Pátek 23. srpna 2024, svátek má Sandra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Turecko v pozadí

Je velmi těžké vyždímat z pražského summitu EU - USA něco konkrétního. Nabídka "výměna klimatu za vězně z Guantanama" je hodně komická. Amerika se může zavázat, že bude též vyhazovat miliardy do vzduchu v zájmu "změny klimatu", na klima to samozřejmě nebude mít žádný vliv.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

clay

7. 4. 2009 0:54
Re: Dobrou noc

nečekal jste námitky, že ne?

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:55
Re: Dobrou noc

Tak proc jsme to, sakra, neudelali?

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:52
Re: Dobrou noc

dokud prostě bude na Zemi existovat jak levice, tak pravice (což bude platit nejspíš vždycky), tak se tu ty netržní prvky, které oba opravdu nepotřebujem, budou vyskytovat vždycky. Ať chcete nebo ne.

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:54
Re: Dobrou noc

Ale muzeme proti nim bojovat. A ja si klidne dovolim i nekompromisnost. A ted se rozloucim, musim ulozit miminko. Nevim proc, nejak mne bavi vic, nez rizeni firmy ;)

Dobrou.

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:57
Re: Dobrou noc

Jeste doplnim, ze bych nebyl tak bojovny, nebyt toho, ze rovnovaha se vseobecne a prudce naklani doleva. Mam z toho, proste, obavy.

0 0
možnosti

clay

6. 4. 2009 23:58
Re: Dobrou noc

diskuse opravdu moc smyslu nemá, když se vyhýbáte argumentu, který vás zabolí...

tak co byste poradil Turnovskému? Odmítnout dotaci (pobídku) nebo ne? Kde je najednou ten váš fundamentalismus?

0 0
možnosti

Petr Kunetka, sileny zlocinec

7. 4. 2009 0:00
Re: Dobrou noc

Dokoncime to tedy, i kdyz se mi do toho moc nechce. Jakemu argumentu jsem se vyhl, prosim pekne?

Co bych poradil Turnovskemu? Neptal se mne, ale asi bych mu poradil nepodnikat v te branzi.

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:03
Re: Dobrou noc

aha, takže farmářům odzvoněno...

0 0
možnosti

Dana

7. 4. 2009 0:05
Re: Dobrou noc

a vy máte jaké řešení? Pro Turnovského.

0 0
možnosti

clay

7. 4. 2009 0:07
Re: Dobrou noc

to, které přijal, hospodaří s dotací. Smysl podnikání není v tom ignorovat realitu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz