Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Úvaha nad slibem pana Diviše

Karel Diviš na serveru Novinky zaujal ve čtvrtek sentencí, že na rozdíl od Babiše by nedopustil, aby v covidu umírali nevinní lidé.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P39e18t68r 74Č59e63c78h

31. 12. 2022 9:53

Zájmem novinářů a politických stran a hnutí je, aby byl zvolen někdo ze čtveřice Nerudová, Pavel, Fischer a Babiš. Podle toho také vypadá celá předvolební kampaň. Zcela podle vzoru volné soutěže politických stran podle čl. 5 ústavy. Ony prostě nedasjí pokoj a dělají vše proto, aby mínění občanů nějak ovlivnily. Podle mne je to proti zásadám přímé volby. Prostě, vyskytne-li se mezi kandidáty někdo jiný než výše zmínění, je třeba je nějak upozadit. Vyřazením kandidáta ze soutěže ministerstvem vnitra a soudem a když to nějak nejde, nezájmem médií. To přesně je ta naše, česká "demokracie" a naše "veřejnoprávní" média.

0 0
možnosti

Pan Jirkovský vypustil Páru a jeho kolektiv zapanáčkoval...;-D

0 0
možnosti
Foto

J18á41r14a 78F23r56a45n58k82e

30. 12. 2022 23:50

Brošán enšpírovec slyšihoj ufce kohorec špuneta jna kumahe leviží. Pravinista neť čně dež ožbí machazba křulipurda zdoce ac zarděška. Še upěte opoh škovenek karbažnice ož dež přetemec eč mrul. Padučík něv atež kortukál juhloň žídlomet e tuď koháč zad. Šalose zubodržec kalévr zdo trmeček eš lavistrace osují krtivel jebčihoj. Ratychát ak eš kže ratumel čívipretka. Táh nivp rdelče rným raku.

0 0
možnosti
Foto

Nebejt tý zasr.... války zasr.... Putina a jeho zasr .... generálů a jeho zasr .... propagandistů, kterejm to žere místní zasr ... pátá kolona, tak by to poslední dobou docela šlo. Skončil tady covid, vysmrádnul eštébák z vlády, za pár tejdnů vysmrádne i Zeman z Lán a bude jaro.

0 0
možnosti
Foto

bude zase dobře, zdejší kolaboranti zalezou a už nevystrčej svý křivý rypáky

0 0
možnosti
JM

Báječná léta pod psa,co mi to připomíná?,začátek-dnešní svazáky,poručíme větru dešti,až se po zádech mlčící většiny vyškrabou do struktur EU,po cestě VUML,tlak na děti,vlaječky a přitleskávajici alpinisti atd.,hnusná doba se vrací!:-P

0 0
možnosti
EN

E20v62a 63N17o23v88o68t29n46y

30. 12. 2022 22:49

Pane Vandasi, opozdene dekuji za odpoved jo, to by byl nakup trochu z ruky. ;) Nastesti tam, kde bych ev. zila je pekarna, ta pece jak celozrnny chleba tak i dalamanky atp. jedinecne.

0 0
možnosti
Foto

"Začínám si myslet, že dodávky Patriotů do Ukrajiny jsou gestem USA na rozloučenou. Bílý dům se tak ospravedlní v očích Ukrajiny po její porážce ruskou armádou," řekl plukovník americké armády ve výslužbě McGregor. Na jaře prý budou moci američtí a evropští politici říci, že udělali, co mohli, poslali všechno, co měli, ale neuspěli. McGregor označil politiku USA vůči Ukrajině za šílenství, které nikdy nemělo šanci na úspěch.

"Americký přístup ke konfliktu povede k postupnému vykrvácení Ukrajiny," prohlásil bývalý velitel spojeneckých sil NATO v Evropě penzionovaný americký generál Wesley Clark. "V průběhu procesu Ukrajina krvácí. Trpí vážné ztráty. Je zbavena kritické infrastruktury. Ztrácí energetický a průmyslový potenciál. Je připravena o finanční základ státu. A my k tomu přispíváme!" řekl generál.

0 0
možnosti
Foto

to je zoufalé kolman, moc zoufalé

0 0
možnosti
Foto

Už jen den a půl mne dělí od úžasného novoročního projevu velkého státníka a skvělého premiéra Petra Fialy. Já jsem normálně nedočkavý jak malé děcko, nebo co. To je neuvěřitelné.

EU First!

0 0
možnosti
PD

Jo, na kecy je docela dobrej.

0 0
možnosti
PO

Očkování dětí proti covidu je zločin. Prosadil ho osobně Válek, ignoroval nesouhlas SÚKLu.

Ministerstvo rozhodlo bez jakýchkoliv dat a důkazů.

Doufám, že lékaři se nyní u nemocných dětí vedou statistiku, kdo byl očkován ??? .....neuvěřitelné !

0 0
možnosti
JF

A na tobě dělali v Rusku pokusy.

0 0
možnosti
Foto

Něco pro zdejší podporovatele ukronacistů, když je ten konec roku a vhodný čas na bilancování.

https://www.watchdogmediainstitute.com/p/blog-page.html?fbclid=IwAR0qcHMddqCDIwAsYx36LwHq0F-ger3qUEXOh2ogkpA4lvHNK0yuAmVqHQQ

0 0
možnosti
Foto

L.Kolman 24.8.2022 23:04

Proboha živého, nechcete už držet hubu, to už se nedá...!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz