Středa 17. června 2026, svátek má Adolf

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Úvaha nad jedním billboardem

Jsem taky pro Evropu bez nesmyslů. Kdybych se nechal vyfotit a koupil si flek na zakázaném billboardu (jako se to dělalo: TATÍNKU, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM) a svou touhu po Evropě bez nesmyslů (za daného stavu věcí nesplnitelné přání), co by to bylo?

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MP

Úvaha nad jedním článkem, opírající se o průzkum podnikatelů. Článek končí takto. Cituji: "... Úkolem číslo jedna má proto být digitalizace státu. Podle oslovených firem má být cestou, která by mohla Česko k výrobě s vyšší přidanou hodnotou přemostit. Nové technologie a umělá inteligence možná tuzemsko z pasti stagnace vysvobodí. Musí mít ovšem podporu shora, shodují se podnikatelé."

Komentář

Je třeba si uvědomit, že podnikatelé hodnotí situaci dle současného stavu, kteří oni tak vnímají. Podnikatelé skutečně podstatně mění ekonomiku země, ale nejsou vyloženými experty na budoucnost.

Tím chci zde připomenout, že budoucnost bude podstatně jiná, než byla minulost. Přijdou radikálnější změny, než které si dnes podnikatelé uvědomují.

Držte si klobouk. Jede se z kopce.

0 0
možnosti
Foto

Jede se z kopce směrem k zpětnému vývoji, klesá výkon hospodářství i životní úroveň obyvatel. Země zpětného vývoje. Ale tam směřuje i EU, jestli se bude držet zelené ideologie, že svým snížením 8,5% exhalací spasí svět.;-(

0 0
možnosti
JP

J94a43n 32P47ý31c94h50a

1. 9. 2023 9:50

No, pane autore, jistou logiku vaším argumentům upřít nelze, ale já bych zůstal klidný. Lidi na billboardy dost .....

0 0
možnosti
LN

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

A. Renjascu , L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , M. Varadinková , J. Krejčová , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , P. Spáčil , V. Čermák , V. Zadák , V. Machálková, I. Pávek , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , Z. Linda , V. Kuhaj , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , L. Beneš , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, J. Novak , P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , T. Kubín , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , V. Němec , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , O. Vorálek , I. Teren , Š. Hašek , R. Nešpůrek , L. Frydryšek , Z. Babek , P. Kozelský , ...

Další ;-O... kusy mám bokem na pozorování. Seznam není úplný.

Seznam dezinformačních webů v češtině

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_dezinforma%C4...

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
ZL

!!!! Slabý,stále slabý. Nasaď zálohy z toho "bokem"!!!!!;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

Jirkovský se vrátil z hospody.

Od 1:30 min.

https://www.youtube.com/watch?v=xjb67b7m8eY

0 0
možnosti
Foto

Přidal jste se k úchylným dobytkům zde? Dalo se to čekat, tyhle potlačované zoofilní úchylárny prostě jednou musely vyhřeznout i z té vaší funkcionářské tlamy.

0 0
možnosti
AR

A80. 56R98e80n95j21a55s67c73u

31. 8. 2023 22:24

Skandál v Estonsku narůstá. Místní novináři zjistili, že firma premiérčina manžela Kaya Kallas nejenže v Rusku podnikala a vydělala tam 1,5 milionu eur, ale dodávala komponenty na výrobu slzného plynu pro bezpečnostní složky Ruska a Běloruska.

Uvádí to vyšetřování estonského listu Eesti Päevaleht

:-);-D:-)

0 0
možnosti
PH

P33e53t32r 61H59a23n

31. 8. 2023 22:38

No sakra. Být to v Rusku, už by padali z oken.

0 0
možnosti
Foto

Chciválkové, radši nechte Putina na pokoji. Ten je snad v Rusku jediný, kdo nechce radikální řešení konfliktu.

0 0
možnosti
SL

A přitom by jeden řekl, že loni 24. února to spustil právě on sám.

0 0
možnosti
Foto

Hromadu slizkých odpadků jsme v roce 2021 volili. Zmanipulováni heslem "antibabiš" a neregulérní změnou volebních podmínek Rychetského ÚS. S řevem uplacených šupáků z Miliónů chvilek pro "demokracii", pohůnků z řad jakýchsi osobností, herců, komediantů a politických hochštaplerů, jako tupé ovce jsme si vybečeli současnost. Trpíme zaslouženě!

0 0
možnosti
PH

P12e17t23r 42H80a50n

31. 8. 2023 22:09

Za to si můžete sám, že jste volil slizké odpadky. Podle volebních výsledků většina národa, která se dostavila k urnám, zůstala normální.

0 0
možnosti
Foto

No jo, co také chtít po 116 nejzkorumpovanější zemi ze 180 sledovaných. Už tam museli zavřít i předsedu Nejvyššího soudu kvůli úplatku devětapadesát milionů korun.

"Tuzemská policie řeší další případ, ve kterém měly podezřelé peníze z Ukrajiny směřovat přes Česko. Za poslední půlrok několikátý. NCOZ samozřejmě nechce uvést, kolik kauz s "ukrajinskou stopou" celkem řeší. Je to státní tajemství?"

To akorát chciválkové a podporovatelé ukrajinských neonacistů se tváří, že v podobě Ukrajinců sestoupili na Zemi andělé...!

0 0
možnosti
PH

P81e59t90r 71H17a29n

31. 8. 2023 21:57

Nojo, jsou to padlí andělé, čili ďáblové. Bůh Putin je svrhl na zem. Pak po odvedené práci odpočal, defekoval se a to spadlo na hlavu vám.

0 0
možnosti
LN

MALWARE v počítači

Avast odhalil dobrovolníky, kteří za úplatu útočí na spojence Ukrajiny. Navazují na Bobíka

12. 1. 2023

ýzkumníci z Avast Threat Labs, což je součást firmy Gen vzešlé z Avastu, analyzovali skupinu lidí útočících na instituce v Polsku, Lotyšsku a Litvě. Jde o dobrovolníky sdružené pod názvem DDosia, kteří realizují DDoS útoky na organizace ve zmiňovaných zemích, za což dostávají finanční odměny. Ty proudí od prorusky a antiukrajinsky smýšlející hackerské skupiny.

DDosia navazuje na činnost již dříve odhalené proruské skupiny NoName(057)16. Ta napadala řadu organizací v několika zemích. Avast její činnost popsal loni v září. Organizace realizovala DDoS útoky, k čemu využívala svůj botnet. Ten se rozšiřoval skrze trojan pojmenovaný Bobik.

DDosia podle Genu nejspíše vznikla jako záložní plán v době, kdy NoName(057)16 využívala Bobíka. Skupina má asi tisíc členů komunikujících na Telegramu. Ti si za úspěšně provedený útok mohou vydělat až 80 tisíc ruských rublů. Technický popis je zde...

Martin Chlumecký z Avast Threat Labs situaci shrnuje takto: ...

https://www.lupa.cz/aktuality/avast-odhalil-dobrov.../

0 0
možnosti
PH

P41e18t41r 87H34a69n

31. 8. 2023 21:58

Rusko. Noumálka, Úďo.

0 0
možnosti
Foto

ten vepřík jurečka je už tak vypasenej, že sotva zapne sako ;-D

0 0
možnosti
SL

Jo hochu, víra a pravidelná strava dělá svoje:-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz