1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Úspěch české diplomacie

Dvojjediný ministr, momentálně tedy ministr zahraničí Jan Hamáček slavnostně oznámil, že se české diplomacii podařilo vyjednat v Sýrii propuštění dvou německých humanitárních pracovníků. Je to bezesporu velký úspěch. Je to náš příspěvek ke společnému úsilí a pokud by někdo hledal příklad pozitivního přístupu ke společné věci, zde ho má jako na talíři.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Green 10.8.2018 8:52

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

Nejste vy, majiteli tří aktivních nicků, též deviant a svině esenciální Honza tradiční marka na Psu ?

H. Omar 10.8.2018 9:02

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

Ne. S vámi to bude horší co.

F. Šimek 10.8.2018 9:13

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

jsem v Praze u syna. Věřím, že dneska v poledne si na václaváku popovídáme. Ještě k tomu včerejšku. Dříve to byly rukavice-šup-šup-Větřní...nakonec moje rodiče, co vychovali komunistu ! V jedinej straně v který sem byl bylo ODS. Vystoupil sem z ní díky tomu, že tam nalezli bejvalý komunisti, nebo jejich děti. Tys vychovanej jako boží hovádko, co se stydí za svoje chudáky rodiče-TĚŠÍM SE ....!!!

H. Omar 10.8.2018 9:45

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

Takže jak říkáte, komunistou jste v každé straně. A je mi líto vašci rodičů, nevím proč bych se měl za své stydět, ale to už bude tím vaším pomatením, že?

Já také. A bacha na migranty je jich všude plno. :)))

F. Šimek 10.8.2018 10:24

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

proč je ti líto mojich rodičů? Vašci rodiče lituju, že se stydíš za jejich příjmení ! Nakonec se přejmenuješ na H.OMAR. Jak tě poznám ? Jsem na Letnej, do 12 jsem u koně.....!!!

H. Omar 10.8.2018 10:52

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

Františku, protože vy.

Jak víte jak se jmenuji? To by mě celkem zajímalo.... Nebojte, šíleného staříka pod koněm není možné přehlédnout ani v davu turistů....

F. Šimek 10.8.2018 11:03

Re: Mamlas "Omar" úřaduje :))))

moc se těším na nešíleného "mladíka kterýho není možný přehlédnout v davu turistů "..:-)))

F. Doušek 10.8.2018 9:15

Re: TA3

Proč skutečně přítel Ruska Asad humanitární pracovníky zavřel na liště neběželo?

A. Trick 10.8.2018 9:18

Re: TA3

Jak to souvisí s Kosovem? Matláte to jako ekonomista.

F. Doušek 10.8.2018 11:06

Re: TA3

Matlání od vás sedí, fakt. Naposledy jsem ho zaregistroval včera.

Ale já navazuji na váš odkaz na TA3. Asi těžké úchopové instrumentarium dnes máte.

A. Trick 10.8.2018 11:10

Re: TA3

Navazujete na Kosovo Asadem? To je v Liberci stále horko?

F. Doušek 10.8.2018 11:15

Re: TA3

Ono na liště TA3 nic jiného neběželo? Fakt je horko. U vás.

A. Trick 10.8.2018 12:39

Re: TA3

Tam toho bylo, ale nic o tom jak AČR v Afganistánu likviduje terorismus.

V. Novák 10.8.2018 9:29

Re: TA3

Ilegální vstup do země.

Jsou takové země, které berou své hranice vážně...

F. Doušek 10.8.2018 11:10

Re: TA3

Slyšel jsem, třeba Izrael. A jsou takové země, které ho za to odsuzují.

V. Novák 10.8.2018 11:51

Re: TA3

Kdo odsuzuje Izrael za to, že si hlídá SVÉ hranice?

F. Doušek 10.8.2018 12:03

Re: TA3

To si děláte srandu?

P. Hlosta 10.8.2018 7:40

Určitě dostanu brzy informaci ;-))

Postrádám informaci kdo byl ten zlý, že uvěznil humanitární pracovníky. Snad nám to prozradí navrácení humanitáři a vysvětlí z čeho je ten zlý obviňoval, až je musela zachránit Česká velvyslankyně, čím trpěli a jak odolávali mučení věznitelem. Jistě vnesou světlo do temného pozadí s pomocí masmédií a bude nám vysvětleno, jaké kroky učiní proti zlému vězniteli pokrokový svět. Hanba všem věznitelům a sláva, hip a šupsajdá pokrokovým silám!

;-))

H. Omar 10.8.2018 8:28

Re: Určitě dostanu brzy informaci ;-))

Je to velká sranda být zavřený v Sýrii. Každý se tam potrhá smíchem...

P. Hlosta 10.8.2018 9:02

Re: Určitě dostanu brzy informaci ;-))

Šak já čekám, kdy začne osvěta. Musí nám být vysvětleno kdo je zlý a kdo nevinně upadl do zajetí, byl v něm mučen a až České diplomacii se podařilo zachránit nevinným život a osvobodit ze zajetí. To nejni žádná sranda! Jsem zvyklý na propagandu a nemohu bez ní myslet přeci.

;-))

H. Omar 10.8.2018 9:04

Re: Určitě dostanu brzy informaci ;-))

Vám musí být vysvětleno? No tak šupejte na školení. :) A bacha na potrhání smíchem, ale vy jste tak statečný.

P. Hlosta 10.8.2018 9:08

Re: Určitě dostanu brzy informaci ;-))

Jsem rád za vaše upřímné pobídky. Vás mohli docenit a dát na starost boj s reakčně myslícími občany. Poslal byste toho tam, onoho jinam a po čase by byli rozesláni reakcionáři dostatečně. Určitě by jich řehot přešel. Vy to vidíte jako vážnost a oni si z toho dělají čurinu, banda jedna!

;-))

H. Omar 10.8.2018 9:46

Re: Určitě dostanu brzy informaci ;-))

ANo s vámi je čuřina jak se svazákem...

P. Hofman 10.8.2018 7:35

Když už

Aston píše o české ambasádě v Damašku a jejím úspěchu, tak by asi bylo férové, kdyby jako novinář také informoval o tom, že ambasáda ČR je v současné době jedinou ambasádou států EU v Sýrii.

Po dohodě s ostatními státy EU, a díky našim tradičním dobrým vztahům s touto zemí, zastupujeme tam široké zájmy členů EU, jaké, se však těžko dozvíme, neb vše, do čeho mluví tajné služby, je vždy zahaleno mlčením.

Dokonce se na nás obrátily i USA a požádaly nás, abychom za ně poskytovali konzulární služby (obsah a co dalšího se samozřejmě opět tají).

Takže, role české ambasády v Damašku je nepochybně velmi důležitá, úspěch s osvobozením dvou Němců nepochybný, nicméně bez pomoci a spolupráce ostatních zainteresovaných partnerů by to nejspíš nevyšlo.

M. Prokop 10.8.2018 8:37

Re: Když už

S EUnijním svazem na věčné časy! :-P

P. Hofman 10.8.2018 8:46

Re: Když už

Když o něčem víte kulový, tak je lepší mlčet.

M. Prokop 10.8.2018 8:49

Re: Když už

Kéž byste se podle toho řídil.

P. Hofman 10.8.2018 8:54

Re: Když už

Já jsem svůj, fakty lehce podložitelný názor, napsal. Vy jste si jen, jako obvykle, upšouknul.

M. Prokop 10.8.2018 9:03

Re: Když už

Nadýmáte. :-P

V. Novák 10.8.2018 9:31

"Ostatní zainteresovaní partneři z EU" zdrhli ze Sýrie,

ani na ambasádách zhasnout nestihli. To byl jejich přínos...