16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Učitelé dostanou přidáno

Šlo to rychle. Hudrování v Betlémské kapli, uplyne týden a učitelům zvednou platy o patnáct procent a ostatním zaměstnancům o deset. Všimněme si, že oficiální oznámení zní, že se koalice dohodla. Před volbami si každý chce přivlastnit kus té zásluhy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hájková 12.9.2017 8:24

Od včerejška

si budu hlídat výrobky z masa! ty, z podniku BUREŠE - NEKUPOVAT! Po shlédnutí tohoto hodinového filmu - musí snad i největší česká ovce pochopit , co je BUREŠ za grázla! A to jste zde kvičeli, jak jste na potravinách šizeni z té zlé EU!!

https://www.youtube.com/watch?v=ZSc9fEDs-UA

Tento film byl natočen ve spolupráci s českou televizí a je natolik děsivý, že po určitém tlaku z nejvyšší míst si jej česká televize zatím dala do šuplíku !!

A co tento souhrn na co vše BABIŠ nechal kleknout finanční uřad- aby mu konkurence nepřekážela??

http://forum24.cz/nasi-na-ne-klekli-fau-europrint-kratolia-oleo-kdo-bude-dalsi/

M. Franková 12.9.2017 8:29

Re: Od včerejška

Teď jsem Vám na ro posílala níže odkaz. Již jste viděla, jenže koblihám to stejně klapky nesundá.

R. Sorge 12.9.2017 8:34

Re: Od včerejška

Všechno jsou to naprosto pochybné firmy, které podvádějí na daních. Klapky máte Vy a sl. Hájková.

M. Franková 12.9.2017 8:35

Re: Od včerejška

Samozřejmě, fanoušek fandí.

R. Sorge 12.9.2017 8:37

Re: Od včerejška

Nejsem fanoušek, ale nejsem tak hloupý jako Vy, abych věřil podvodníkům.

M. Franková 12.9.2017 8:49

Re: Od včerejška

A jsme u toho, fanda. Já bych si o Vás netroufla napsat, že jste hloupý, neb Vás toliko neznám. Vy mě ano?

R. Sorge 12.9.2017 8:53

Re: Od včerejška

Ano, protože jen hloupý člověk může bez věcných argumentů někoho označit za "fandu". A jsme u toho a je to pro Vás "vyřešené".

O. Uživatel 12.9.2017 9:00

Uživatel požádal o vymazání
R. Sorge 12.9.2017 9:03

Re: Od včerejška

Hájkorys, proč Vám zde říkají kašpárek ?

O. Uživatel 12.9.2017 9:06

Uživatel požádal o vymazání
M. Franková 12.9.2017 9:01

Re: Od včerejška

A Vy jste je předložil? Tedy, ty, které by vyvrycely podstatu dokumentu? Já znám tři případy, kde se zachoval stejně, jako v onom filmu. A nikoli z --jedna paní poudala.

R. Sorge 12.9.2017 9:07

Re: Od včerejška

Tak si ten dokument pořádně přečtěte, případně si dohledejte informace z jiných zdrojů.

M. Prokop 12.9.2017 9:20

Re: Od včerejška

Co je platno co znáte, když rozvědčík VÍ ! :-P

"Všetci kradnú" (Bureš nejvíc).

R. Sorge 12.9.2017 9:23

Re: Od včerejška

Vy jste mimořádně natvrdlá osoba.

V. Hájková 12.9.2017 8:36

Re: Od včerejška

Přesně jak píše p. FRANKOVÁ- jen další koblihářské slinty!

R. Sorge 12.9.2017 8:39

Hájková, inteligentko

primitivní slinty zde slintáte denně od rána do večera.

O. Uživatel 12.9.2017 9:23

Uživatel požádal o vymazání
V. Hájková 12.9.2017 8:35

Re: Od včerejška

Ano, zrovna jsem Vám na to odpovídala!

P. Hlosta 12.9.2017 8:35

Re: Od včerejška

Vono to ani Kalouskovi nepřidá, že i kobliha se přejí. Kalouskovi to jaksi furt nedochází. Může za to jistě Babiš! ;-))

M. Valenta 12.9.2017 8:18

Kapři si povypustili rybníček.

Je dobře, že učitelé dostali znatelně přidáno, čemuž se naši politici hodně dlouho bránili, neboť dobře vědí, že vzdělaný národ má poněkud jiné volební preference.

A. Trick 12.9.2017 8:24

Re: Kapři si povypustili rybníček.

A to jaké, prosím?

M. Valenta 12.9.2017 8:39

Re: Kapři si povypustili rybníček.

Nedělejte se hloupější než jste.

A. Trick 12.9.2017 9:05

Re: Kapři si povypustili rybníček.

Nejste schopen obhájit to co jste napsal? Vy se hloupějším opravdu dělat nemusíte.

P. Hlosta 12.9.2017 8:32

Re: Kapři si povypustili rybníček.

No, pozdě, ale přeci jen dostali přidáno. Teď by se měli hrnout muži do školství jako diví a výuka bude na vysoké úrovni, téměř světové, dle proklamovaných záměrů vládních činitelů.

Včera byl opět v televizi "zábavný pořad" s Polreichem, kdy ve školní kuchyni se snažil udělat pořádek s jídlem, protože děcka(16letá) protestovala proti kvalitě jídel. Na jednu stranu cena za potraviny k vaření, na druhou stranu špatně vedená kuchyně a to dává problémy. Myslíte si, že když se zvedne plat kuchařkám, budou jídla lepší a děcka spokojenější? Třeba že z proslavené restaurace horempádem přiběhne kuchař, že chce pracovat ve školní jídelně?!

No a podobné je to s učitelováním. ;-))

J. Vobr 12.9.2017 8:42

HLOSTA,PÍŠI VÁM EMINENTER S POCHVALOU

Ta metafora s michellinským kuchařem ve školní jídelně je briliantní !!!

______________________________________________

Dvojité tu-ááá !!!

V. Klepetko 12.9.2017 8:13

První list Psům Astonovým. Pomsta je má, pravil Hospodin!

Neviditelní bratři a sestry z Astonovy smečky! Ztrestal jsem naši novou vzdělávací instituci - LIDL. V sobotu ráno jsem jim hrubou silou jednoho skvělého důchodce, jedné krásné autochtonni heterosexuálky a mé maličkosti. nekompromisně ZABRAL část firemního parkoviště a rozmístil tam své tři petiční stolky. Petice nemá nic společného s ukřižovanými černochy, ale brojí za urychlení dostavby Pražského okruhu a potvrzení stavby sjezdu z rychlostní komunikace v Květnici. V naší malé obci již máme 960 podpisů, což znamená, že ji podepsal každý dvanáctý!

Nic nedbali jsme nářků učitelů z LIDLu, kteří se nás snažili zahnat svými multikulturnimi výkřiky ze svých pozemků: veřejnost byla na naší straně! Na jejich hrubý pytel jsme totiž dali velmi jemnou záplatu - ukázali jsme jim, že všichni ti "chudí", "nevzdělaní" a "xenofobní troubové" se mohou spojit také i pro DOBROU VĚC. A že lidi je třeba méně poučovat návodnými letáky a více SPOJOVAT něčím .... Hmmm... bohulibým :-))))

No ale zpět k Astonovu článku. Co myslíte, dostanou učitelé z LIDLu také přidáno? :-)))))))

J. Vobr 12.9.2017 8:33

FILIPIKA PROTI POMLOUVÁNÍ LIDLU !!!

Jest nutno připodotknout, že co se týče "přidání" tak LIDL již přidal !!! A to sám od sebe.

_______________________________________________________

LIDL udělal botu s těmi kříži, za to se omluvil.Ale,že by někoho LIDL poučoval,tož to tedy ne, to je "over shoot" na úrovni Balzámova Polpota !!!

KOREKTNĚ PROSÍM !!!

V. Klepetko 12.9.2017 8:48

Já jsem psal něco o LIDLu? :-))

Bylo to o petici:-))) A to je balzám na duši! :-)

V. Hájková 12.9.2017 8:12

Nejhorší

na uvodníku p. NEFFA je to, že to podstatné zmiňuje jen okrajově! Proto zdejší žvanilové si naprosto neuvědomují, co tuto zem čeká v budoucnu! Kolik z vás ví, že do toho, aby se mohlo přidat na platy se zahrnuly peníze na investice- což neudělala žádná vláda !!! Vzpomínáte jak BUREŠ ječel , že KALOUSEK MÁLO INVESTOVAL? Přesto - dnes ekonomové dokázali, že ten Kalousek v době finanční krize a recese investoval o 1/3 více než tato vláda za 4 roky v době jedné z nejvyšších konjunktur! Nedávno jsem slyšela v předvolební projevu MAFIÁNA BUREŠE- doslova"" vybrali jsme přes 600 miliard více na daních"" Takže se neinvestovalo - peníze na investice pro rok 2018 se prožerou a budeme se spoléhat na to, že konjunktura potrvá ! Kde jsou všechny ty peníze , když se státní pokladna musela vybrat do prázdna aby se mohli splnit předvolební sliby !

Doporučuji všem si ze záznamu poslechnout včerejší ""devadesátku "" na čt. 24 - to je přímo děsivé , až obludné kam nás tato vláda vede - ale ne vláda - banda nezodpovědných grázlu v čele s největším mafiánem , který kdy v Česku žil!

P. Hlosta 12.9.2017 8:22

Re: Nejhorší

Njn, Kalousek to byl kalousek! Ten udělal sekeru největší ze všech minfinů v historii a ještě se chlubil, jaké dobro nám přinesl. Ovšem chápu vás, protože přišla doba, kdy Kalousek ztrácí nonstop preference a vypadá to na kolaps TOPky po volbách. Naopak, vámi proklínaný Babiš sklízí růst preferencí, ikdyby se Kalousek podělal. Všichni jsme žvanilové, jen vy letadlo! ;-))