o dob, kdy se na ně vykašlal Kalousek, také nemají žádného lídra, no a jejich preference nejsou zrovna nejlepší...

R. Neveselý 22.6.2018 21:19

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Začal jste o ODS, proč do toho pletete Lidovce?

M. Mařák 22.6.2018 21:29

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Protože jste lidovec, přece, nebo co...

P. Jirkovský 22.6.2018 20:32

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Ideální předseda na tuhle dobu, klidnej, uvážlivej, nenechá se vytočit a hlavně už začne bejt vnímanej jako člověk, kterej drží slovo. ODS měla šťastnou ruku, nehledali chlapa na vítězství (to by byl nesmysl), ale na přežití a nabrání sil. Nejsem a nebudu volič ODS, ale bez nich se ta politická maštal prostě nezkultivuje.

S. Lazárek 22.6.2018 19:51

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Nestrčil tehdy hlavu do oprátky a teď může jen sledovat, co by se stalo, kdyby......

I. Mertl 22.6.2018 20:11

Re: Čím déle tato tragikomedie potrvá,

Tragikomedie zřejmě bude trvat až do příští ekonomické deprese, když teď z opozice vůči Burešovi vypadlo i ČSSD, čili tak 4-5 let. Bože, to už je další volební oddobí. Kdeže je Sobotkovo vypořádání se se zrádci! Tahleta měkota bude odečítat Burešovi od úst. Držte se svého Alsace.

J. Vobr 22.6.2018 19:11

POCHE DOHRÁLO !!!

:-)))

:-)))

M. Kolář 22.6.2018 19:37

Re: POCHE DOHRÁLO !!!

Ono je to skoro jedno ..Tato vláda bude mít všechny parametry národní tragikomedie, bez Pocheho nebo s Pochem ..

Jinak, Hamáček je mrtvý Hamáček,samozřejmě. ...

Neuvěřitelné,to je lapsus..... :::)))

I. Mertl 22.6.2018 19:45

Re: POCHE DOHRÁLO !!!

Někde jsem zaznamenal, že Hamáček k tomu dostane i záchody ve Strakovce. Zimola má chodit uklízet do Politických vězňů, protože na Chodov to má daleko. Zeman je prý na Hrad nechce, že má personálu dost.

R. Neveselý 22.6.2018 19:46

Re: POCHE DOHRÁLO !!!

Přesně tak, Hamáček celkem očekávaně vyměknul. To bude stát ČSSD i jeho samotného hodně procent.

J. Holíček 22.6.2018 20:14

Re: POCHE DOHRÁLO !!!

Myslím, že Kalousek bude mít pravdu. Zadlužená ČSSD vezme každé ponížení. Prachy jsou prachy. :-))

L. Kolman 22.6.2018 19:05

Ro(c)k na vsi

Šplíchnu se parfumem a vyrazím za kulturou. Za plotem už mi předkapela ladí balalajky. Tolik rocku snad nemají ani v Brně. Stali jsme se asi centrem rocku na Moravě. Před týdnem, dnes, za týden, pak za chvíli zase. Lupeny mám vždycky zadarmo, já se snad urockuji. A s kapelami vždycky skončíme u kámoše ve vinařské firmě. Nevím čím to je, ale nejzábavnější bývají Slováci, s těmi je vždycky srandy kopec. Ať je to "Kuli" Kollár z Desmodu, Timkovci z No Name, Katka Knechtová, Zuzka Smatanová, písničkář Peter Juhász...

S. Lazárek 22.6.2018 19:11

Re: Ro(c)k na vsi

Aby sis kšandou nevystřelil voko, vejtaho.

L. Kolman 22.6.2018 19:17

Re: Ro(c)k na vsi

Jak to je, tak to je, s tím nic nenaděláš. Někdo tady zas celý večer vaří a peče...! Musím také něčím přispět do mlýna. A to třeba nevíš, že ten Juhász je zrovna u mladých v Netherlands. Holandský zeť slaví narozeniny, tak si Petera pozval, protože se mu tady na hudebním festivalu moc líbil. Prý moc velký sympaťák s perfektní angličtinou. Dnes ho dcera vyzvedávala v Almelu.

S. Lazárek 22.6.2018 19:20

Re: Ro(c)k na vsi

Láňo, mi je to poměrně fuk, ale stejně si myslím, že největší pecka by byla, kdybys jim ukázal tu svojí legendární betonovou prdel, co kadí zámkovou dlažbu, to asi nikdy v životě neviděli.

L. Kolman 22.6.2018 19:26

Re: Ro(c)k na vsi

Je ti to fuk, ale vždycky kolem toho naděláš řečí, jako koza bobků.