Pátek 23. srpna 2024, svátek má Sandra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Turecko v pozadí

Je velmi těžké vyždímat z pražského summitu EU - USA něco konkrétního. Nabídka "výměna klimatu za vězně z Guantanama" je hodně komická. Amerika se může zavázat, že bude též vyhazovat miliardy do vzduchu v zájmu "změny klimatu", na klima to samozřejmě nebude mít žádný vliv.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

clay

7. 4. 2009 0:20
nojo, s váma je to holt těžký. Já je prostě neřeknu...

Autor: clay IP: 213.29.115.xxx Datum: 06.04.2009 23:45 proč se se mnou chcete hádat o pobídkách, to fakt mechápu...protože si nevěříte tam, kde mě o něco jde? Já přece pobídky nikdy neobhajoval, ačkoliv si nejsem jist, zda je možné se jich v prostředí okolních zemí silně pobízejících investory, vzdát. To je, jakobyste chtěl po Turnoovském, aby se v systému dotací vzdal zemědělských dotací a přišel tak na buben. ....

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:22
Re: nojo, s váma je to holt těžký. Já je prostě neřeknu...

No, to jste napsal dole, a potom v uplne jinem prispevku pouzival "Turnovskeho" stale v tom prenesenem vyznamu, zatimco ja ho bral v tom zakladnim. Kazdopadne, pochopili jsme se, tak muzete neco napsat ke zbytku, je li Vam libo ;)

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:26
Re: Dobrou noc

šedá je teorie a pak je tu ještě zdravý rozum, váš vzoreček, který vám (možná) fungoval ve firmě a doma, když budete otrocky aplikovat na celou naši zemi, která je v nějaké evropské a světové realitě regulací a dotací a zásahů, tak možná uděláte z republiky liberální ostrůvek, který dojede na váš vzoreček. Bude to jako když se muší váha utká se supertěžkou

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:31
Re: Dobrou noc

On nefungoval "mozna" cve firme. On fungoval urcite,ta firma jede dal v mych zasadach (vcetne striktniho zakazku jednat se statni spravou).

A porad mi prisuzujete maximalismus, ktery mi neni vlastni. Ja nejsem anarchokapitalista, souhlasim s tim, ze urcite regulace byt musi. Ale nebyl bych schopen vladnout s tim, ze jich neustale budu pridavat a utuzovat, kdyz vim, ze je to spatne.

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:38
Re: Dobrou noc

já nevím jak vám, ale mě se za této vlády a speciálně tento rok velmi ulevilo, žádné utužování nepociťuju

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:41
Re: Dobrou noc

No, urcite byla lepsi nez predchozi, a je dost pravdepodobne, ze ODS muj hlas ziska (a to je jedine, co ji zajima).

Z meho pohledu se zhorsovani zpomalili. Treba implementace 7. direktiva (k DPH) je ale zalezitosti teto vlady, a firme, kde delam zvysila dane.

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:26
Re: Dobrou noc

Lapidarne: Kdyz jsem jednal se zakaznikem, ktery mi nabizel kseft na rok (zhruba rocni trzby), ale nelibili se mi podminky, nakonec jsem jej - nerad - prenechal konkurenci. Proste podminky kseftu byly proti mym zasadam a intuici. A to jsem mel samoyrejme zodpovednost za zamestnance.

Proc se k tomu jako poltik nemuzu postavit stejne? "No, mame tu tu LS, ale mne se jeji podminky nelibi v techto bodech. Jestlize nebudou vypadat takhle, tak to nepodepisu".

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:41
Re: Dobrou noc

no asi jste zvažoval plusy a minusy na úrovni odpovídající zodpovědnosti za firmu a lidi. Někdo na to mohl mít jiný názor. Stejné je to v mezinárodním měřítku. Jste skutečně schopen dohlédnout vše? Z diskuse to tak nevypadá

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:43
Re: Dobrou noc

Clayi, krome toho, ze jsem zvazoval plusy a minusy jsem mel hranice, za ktere bych nikdy nesel. Treba obchodovat se statni spravou, ci firmou vetsinove vlastnenou statem. Nebo firmou, o ktere vim, ze podvadi ve velkem.

A dohlednout vse neni schopen samozrejme nikdo, tudiz Vasi posledni vetu nevezmu jako urazku ;)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz