1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Tři hlavy nestačí

Trochu jsem pozvedl obočí (to je citát), když jsem viděl fotku z nějaké slovenské demonstrace, na které nesli šibenici s oběšeným Ficem navlečeným do vězeňského mundúru. Tak co? Oběsit, nebo zavřít? Měli by si v tom udělat jasno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Jandáková 18.3.2018 16:13

Re: Co dodat?

Neříkáte nic. Dlouhé hodiny.

L. Němec 18.3.2018 16:22

KLOKANI VEDOU

Podstatný je, že Bohemians promluvili a vedou 1:0. A to je podstatný, ne nějaký suchopárný kecy o demokracii, víme ?

M. Jandáková 18.3.2018 16:37

Re: KLOKANI VEDOU

Jo Bohémkááá! ) Tak to je jiná - baby. )

M. Prokop 18.3.2018 16:11

Re: Co dodat?

Taky jsme byli ujišťováni, že to je ta pravá ...

J. Venc 18.3.2018 16:24

Re: Co dodat?

Nikoli ujišťováni. Umlčováni bez možnosti oponentury či nesouhlasu.

Skutečně to chcete srovnávat?

:-)

M. Prokop 18.3.2018 17:39

Re: Co dodat?

Jak kdy. Když se to nějak horší, nějakým dalším omezením, tak je chuť srovnávat větší.

L. Němec 18.3.2018 15:54

Pane Švik, na Bohemce je poločas ( 0:0) a pauza

tak sem hoďte něco o pravdaláskařích, ať se tady zasmějeme. Dík

R. John 18.3.2018 15:59

A "Pišta" je na brku ?

... doufám, že Králíček měl pár dobrých obraných kopů do nohou útočníků soupeře... A co Knebort ?... ještě má zafačovanou hlavu a levé koleno ?...

L. Němec 18.3.2018 16:02

Re: A "Pišta" je na brku ?

To ne, ale Majda má fazónu a čerňoch Tetteh má slíbenej azyl, když se trefí.

R. John 18.3.2018 16:07

Tak tyhle již neznám...

... jen vzpomínám na zápas z 73 , kdy poslední zápas na Bohemce byl s Interem... oba již postupovali do první ligy a hrálo se na krásu...

L. Němec 18.3.2018 16:15

Re: Tak tyhle již neznám...

Sedmdesátky byly pro Bohemku zlatý léta.

Ale já sem rád, že po těch strašlivejch peripetiích, soudech se Střížkovem a při věčným nedostatku peněz se zase začal hrát koukatelnej fočus.

R. John 18.3.2018 16:28

To je prauda prauďoucí....

.. s těma sedmdesátkama...ale také Bohemka začala pletichařit. Ve Frýdku Místku, válel na brku kluk, nevím již jak se jmenoval, tak ho Bohemka koupila a nechala sedět celou sezonu na lavičce, jen nechtěla, aby hrál proti nim. To byl začátek konce... viděl jsem to u nás, já za Bohemku vesloval, co za verbež se dostalo dosazením do výboru a co potom vyváděli...

F. Šimek 18.3.2018 16:29

Re: Tak tyhle již neznám...

máš pravdu.

M. Jandáková 18.3.2018 15:36

.

Paní Václavíková zde vysvětlila, že směřujeme od množiny demokracie do podmnožiny demokracie. Běžím na chvíli na vzduch.

J. Václavíková 18.3.2018 15:44

Re: .

Vy jste byla zřejmě za školou, když jste ty množiny brali.

Ne, v rámci množiny demokracie putujeme od jedné podmnožiny k druhé. A tahle, liberální demokracie (ústavní), je nejdokonalejší. Zatím.

M. Prokop 18.3.2018 15:46

Re: .

Nejpokrokovější, něco jako vědecký komunismus.

J. Václavíková 18.3.2018 15:52

Re: .

Udělám pro jednou výjimku.

Pane Prokope, chováte se jako ratlík, co se přiřítí zezadu kousnout do nohavice. Vaše příspěvky jsou prošpikovány takovou dávkou klišé a cejchů, že opravdu nemám zájem o diskuzi s vámi. Vy prostě neumíte jinak, než ad hominem. Možno-li. Takže vás znovu žádám, nelepte se!

R. John 18.3.2018 15:56

Von za to nemůže....

... to má z tý nekvalitní stravy z Tatrovky... samá flaxa a rozvařenej knedlík... to by jiného zabilo... ještě je na tom relativně dobře...:-)

J. Václavíková 18.3.2018 15:59

Re: Von za to nemůže....

Ty bys taky všechny omlouval!

M. Prokop 18.3.2018 16:01

Re: .

Budu se "lepit" stejně jako vy, tedy komentovat to, co uznám za vhodné a tak, jak uznám za vhodné. U vás se toho, z důvodu arogantního dobroserství, najde celkem dost.

R. John 18.3.2018 15:53

Jestli tu paní vypudíš na vzduch....

... tak si mě nepřej... já se sem jdu vzdělávat, nějakou tu sentenci vo demokracii si přečíst... a ty lektorku zaženeš... :-)

J. Václavíková 18.3.2018 15:54

Re: Jestli tu paní vypudíš na vzduch....

Si děláš prču, ale tohle byla fakt síla :-)))

R. John 18.3.2018 16:01

Nebudeš mě věřit....

...ale věřím ti... mě to stačí, jen jedním očkem mrknu...znám to tu a ty ... nemám zrovna příhodný výraz, tak ty znám také..:-)

M. Jandáková 18.3.2018 15:53

Re: .

Léčíte si svůj komplex nejapnými způsoby. My jsme, v devětaosmdesátém, směřovali mezi demokratické státy, do té množiny. Takže nemáte pravdu o podobě toho putování.

J. Schořík 18.3.2018 15:55

Re: .

V 89tém už to byly dávno všechno ty liberální demokracie paní Jandáková. To jestli se nám začínají zvrhávat v něco jiného je jiná otázka..

M. Jandáková 18.3.2018 16:06

Re: .

No ona není "jiná", ona vyplývá z počínajícího nahrazování vůle občanů (členů obce) při tvorbě zákonů.

.

Už opravdu odcházím...

J. Schořík 18.3.2018 16:11

Re: .

Teoreticky s pohledem na EU ano. Prakticky už je to tak mimo dozor a zájem občanů, že tam žádný rozdíl nevidím..

M. Prokop 18.3.2018 16:14

Re: .

Já bych jeden viděl: Na členy našeho Parlamentu jakž takž dosáhnu. Na členy Parlamentu EU prakticky vůbec, pomocný prostředek typu strany taky v měřítku EU neexistuje a navíc celý systém je tak zamotán, že tam je to fakt mimo ten dozor a zájem občanů.

J. Schořík 18.3.2018 16:20

Re: .

Ano čistě teoreticky ano. To jsem psal.

prakticky nevíte o tom co se děje v parlamentu o nic víc a není ani v lidských silách to vědět.

V. Podracký 18.3.2018 15:34

Ohledně otravy agenta

bych docela souhlasil s tím, že se jednalo o velice nebezpečný chemický útok na britské občany. Mayová musí něco udělat. Neví sice, kdo to poslal, mohla to být kavkazská mafie, aby před volbami poškodila Putina, ale musí reagovat a před občany se prezentovat jako rázný politik, který lid ochraňuje. Zvolila tedy výpověď ruských diplomatů, přestože důkazy o Putinově vině nemá. Je to zoufalý čin, ale nesmíme to brát jako pravdu pravdoucí. Když se zeptáme Qui bono, tak Putin si před volbami nepotřebuje proti sobě poštvávat svět.