Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Únor bílý, pole…

Na únor bílý to nevypadá, zato nám začíná únor suchý, únor bez alkoholu. Nám, tedy, jak se to vezme a kdo do toho půjde. Se mnou můžete počítat, mám to vyzkoušené, loni jsem sušil zobák, předloni taky…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
HF

Taky jsem se chtěl letos zapojit, ale vzpomněl jsem si pozdě. Po ránu už jsem si dal stopičku slivovice, takže to nechám až napřesrok :-)

0 0
možnosti
JH

Astone, mám to vyzkoušené, pokud nesušíš zobák píšeš samý sci-fi jako včera a předevčirem a ještě před...... Atd. A dneska taky, to je úroveň.!! No nazdar.!

0 0
možnosti
Foto

Poslouchaj, Hruška, daj si panáka nebo víc, a napíšou sem něco moudrýho.R^

Děkuji předem a čekám.

0 0
možnosti
PB

"Loni jsem sušil únor ještě při běžném provozu restaurací a už tehdy jsem v médiích zaznamenal nářky ze strany gastra, jak klesají v únoru tržby."

Pochopitelně. Celá ekonomika doplácí na suchý únor a zavřené hospody, neboť pryč je část DPH i HDP, o spotřební dani nemluvíc. Chlastem k prosperitě!

0 0
možnosti
JV

J68a30n 55V57o46b36r

1. 2. 2021 6:30

CHLAST - PÁTEŘ ČESKÉ EKONOMIKY !!!R^R^;-D

0 0
možnosti
RD

Vždyť jsme na suchu už bezmála rok!

0 0
možnosti
PR

Zeman útočí na Navalného jako ruského nacionalistu? Proč? Protože ten nezakrývá špinavé praktiky postbolševické internacionální sítě. Ta se skrze spolupráci komunistů, pohrobků jejich tajných služeb a oligarchů rozrostla po celé východní části Unie. Ale hlavně v Česku. On Zeman sám už žádné jiné spojence než komunisty, oligarchy a fašisty nemá. Tak co mu zbývá.

0 0
možnosti
RV

A víte, že ta postbolševická internacionální síť si pěstovala desítky let amerického prezidenta Trumpa? Naštěstí to v USA prokoukli a lid zvolil Bidena.:-)

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/donald-trump-rusko-kgb-jurij-svec-agent-manzelka-ivana.A210129_123951_zahranicni_kha

0 0
možnosti
PH

No vida, jak je to na tom příkladu s jachtou krásně vysvětlený. Tak až zase finančák někoho honit , že neplatí daně, tak může argumentovat tím, že ty miliony ušetřil, protože přestal chlastat . Jak se tak dívám na ceník, tak takovej motorovej člun by se za 2,5 mega pořídit dal, když se to podělí na počet dní chlastání a vícečlennou rodinu, tak by to mohlo i vyjít...;-D

0 0
možnosti
JV

J83a50n 81V70o85b16r

1. 2. 2021 0:56

Covid je třeba lépe vysvětlovat ... nechal se slyšet královéhradecký hejtman Červíček !!! A má pravdu policejní expresident ;-D

K tomu vysvětlování ... vzpomněl jsem si na film "Na samotě u lesa". Tam je scénka, kdy malý chlapec na pohřbu říká :

JÁ TOMU NEROZUMÍM ... ZEMŘEL PAN PETŘINA NEBO PAN NEBOŽTÍK ?

Taky mu to špatně vysvětlovali ;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0 0
možnosti
RF

R63a21u85l 51F51r45a68n24z

1. 2. 2021 0:12

Dnes je to suchý humor, jinak řečeno humoru jak v únoru.

0 0
možnosti
VM

Zatím to vypadá na ten - únor bílý, pole sílí.

A se suchým únorem sem na nás nechoď, Astone.

0 0
možnosti
JP

Tak jsem nepochopil, jestli si s tim suchym ûnorem steźuje nebo machruje ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz