6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

Únor bílý, pole…

Na únor bílý to nevypadá, zato nám začíná únor suchý, únor bez alkoholu. Nám, tedy, jak se to vezme a kdo do toho půjde. Se mnou můžete počítat, mám to vyzkoušené, loni jsem sušil zobák, předloni taky…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 1.2.2021 20:52

jasně, ta šla hrdinně na předem tutovou smrt

R. Tesařík 1.2.2021 21:07

A nikdo se s ní nebavil.

V. Fenzel 1.2.2021 21:29

Nebyla to ta lajka, byl to pes. Lajka je psí rasa, ten pes se jmenoval Limončik. Chudák.

P. Jirkovský 1.2.2021 20:39

A už jste ho pustil na nějakej kopec, nebo jste ještě u tréninku sezení po směru?

R. John 1.2.2021 20:53

Z bezpečnostních důvodů, učím ho jezdit zatím do mírného kopce.... až to zvládne alespoň na čtyřku, bude si to moci sešupajdit i dolu... já bych ho dávno ze sáńkařský školky vyloučil, ale von když vidí caparty jezdit, tak pofňukává a žadoní, ať mu dám ještě půl roku času...

P. Jirkovský 1.2.2021 20:59

;-D

J. Vobr 1.2.2021 20:25

Kůůůrwa chlastat se musí ... chlast je páteř české ekonomiky !!!

;-D;-D;-D

J. Vobr 1.2.2021 20:27

Z MAŘÁKA SI PŘÍKLAD NEBERTE !!!

CHLASTAT JE TŘEBA !!! ;-D;-D;-D

J. Polesny 1.2.2021 20:42

Ne každý je na fet.

R. Tesařík 1.2.2021 20:34

A těch daní, který nebudou, když se nebude chlastat.

P. Spáčil 1.2.2021 20:35

Vobr, chlastat můžete doma, když už chcete podpořit tu ekonomiku.

Žena Vám pustí CD s hlukem hospody, občas Vás majzne po hlavě, abyste nevyšel ze cviku ...

Taková virtuální realita. :-))

M. Mařák 1.2.2021 20:14

Ještě k těm drogám, tedy chlastu, když je to už dnešní téma, nebo co. Jako starý poctivý pivní kalič jsem jednoho dne dospěl k názoru, že první pivní ligu celý život asi hrát nemohu a měl bych dát pauzu. Ta pauza trvá už přes dva roky a jsem v pohodě. Všechno je to v hlavě.

Měl jsem tak deset dnů absťáka (chybělo mně to fyzicky) a pak to skončilo. Překvapilo mne, jak to bylo oproti nikotinu jednoduché, ale možná je to individuální a navíc jsem nejel na tvrdém.

Byl jsem již v kategorii, která pila kvůli každodenní dávce, kterou tělo potřebovalo. To znamená, že mne nezajímala jen sklenka na chuť k jídlu, musel jsem to tam mít v obvyklém množství. Má to i své výhody, mám teď o mnoho více volného času.

J. Polesny 1.2.2021 20:19

Vždy jsem byl jen rekreační hráč a vychutnávač. Mám celkem dobrou záklopku. Leč ty zákazy mě dotlačili k pravidelnější konzumaci.;-D co bych pro slušné hostinské neudělal..;-D

M. Mařák 1.2.2021 20:22

Dopracovat se k velkému mistrovství chce svůj čas a každodenní poctivý trénink.

P. Jirkovský 1.2.2021 20:23

Jeden můj kamarád vždycky říkával, že nás to pívo vlastně zachránilo před drogama ....

M. Mařák 1.2.2021 20:27

Tak mne určitě, páč mix mně nedělal dobře. I když pivo je také droga.

P. Milan 1.2.2021 20:30

Pak je pochopitelná i ta láska k maceše korupční. :-P

P. Boublíková 1.2.2021 20:02

Virus se přenesl na člověka teprve před rokem. To je z hlediska evoluce směšně kraťoučká doba.

Evoluční výhodu získávají nakažlivejší mutace (už i naše současná "evropská" je nakažlivejší než původní čínský vkmen), mutace vyvolávající příznaky jako je kašel, kýchání (virus se šíří zejména kapénkami), africké mutace se mohou směrovat do mladší generace (jihoafrická mutace), neboť seniorů v Africe mnoho není. Covid je systémové onemocnění, virus napadá nejen dýchací cesty, ale i cévy a řadu orgánů. Virus bude cestou systémového onemocnění zkoušet, zda mu pomůže k šíření vyšší smrtnost hostitele (nepomůže, neboť lidé své zemřelé pohřbívají, mrtvoly nikdo nekonzumuje a tedy touto cestou virus další hostitele nenajde). Virus bude zkoušet fůru dalších triků, času má dost.

P. Forejt 1.2.2021 20:06

mluvíte zřejmě o chřipce ?? ...protože se ukazuje, že všechny případy chřipky jsou ve statistice nějakým omylem vedeny, jako Covid ......aha?!

J. Venc 1.2.2021 20:12

Nadějeplné shrnutí - vlastně sdělujete, že virusák není sebevražedný idiot, své hostitele si díky zakódovanému pudu sebezáchovy nevymlátí a nezemřeme tedy všichni strašlivou smrtí.

Se mi ulevilo.

:-)

J. Polesny 1.2.2021 20:13

Jen ten mor byl hlupák...

J. Venc 1.2.2021 20:17

Mor způsobuje bakterie, primitivní organusmus. Sofistikovanej virusák si jde svou cestou.

:-)

J. Polesny 1.2.2021 20:20

Tak to jo.;-D vi rusák....;-D

P. Jirkovský 1.2.2021 20:17

Hele, jak myslíte to "všichni"?

J. Venc 1.2.2021 20:19

Jednoduše. Kromě těch co přežijí - všichni.

:-)

P. Jirkovský 1.2.2021 20:22

Já už jsem za tím viděl nějakou protekci, či co ....

J. Venc 1.2.2021 20:30

Uvidíme. Včera jsem se vzbudil asi v 5 ráno, chvíli čuměl do stropu a nakonec jsem vzbudil celou rodinu, naložení v autě jsme byli cca v 6 hodin, ještě byla tma. A byl z toho vyvzdorovaný, prolyžovaný den na horách.

Nestydím se za nic.

:-)

P. Jirkovský 1.2.2021 20:40

A proč byste se měl stydět? Takovej den na sněhu vydá za několik dnů v polepšovně.

P. Marcín 1.2.2021 20:22

Život nepřežijeme:-)

J. Venc 1.2.2021 20:33

Adaptujeme-li se na smrt, pak stěží.

:-)