Pátek 23. srpna 2024, svátek má Sandra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Turecko v pozadí

Je velmi těžké vyždímat z pražského summitu EU - USA něco konkrétního. Nabídka "výměna klimatu za vězně z Guantanama" je hodně komická. Amerika se může zavázat, že bude též vyhazovat miliardy do vzduchu v zájmu "změny klimatu", na klima to samozřejmě nebude mít žádný vliv.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

clay

7. 4. 2009 0:05
Re: Dobrou noc

nezměnil, fanatici mě neberou, teby berou, rozpálej mě do běla...;-)

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:07
Re: Dobrou noc

Fanatik byl i Jefferson a Hamilton, Lincoln.... Brano Vasimi meritky...

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:12
Re: Dobrou noc

pak bychom podle vašeho vzorce měli být ojedinělým ostrůvkem zcela liberální ekonomiky...zábavná představa;-D

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:18
Re: Dobrou noc

Podle "meho vzorce" jsme se o to meli v maximalni mozne mire pokusit. Rozdil asi nemusim vysvetlovat.

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:29
Re: Dobrou noc

pokusit o co? Pokusit se nahnat všechny investory do okolních zemí? Nebo se pokusit vzdát se všech evropských fondů (jak neliberální)? Neuplaťňovat jednorázově celní bariéry vůči třetím zemím? Pustit sem každého, komu se zamane? Nechce se mi ani dál pokračovat, o co všecno jsme se mohli ještě "pokoušet"

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:34
Re: Dobrou noc

Jiste, mate pravdu. Jedine, co muzeme je s nadsenim implementovat direktivy EU a hlavne, o nicem nejednat; co nam predlozi, to schvalit. Aklamaci.

 Vitejte v EU ;)

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:41
Re: Dobrou noc

zase slyším ženu....

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:44
Re: Dobrou noc

Copak, shani Vas, ze uz mate jit spat? ;)

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:52
Re: Dobrou noc

ne slyším ji ve vašem podsouvání

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:48
Re: Dobrou noc

A jestli Vam vadi nekonkretnost, tak treba prosazovat, ze CAP plati pro vsechny stejne. A jestli ne, tak odmitame tak prisnou regulaci, jako je ve Francii. Ze dotace do euroregionu Sumava maji byt adekvatne rozdeleny na ceskou a rakouskou cast, ne vsechny do rakouske casti.

Atd., atd.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz