18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Topolánek for president

V hodině dvanácté, těsně před koncem termínu, dal Mirek Topolánek najevo úmysl vstoupit do klání o prezidentský úřad. Vyvolalo to takříkajíc oživení v sále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 7.11.2017 20:05

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Zmetek? To je předčasně potracený plod, že. Já jen, že na nedochůdče nevypadá. :-):-):-)

J. Venc 7.11.2017 20:08

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Nikoli nezbytně. Zmetkovský charakterem, jsem měl na mysli. A nebude se v tomto nikterak lišit od svých předchůdců, pro mne tedy žádný problém.

V zájmu státu upřednostňuji kontinuitu!

:-)

P. Vandas 7.11.2017 20:13

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

No já si také iluze o Topolánkovi nedělám, ale Mirka Dušína v čele státu nechci. Ten je v krizi na hovno. :-):-):-)

J. Anděl 7.11.2017 20:19

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Moje slova, je to tak.

Nebo ... možná, že opravdového Mirka Dušína snad (i když já nečetl Rychlé šípy, takže vlastně nevím, jaký byl Mirek Dušín). Ten by v krizi aspoň neuhnul. Měkoňové uhnou.

V. Klepetko 7.11.2017 20:24

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Jenže ten Topol zatím uhnul pokaždé, když o něco šlo !

J. Anděl 7.11.2017 21:40

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

To je možné.

Zajímavé, fandil jste Babišovi, Topol je pro vás nepřijatelný. Jsme na opačném spektru sympatií. U sebe mohu hovořit čistě o sympatiích, vy, zdá se, některé lépe znáte (ačkoliv i pak to mohou být sympatie, nikoliv znalosti)...

Napsal jsem, jaký stát si přeju. Ne moc úspěšný. Spíš nebránící v úspěchu lidem. Je to zjednodušené a nemám to zrovna promyšlené. Přesto - jaký stát si přejete? Úspěšný, funkční? Neptám se, zda si přejete totalitní, o tom to není. Myslíte, že dobrý stát pomáhá lidem být lepšími? Lze nás vychovat?

Topolánek vypadá, že mu na tom moc nezáleží. Vlastně se mi to líbí.

Tohle je hodně nepromyšlený příspěvek. Upřímně, snažím se nahodit skutečnější notu, než která osoba nás má reprezentovat. Ačkoliv asi ne moc šikovně.

V. Klepetko 7.11.2017 22:54

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Dobré otazky. Zamyslím se a zítra odpovím!

J. Venc 7.11.2017 20:36

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

V čele státu stojí premiér, myslím. Prezidentovi toho kromě kecání a okecávání svého vlastního kecání zase tolik mnoho dovoleno není.

A tam, na postu premiérském zlého hocha (bude-li nakonec) snad i máte, ne?

:-)

V. Klepetko 7.11.2017 20:44

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Topol by si větší prostor jistě vydupal. Po třetím neúspěšném pokusu o vládu by sněmovnu nerozpustl (mohl by, nemusí) ale jmenoval by vládu čtvrtou, s Kalouskem v čele. A ta by vládla v demisi až do konce Kalijugy :-)))))))))

J. Venc 7.11.2017 20:50

Topol by se s Babišem vskutku nemazlil.

Možná i hůlku by si pořídil, aby jak to vezdejší tolik milují - ukázal Babišovi kde má boudu.

(A omlouvám se, netuším přesně kdo vlastní na tuto konkrétní formulaci ©, připojil bych)

:-)

V. Klepetko 7.11.2017 21:05

Re: Topol by se s Babišem vskutku nemazlil.

Pavel :-))

J. Venc 7.11.2017 21:20

Re: Topol by se s Babišem vskutku nemazlil.

To by mohlo odpovídat. Vlastně mne to mohlo napadnout.

:-)

Chápu každopádně Vaše zděšení, (Babiš, byť nejen on v ohrožení) ale chtělo by to takto vášnivě "agitovat" mimo tento mikrokosmos. Má-li to míti nějaký ten širší dopad.

:-)

V. Klepetko 7.11.2017 20:22

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Operace "Rychlý čmoud" s nasazením tanků proti civilistům a jejich následná selekce a koncentrace - tak ta se zrodila jistě v hlavě demokrata. Možná že dokonce "liberálního":-)))))))))))

J. Fialová 7.11.2017 20:29

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Bruselu_v_b%C5%99eznu_2016

J. Fialová 7.11.2017 20:30

zkráceno

1url.cz/vtSqx

V. Klepetko 7.11.2017 20:56

Re: zkráceno

Já byl tenkrát taky hodně zoufalý a cloumala mnou zlost a beznaděj.

Jenže ten Topol je prostě zelenej mozek. Jako zkratkovitou reakci zplodil nesmysl.

On velmi často vede silácké řeči, ale pak couvne, zradí, ohne se, podepíše...

Nejvíce mi vadí, že to za co na Tomia plivou, jemu prochází v pohodě. Asi si všichni myslí, že to jen hraje. Tedy - opět lže, jak je u nej zvykem...

J. Venc 7.11.2017 20:33

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

Mou odpověď máte kdesi dole, v Psích útrobách. Nepůsobíte patrně na tom správném diskusním portálu. A bavím se vskutku královsky, jak Vám tu fantasteorii postupně trhají na kusy. Zdejší.

:-)

V. Klepetko 7.11.2017 20:49

Re: Stigmatizace Topolova nabývá komických rysů.

To je první fáze. takzvané "popření". Co bude následovat, jistě víte :-)))))))))

J. Venc 7.11.2017 20:52

:-)

V uzavřené komunitě respektující obecně závazná a platná pravidla nepochybně ano. Zdejší entropie ovšem půjde svou cestou.

:-)

J. Vobr 7.11.2017 20:01

TADY UŽ JE TO PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM

:-)))

:-)))

R. Neveselý 7.11.2017 20:01

Těším se na duel Zeman-Topolánek

Před 5 lety Schwarzenberg seděl a Zeman hrdě stál, přičemž si knížete neomaleně dobíral. Nyní prézu přivezou na vozíku a asistenti mu budou horlivě utírat jedovatou slinu.

Boží mlýny melou, přátelé !! :-))

D. Švik 7.11.2017 20:12

Re: Těším se na duel Zeman-Topolánek

A to je přesně ten okamžik, kdy nás většinou přejde veškerá zloba, hněv a nenávist a vidíme tu strašlivou lidskou bolest a objeví se soucit. Ano byl to hrozný člověk, udělal mnoho zlého, ale ve chvíli jeho zlomení vidíme , že celou tu dobu byl vlastně jen pacient a přejeme veškeré štěstí. Já to tak alespoň mám.

D. Švik 7.11.2017 20:13

Re: Těším se na duel Zeman-Topolánek

mu

M. Mařák 7.11.2017 20:14

A proto jste pak volil knížete,

že?

D. Švik 7.11.2017 20:19

Re: A proto jste pak volil knížete,

Knížete jsem volil, protože mi v tu chvíli přišel jako menší zlo. Potom jsem, ale také přiznal špatný úsudek a za menši zlo jsem považoval Zemana. Nyní po pěti letech bych však již nebyl schopný Zemana volit jako menší zlo. Topolánek mi nabízí ještě tu hranici menšího zla, které jeěště jsem schopen akceptovat. A je možné, že se opět budu mýlit. Nemám patent na jasnovidnost.

M. Mařák 7.11.2017 20:24

Re: A proto jste pak volil knížete,

To jste mne tedy překvapil, považoval jsem Vás tehdy za jasného voliče Zemana.

V. Klepetko 7.11.2017 20:34

Re: A proto jste pak volil knížete,

Musíš si pozorně přečíst ten text Topolánka o čmoudech a koncentračních táborech.

Volič Zemana je spíše takový dobromyslný dědek, nemá rád ty manévry a koktejly Molotovova...

Neco jako z "Dobrý člověk ještě žije " od Romaine Rollanda...

M. Mařák 7.11.2017 20:51

Re: A proto jste pak volil knížete,

Četl jsem si to a stejně jako tuším JarkaF v tom vidím něco úplně jiného než Ty.

P. Vandas 7.11.2017 20:14

Re: Těším se na duel Zeman-Topolánek

Soupeře, či nepřítele je třeba porazit. Nikoli však ponížit. :-):-):-)

P. Vandas 7.11.2017 19:35

Hledím na situaci Realisticky.

Když vidíme seznam kandidátů, tak je zřejmé, že Topolánek je ten nejdůležitější kandidát. Připusťme si možnost, že sice Zeman by bez Topolánka svůj mandát obhájil, ale co kdyby to už nezvládl fyzicky? Tak potom by zákonitě shrábnul bank Drahoš, Horáček či Kulhánek. neb Okamura nekandiduje. Ovšem v této konstelaci se to nestane. Zeman versus Topolánek, to bude finále a je v podstatě jedno, kdo vyhraje. Alespoň mně.:-):-):-)