1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Tři hlavy nestačí

Trochu jsem pozvedl obočí (to je citát), když jsem viděl fotku z nějaké slovenské demonstrace, na které nesli šibenici s oběšeným Ficem navlečeným do vězeňského mundúru. Tak co? Oběsit, nebo zavřít? Měli by si v tom udělat jasno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 17.3.2018 10:13

Re: UŽ TOHO ČÍŇANA LUFT-JARDA NAŠEL ???

Ta skvělá zemanova trojka dostala tentokrát nelehký úkol, není snadné v 1,4 miliardové Číně a v jejich jistě mnohých věznicích, kárných táborech a márnicích najít jednoho číňánka je nelehký úkol. Proto vybral náš zemánek ty nejlepší z nejlepších k vypátrání tohoto pro našeho presidenta nezbytného poradce - hlavně aby mu mohl radit jak stabilizovat tu naši neposlušnou společnost..

M. Moravcová 17.3.2018 8:03

Rusko ale není v Schengenu,

musí se tedy udělovat víza. Proč je po celé Evropě tolik rozlezlých Rusáků? Že by bylo potřeba, aby tady utráceli peníze?

V. Kotas 17.3.2018 7:53

To zase bude víkend, když zde

exhibujou minimálně 3" disidenti " , se 30letým zpožděním ( něco jako partyzáni ( čím dál od války, tim jich bylo víc a byli uvědomělejší ).

L. Němec 17.3.2018 8:47

Re: To zase bude víkend, když zde

To máte recht, pane Kotas. To neni jak za starejch časů, kdy se v sobotu kvíčerou chodilo krást do JZD obilí, brambory a ciment. A večer byla Vlachovka s Pepkem Zímou. Málo platný, nikdy se nevrátííí, pohááádka mlááádííí...

J. Jelínek 17.3.2018 9:00

Re: To zase bude víkend, když zde

V JZD se smrknutí nekradlo. Kradlo se přes den, všem na očích. To se takhle jelo kolem baráku na traktoře a šup s pytlem brambor na dvůr. A kdyby to viděl Fanouš vodnaproti, tak se nic neděje, ten takhle přišel k tomu cimentu. Pomáhal jsem mu ho skládat.

V. Kotas 17.3.2018 9:18

Re: To zase bude víkend, když zde

Já jsem v jézédé nikdy nepracoval, na rozdíl od tebe, když to máš v malíčku. Dnes kradete ve velkém, jen méně okatě, ale mlaskáte o to hlasitěji.

J. Jelínek 17.3.2018 9:40

Re: To zase bude víkend, když zde

Kdo to? My?

V. Němec 17.3.2018 7:50

???

Mám na rukou hodinky Poběda koupené ze vojenský žold v roku 1958, večer slavnostně nahatuji a spokojeně usínám.

A taky přeji astronautům, aby je ruské, mužické, kosmické lodě dobře dopravili k těm kosmickým stanicím.

Ja, časy se mění "Havlíčku Borovský!"

A co ti Asiati námi kdysi tak opovrhovaní?

F. Havala 17.3.2018 7:50

"Občas zrodí intelektuála".

A pár nositelů Nobelových cen, negramotný mužík vykove ve stodole raketový motor, který prodá Američanů, vesničané vypěstují tolik obilovin, že je Rusko největším exportérem na světě atd. A naši "intelektuálové" žijící z evropských fondů nás přesvědčují, že jsme nesvéprávní, neschopní a bez EU nepřežijeme.

P. Rajman 17.3.2018 7:45

Putinovi toho moc nezbývá

Rusko se od roku 2012 (tedy šest let) nehlo ekonomicky z místa. Za ním zůstává už jen Venezuela. Ani ten traktorový obchod, co tam dojednával přímo Zeman to asi nevytrhne. Co tedy udělá politik, jehož hospodářství stagnuje, politicjký smír se rozpadá, diplomacie stále víc selhává, čekají ho volby a on s tím nechce praštit? Vyzve voliče k obraně vlasti, vyvolá skandál a obviní zahraničí ze spiknutí. Takhle to udělal Hitler, takhle to dělá Putin. Vyjádření britského ministra je jen varováním, aby k tomuto nezneužíval Británii. Pochopitelně ta posílí své vazby v NATO. Nic víc se proti agresorovi dělat nedá. Tím spíš, že všechny sankce vůči Rusku jsou naprosto účinné a není dúvod tuto efektivní strategii měnit jinak než posílením vojenské obrany.

D. Polanský 17.3.2018 8:01

Máte pravdu, ruské šíré pláně

Západ lákají. Ještě více sankcí, vždyť mi jednou ty pláně mít budeme! A nějaký ten ruský intelektuál, kterého omylem ruská země na svět vyvrhne, nás nemůže zastavit. My demokraté, víme jak na ně, ty rusáky prokleté!

P. Rajman 17.3.2018 8:06

Řekl bych řesně naopak

Rusové expandují do plání ukrajinských. Pochoitelně vojensky a pochopitelně rotiprávně (proto ty sankce).

J. Schwarz 17.3.2018 7:31

Čím víc

"hlav" padne, tím víc jich bude dav v ulicích žádat.

P. Rajman 17.3.2018 7:00

Češi v informační a fiskálni izolaci.

Že Češi dokáží na izolaci, tím že odrbou jiné Čechy vydělat je čím dál evidentnější. Dva příklady za mnohé.1)Pokud se zeptám, jaký je kurz eura, každý mi vysekne tabulkový kurz. Jenže zkuste si za takový kurz euro vyměnit. 2) pokud nemám dražší tarif mobilu, který je s těmi v zahraničí v porovnání s Českem za pakatel, mohu podle nových pravidel volat v zahraničí i domů za stejné ceny jako doma, ale zkuste se dovolat z domova do zahraničí. Tarify budou hanebné. To jsou jen dva příklady za mnohé, jak se Češi navzájem okrádají a proč okrádající nechtějí setrvat v Unii. Žádné altruistické vlastenectví, jen snaha tahat z lidí prachy šéfe prachy a ještě je obvinit z vlastizrady pokud ceknou. Unie nás opravdu dnes už chrání, jenže také čím dál víc před zloději s českým ončanstvím ve vysokých nebo i nejvyšších politických funkcích.

M. Klas 17.3.2018 7:07

Re: Češi v informační a fiskálni izolaci.

Asi nechápete rozdíl mezi cenou nákupu a prodeje, to je přece normální obchod.

P. Rajman 17.3.2018 7:14

Re: Češi v informační a fiskálni izolaci.

Jste opravdu velký znalec. Bude pak pro Vás pak jistě hračka vysvětlit jak na tom jsou v podobném případě třeba Slováci ve Francii nebo Němci v Itálii či Rakosku. O Rakušanech na Slovensku ani nemluvě.

J. Novak 17.3.2018 6:54

Fungující budík

Jen tak k připomenutí, mechanické náramkové hodinky Poljot byly v šedesátých letech minulého století nejtenčí na světě. Budík Mir, u nás Slava mi funguje dodnes. Velká část průmyslu a území SSSR byla za Druhé světové války zcela zničena a musela být obnovena, na rozdíl od USA. Takže ono se to dobře pomlouvá. Kdypak se byl Aston naposledy podívat v Rusku? Já tam byl v roce 1986 v místech turisticky nepřístupných a to, co tam stihli vybudovat tenkrát za 4 roky by dnes v ČR zabrolo nejméně 20 let. Zdravím všechny rusofoby, já si ruského národa vážím už i pro to, že má velkou národní hrdost.

I. Širůček 17.3.2018 7:05

Re: Fungující budík

A moje náramkové hodinky "Sportivnyje" při měření ve fyzikálním praktiku se ukázaly jako nejsilnější z měřených radioaktivních zářičů. Dávaly povolenou denní dávku za 4,5 hodiny. Ovšem, nic na světě není jednoduché, nosit jsem je přesto nepřestal, a to ze dvou důvodů (pro které vlastně nebyly zdraví nebezpečné) - zdejší forum se přímo hemží odborníky na "teorii všeho", a proto očekávám, že je záhy vysvětlí někdo jiný.

J. Schwarz 17.3.2018 8:42

Re: Fungující budík

Asi šlo o alfa zářič a částice přes masivní hodinky do kůže nepronikly.

J. Jelínek 17.3.2018 8:47

Re: Fungující budík

A i kdyby nějakým zázrakem alfa částice pronikly pláštěm hodinek, pak by muselo dojít k dalšímu zázraku , aby pronikly i kůží. Je potřeba ten svítící ciferník olizovat.

F. Doušek 17.3.2018 8:39

Re: Fungující budík

V dubnu 1986 byla těhotná sousedka v Kyjevě. Potratila. Možná naštěstí.

P. Rajman 17.3.2018 6:39

Diplomat a agent

Boris Johnson jasně řekl, že za spáchaný zločin viní Kreml a ne ruský lid. Je to pochopitelné. Sám je poloviční Rus a jeho matka jistě nemá se spáchaným zločinem nic společného. Putin by tak mohl zcela logicky vznesené obvinění označit za zasahování do ruských prezidentských voleb, jenže tak agent riskuje, že bude přistižen s "mikrofišem u trezoru". Každý takový agent totiž moc dobře ví, že i když sám ví jak to bylo, že nemůže vědět, co ví politik, který který taková obvinění vznese.

P. Dvořák 17.3.2018 6:55

Re: Diplomat, agent a vyšetřovatel.

Věčná škoda, že Boris Johnson nežil v době spáchání atentátu na J.F.K. Pachatel mohl být znám, lapen a usvědčen během několika minut.

P. Rajman 17.3.2018 7:08

Re: Diplomat, agent a vyšetřovatel.

Bez té trapné perzonifimace, nepochybujte, že pokrok nezastavíte. Stejně tak lze tvrdit, že vražda J.F.K. by byla dnes patrně vyšetřena a to dost možna bleskově. Jenže to jsou kdyby, v mém případě aspoň bez perzonifikace.

P. Dvořák 17.3.2018 7:18

Re: Diplomat, agent a vyšetřovatel.

Nepochybně pokrok nezastavte.

V jeho případě došlo přímo k bleskovému pokročení, které se bude datovat 13. července 2016, kdy začal zastávat funkci ministra zahraničí Spojeného království. Od té doby na co pohlédne, to je vyšetřeno.

Tak jste to myslel?

V. Hájková 17.3.2018 6:57

Re: Diplomat a agent

"Johnson je přes svou prababičku, která byla nelegitimní dcerou prince Paula von Württemberka, vzdáleným příbuzným prvního württemberského krále Fridricha I. a přes něj i vzdáleným příbuzným britské královské rodiny a dalších evropských monarchů.[12] Jiným Johnsonovým předkem byl čerkesko-turecký novinář Ali Kemal.

Po tomto pradědečkovi má tedy turecké kořeny. Vedle toho má Johnson i

rusko-židovské předky, s čímž souvisí jeho ruské jméno Boris.[13]

Je potřeba než něco napíšete si zjistit, jak se věci s vašim polovičním rusem mají:-)))))))))

P. Rajman 17.3.2018 7:20

Re: Diplomat a agent

Myslím že Váš poučený výklad na podstatě mých slov, kde jsem komplikovaný původ pana Johnsna poněkud zjednodušil,nic nemění. Tím méně jeho slov na adresu nejvyšího mužika v Kremlu. To snad jenom pro případ, že by situace byla komplikvanější i v případě pana Putina.

V. Hájková 17.3.2018 7:34

Re: Diplomat a agent

Nechtěla jsem se Vás nikterak dotknout! Ale vaše tvrzení o polovičním RUSU - v případě p. Johnsona - kulhá na obě nohy!

Jinak to, jak se vyjádřil p. JOHNSON směrem k Putinovi - má možná reálný duvod ale nevšimla jsem si, že by se tak napřímo vyjádřili čelní představitelé GB - USA - NĚMECKA a FRANCIE! Nic proti p. Johsonovi - jen maličkost diplomatické to nebylo!

V. Kotas 17.3.2018 6:19

Astone, měl by jsi na svoje stará kolena, začít

chodit do školy k Eriku Bestovi, aby si se vrátil do novinařiny. Pisálkovství je pod tvoji úroveň.

V. Hájková 17.3.2018 7:38

Re: Astone, měl by jsi na svoje stará kolena, začít

Vy si KOMOUŠI - tykáte s p. NEFFEM?? A co se týká E. Besta- američana , který by si v USA nevydělal ani na slanou vodu a proto zakotvil v ČESKU - musím se než smát ""vy duševní velikáne" :-)))))