29.5.2022 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Úžasňákovi

Úžasňákovi je název výborného filmu z dílny proslulého studia Pixar Animation o jedné supermanské rodince. Její příslušníci se ale musí své bohulibé činnosti vzdát a žít nenápadným životem až do chvíle, kdy je svět v nebezpečí a oni se opět můžou pustit do jeho záchrany.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jílek 7.1.2011 2:22

Hradní úžasňákovi....

Není ten Michálek jehovista? ptá se Klausův šašek Hájek.... i kdyby snad byl, jako že to popřel, "tak to vysvětluje", že nechce mít nic společného s tím svinstvem, do kterého se ho snažili zatáhnout?

Tihle sektářští hoši z Hradu zkoušejí, kolik vydržíme....už netuší, jak odvést pozornost od všech těch svińáren...Někteří považují za nepochopitelné, že si prezident republiky takové lidi vůbec kolem sebe může držet. Mě to ale nepochopitelné nepřipadá. Nemůže to být jinak

J. Mannheim 7.1.2011 7:49

Re: Hradní úžasňákovi....

Jehovisté nosili za války fialové trojúhleníky - nechce to hájek (CapsLock mi funguje) zavést?

A. Krejčová 7.1.2011 0:31

Naopak, pane Jagu.

Měl byste přece jásat, že je tu "jenom" korupce. Co kdyby se kradlo v malém, že. Taková tisícovka k tisícovce semo tamo, nenápadně, z ručky do ručky... To je přece "úžasný" job, ne? Už jsem tu jednou psala o tom tak pěkném slově "jánabráchismu", které zřejmě jinde ve světě nemá takovou stejné adjektivum (snad jsem to pojmenovala správně). Bohužel, se stává, že tyhle malé peníze většinou jsou víc vidět a hlavně se o nich víc ví a mluví a také jsou tyhle "malé" ryby potrestány mnohem víc a daleko důkladněji než ti vaši korupčníci, na které nemá ty správné zuby ani slavné NKÚ! Založíme novou společnost, starou necháme zlikvidovat dle zákona (inzeráty si můžete najít v pohodlí domova) a jede se vesele dál jako by se nechumelilo. Řeči politiků jsou jako voda: také tak rychle odplynou do ztracena. jen ta hořská pachuť z nich zůstane.