Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Tři scénáře, co se stalo v pondělí v Lánech

V pondělí se v Lánech sešel prezident Miloš Zeman s premiérem Petrem Fialou. Veřejnost by jistě ráda znala okolnosti a je skoro jisté, že se je hned tak nedozvíme, pokud někdy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Takové zprávy se mně líbí ....to je úderka ( Aktuálně.cz) :

Rusové spěchají s ofenzívou, než dorazí tanky NATO !!

0 0
možnosti
LF

Ukrajinští poslanci se zaspěchali a nakoupili si nová auta za 1,3 miliardy dolarů. Jinak Ukrajina je na 116 místě v korupci a to chce do EU.

Až budou na 41 místě jako kotlina česká, tak o tom mohou uvažovat.

0 0
možnosti
Foto

A už se vezeme:

Podle údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) se meziročně tržby v maloobchodě v prosinci snížily reálně o 7,3 procenta.

No při tom astronomickém inflačním růstu cen to bude jistě o nějaké to procento víc.

0 0
možnosti
Foto

Bude to makačka, zalepit tu hrůzu po eštébákovi a Alence Mastné, viď bú, ale to si pamatuješ, né? "Vyhrňme si rukávy, když se kola zastaví...

0 0
možnosti
PO

Doporučuji Astonovi, aby již definitivně opustil témata Babiš a Zeman ....a zavedl něco nového, jako např, každodenní kroniku : ...jak si stojíme na Ukrajině !!!

0 0
možnosti
Foto

...Rusko i Ukrajina byly loni v březnu, tedy asi po měsíc po zahájení ruské invaze na Ukrajinu, ochotny dohodnout se na příměří. Naděje ale v zárodku utnul Západ, přesněji politické špičky USA, Německa, Francie a Velké Británie, které nabyly dojmu, že je třeba Rusy oslabit. Tvrdí to bývalý izraelský premiér Naftali Bennett, který se snažil příměří zprostředkovat....

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-blizky-a-stredni-vychod-rusko-i-ukrajina-staly-o-primeri-zazdil-ho-zapad-tvrdi-byvaly-izraelsky-premier-40422274

Jen další z mnoha důkazů, že je to americko-ruská válka vedená do posledního Ukrajince.

0 0
možnosti
Foto

už jste trapná a nevíte to

0 0
možnosti
Foto

Nejvíce mne zaujal ten článek o obtěžování studemtek na Karlově Universitě a jsem zklamán. Nedozvěděl jsem se nic, ani jestli mu dalaa ani fotku, zda za to stála, mi tam nedali. :-):-):-)

0 0
možnosti
PO

upřímný vztah studentek a učitelů, tady byl od nepaměti, zvláště pak při tělocviku ...a není divu.

Zaznamenali jsme i výpovědi typu ....žádal po mě sex, ale odmítání a nesouhlas nebylo prý dost přesvědčivé. Výsledkem je tady můj sedmiletý syn !! ....no toto.

0 0
možnosti
PO

Pokud to ještě nevíte, tak v Sýrii proběhlo zemětřesení a ČT24 vám to každou půlhodinu přiblíží !!

A pozitvní zpráva na závěr ....Andrej Babiš dorazil na jednání poslanecké Sněmovny !! ....a je to .

0 0
možnosti
Foto

Polyamorie se možná stane novým normálem, říká režisérka Počtová. #polyamorie

echo24.cz/a/HaM3B/rozhov...

No jo, ale co já s tím teď, po zlaté svatbě..🙃

0 0
možnosti
Foto

Nic, jen vypustíš svatební noc a je to, stejně už ti to nejde. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Kam chodí Aston na ty kraviny, že premiér by mohl hájit a zachraňovat Mynáře a spol? To má z titulků našich skvělých masmédií? Poučné je, přečíst si: https://www.hrad.cz/cs/pro-media/vyvracime-dezinformace-1

Že někdo ještě zkouší ty nesmysly se snímáním otisků, obviňováním, že Mynář a spol neposkytli pomoc umírajícímu Milošovi nebo že mu podstrčili, bezvládnému dokumenty k podepsání...a další kraviny... a spekulace... nestačí Džamila? To se musí zapojovat i Aston?

0 0
možnosti
Foto

Nejenom on, ale i celá zdejší smečka zemanofobů.:-/

0 0
možnosti
PO

Dle historiků definitivně skončilo polistopadové období, které pravděpodobně jednou budoucí historikové tvořící v osvícenějších časech označí za „epochu velké iluze“. Zdálo se, že po roce 1989 bude možno vybudovat svobodnou a prosperující společnost podle vzoru velké obnovy západní společnosti v letech 1945 až 1975, která se ve Francii nazývá „třicet zázračných let“. Ve skutečnosti jsme byli kooptováni jako ekonomická kolonie a politický protektorát Spojených států amerických a severozápadní Evropy, kde se nalézá jádro západní politické moci.......tak co s tím ???

0 0
možnosti
Foto

Ale, ale to vůbec není pěkné:

Firma HZ Real podnikatele Zdeňka Hořánka poslala loni krátce po komunálních volbách půl milionu korun hnutí STAN. O dva a půl měsíce později Hořánek vyhrál uzavřené výběrové řízení a stal se předsedou představenstva městské společnosti SNEO. Přitom Vít Rakušan loni v půlce ledna slíbil, že hnutí STAN nebude přijímat žádné dary od firem. Jde už o třetí významnou kauzu ministra Rakušana, proto Kverulant volá po Rakušanově odvolání.8-o

0 0
možnosti
FD

Co mi to jen připomíná?

Aha! České dráhy a dáreček generálnímu - nové porsche.

Kdo že to byl u vlády?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz