Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Tři scénáře, co se stalo v pondělí v Lánech

V pondělí se v Lánech sešel prezident Miloš Zeman s premiérem Petrem Fialou. Veřejnost by jistě ráda znala okolnosti a je skoro jisté, že se je hned tak nedozvíme, pokud někdy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Ján Čarnogurský dal rozhovor jedné japonské neziskovce na téma války na Ukrajině.

Podle Černogurského na Ukrajině bojují o přežití hned tři státy:

a) Samozřejmě Rusko.

b) Pak Ukrajina, které hrozí ztráta Donbasu a podstatné části jihu včetně Oděsy. Stala by se tak slabým, bezvýznamným státem.

c) A nakonec USA, které hrají o zachování pozice dolaru jako světové rezervní měny. (Pozn. Proces ústupu dolaru z této pozice je už asi v běhu. Urychlen protiruskými sankcemi.) Ztráta výsadního postavení USD ve světě podle Čarnogurského povede i ke ztrátě dominantního postavení USA.

*************

Buď to skončí brzy nějakým Minsk 3. Nebo je výsledek ve hvězdách.

A co Slovensko či Česko, pane Čarnogurský? O našem přežití se nemluví?

0 0
možnosti
LN

Putinova pátá kolona už na tom intenzívně pracuje... Rv!!

0 0
možnosti
JF

"Důchodový věk se musí zvýšit, ale ne Husákovým dětem, říká Fialova poradkyně." -

Pro Boha svatého, co to má ten premiér Fiala za poradkyni.. Jak, a kdo určí PŘESNĚ tu množinu Husákových dětí...

0 0
možnosti
Foto

Proiestuji, neb mé děti jsem zplodil a odchoval s mou ženou za éry Husáka. S Husákem mají společné pouze to, že když už nás zavřel do toho gheta, tak jsme se nenudili a využívali jsme přbytek zmařené aktivity smysluplným způsobem. Po Listopadu už na to nebyl čas. :-):-):-)

0 0
možnosti
MK

Vliv Ruska na izraelskou politiku léta rostl a je to znát..

0 0
možnosti
LF

Jak to bude, když Petr Pavel, nově zvolený prezident ČR, aktivní to člen KSČ, předseda ZO KSČ v letech 1985 - 1989, kdy podle zveřejněných dokumentů schvaloval vstup okupantských vojsk na území Československa, kdy kolaboroval se sovětskou armádou, bude klást květiny u vzpomínkových akcí k 21. srpnu 1968, či 17. listopadu 1989? Bude to stejné jako u Babiše, kdy šla kytice do koše a řízný hvízdot?

Nebo bude měření dvojím metrem?

0 0
možnosti
LN

*OKOTE vymaštěnej komunistickej, už zase sprostě lžeš??!!

0 0
možnosti
KN

K96a39r75e39l 19N11o33v27ý

7. 2. 2023 17:55

Stávka v jihokorejské továrně na pneumatiky Nexen Tire u Žatce na Lounsku po týdnu končí. Odbory se dnes s vedením firmy dohodly na zvýšení mezd všem zaměstnancům o osm procent od 1. března. Součástí dohody je i kompenzace pro každého zaměstnance za loňský rok ve výši 20 000 korun.

Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/nexen-tire-zatec-stavka-tovarna-konec.A230207_170733_usti-zpravy_vajo

Šikovní.

0 0
možnosti
LN

Z Honeywellu v Brně kdysi Středulovy odboráře vyhnali s tím, že pokud by tam někdo odbory založil, zruší výrobu a odstěhují se jinam. :-P Mají moje sympatie.

0 0
možnosti
Foto

Kdo si pamatujete na paní Vaněček- Šauerovou a její zasvěcené komentáře, náhodou jsem narazila na tento, odpovídající na údajný aktivismus PP před inaugurací:

Takže tedy : po inauguraci se Ing. M. Zeman sešel - na pozvání prezidenta ! - s Václavem Klausem, oběma předsedy Parlamentu, jednal s ředitelem Správy Pražského hradu Ivem Velíškem a šéfem prezidentského protokolu Jindřichem Forejtem, jednal s Michalem Haškem (a až poté předsedou ČSSD B. Sobotkou), s předsedy ODS, TOP 09, VV a KSČM (sérii schůzek odstartoval 5.2.2013), s velvyslancem Kmoníčkem, oznámil, že na Hradě vztyčí vlajku EU, že si na Hrad vezme jen tajemníka a řidiče, že bude bydlet "jako dosud" na panelovém sídlišti, že do dvou měsíců bude jmenovat nové ústavní soudce a že již má představu o novém šéfovi NKÚ, že bude chtít vědět, kdo konkrétně připravoval na Pražském hradě podobu novoroční amnestie vyhlášené prezidentem Václavem Klausem, zkritizoval zkritizoval postup policejní ochranky při střelbě z airsoftové pistole na Václava Klause a bodyguardy označil za amatéry, ale hlavně : již 26. ledna 2013 řekl, že "je pro předčasné volby" , a dále, že "jako prezident má možnost bez podmínek odvolat předsedu vlády" (to bylo 4. února 2013 !). Už před volbou prohlašoval, že "se zasadí o pád vlády".

Prosím Vás, nechoval se ten Zeman - dosud neinaugurován - příliš aktivisticky ? 🙂

0 0
možnosti
Foto

Nemohla byste se ujmout toho zoufalého onanisty z Mostu? Zrovinka jsem si na Vás vzpoměl. :-):-):-)

0 0
možnosti
LN

Výplach mozků jedním magorem? :-)

0 0
možnosti
Foto

Když vidím ty fotky z Turecka, tak si říkám, zda těch 5000 obětí není jen zbožné přání. Mám s těmi Turky soucit a je dobře, že jsme tam pomohli s hasiči. Jako stavitel si účinnou pomoc představuji spíše bagry, nakladače a jeřáby. Ale to Turci určitě umí stejně dobře, jako my. Navíc v těch sutinách a za mrazů nejde dlouho přežít, zejména zraněný a bez přístupu k vodě.

0 0
možnosti
JP

Taky zřejmě spíš stavíte než likvidujete suť.;-)

0 0
možnosti
Foto

Z jiného soudku:

Léčba ani vězení nepomohly. Muže z Mostecka opět obvinili kvůli onanii ve vlaku

Pětkrát už byl odsouzen za masturbaci ve vlaku, dokonce skončil i ve vězení. Přesto Jaroslav M. z Mostecka znovu podlehl nutkání. Podle policie loni v srpnu ve vlaku z Klatov do Janovic onanoval před 16letou dívkou, která seděla přes uličku.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-lecba-ani-vezeni-nepomohly-muze-z-mostecka-opet-obvinili-kvuli-onanii-ve-vlaku-40422276

Už jsme se tady o tom bavili. Ten člověk potřebuje skutečnou lékařskou pomoc a zařízení, v němž by mohl regulérně své sexuální potřeby ukojit. Ne nějaký bordel za těžký peníz, ale něco jako ozdravovnu;-)

0 0
možnosti
Foto

Potřebuje ženskou a to nějakou pořádnou satorii, která by s ním zametla a nenechala jej vydechnout. Nevěřím, že by se taková nenašla. :-):-):-)

0 0
možnosti
JM

Aston už se taky přidal k té bandě co dedukuje výplody a plodí dedukce?,jak tento stát může uživit tolik žvanících hlav,ponejvíce z našich daní,hnus!:-P

0 0
možnosti
JP

Z tvých daní a Aston?;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz