1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Topolánek for president

V hodině dvanácté, těsně před koncem termínu, dal Mirek Topolánek najevo úmysl vstoupit do klání o prezidentský úřad. Vyvolalo to takříkajíc oživení v sále.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Švik 7.11.2017 19:38

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

O obracení Šavla jste se někdy doslechla ? Tyhle věci bych opravdu neměl odvahu komentovat.

P. Boublíková 7.11.2017 19:40

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Jj, chodila jsem kdysi do katechismu. V mém případě to byla imunizace :-)

D. Švik 7.11.2017 19:49

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

To vám ovšem nedává žádné právo soudit a ironizovat vnitřní (duchovní) prostor druhého člověka.

P. Boublíková 7.11.2017 20:02

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Názor na Topolánkovo obrácení o 180° snad mít můžu, ne?

D. Švik 7.11.2017 20:08

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Protože o sobě tvrdíte, že jste ateista zřejmě vůbec nechápete váš vnitřní prostor je mnohem rozlehlejší a hlubší, než si vůbec dovedete představit. Pokud jste ještě neobjevila a neprozkoumala ten SVŮJ prostor, je velice odvážné (a ve vašem případě opravdu nechci napsat hloupé) komentovat ten prostor druhého člověka.

V. Klepetko 7.11.2017 19:26

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Vidíš to správně. Je zvláštní, že se nechal pokřtít ve stejné době, když se u nen začali projevovat ty neonacistické tendence. Vždy jsem si myslel že nacisté měli spíše pohanské založení, a katolicismus jen využívali ke svým cílům...

J. Fialová 7.11.2017 19:34

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Jakéže tendence??

V. Klepetko 7.11.2017 19:42

Re: Topolánek se prý nechal pokřtít

Nacistické. Topolánek, narozdíl od Okamury a Zemana, se vyjadřuje nacistickým slovníkem. Chce zavést koncentráky:

http://echo24.cz/a/ih5rL/jsme-ve-valce-chce-to-akci-ne-kecy#x4h52AsdxiPHrpVu.01

J. Fialová 7.11.2017 19:46

Re: Fakt?? Četl jste to celé?

Reakce na teror v Bruselu: ...

"Během několika hodin naplánovat společnou operaci „The Fast Reek“, neboli Rychlý čmoud. Z úterý na středu v noci armády všech členských zemí, kterých se to týká, vyzbrojené těžkou technikou, obkličují přistěhovalecká ghetta, no-go zóny a sídliště typu Molenbeek v Bruselu. Perlustrují všechny obyvatele. Lidi bez průkazu totožnosti, bez trvalého pobytu a bez žádosti o azyl koncentrují v několika sběrných táborech. Po prověření všechny neidentifikovatelné neprodleně deportují, podezřelé z napojení na teroristické buňky a současně občany EU internují. Nemilosrdně, ale korektně. Bez excesů a násilí.

Jsem proti principům kolektivní viny. Nesouhlasím s antiislámskou hysterií a rezignací na humanitární pomoc politickým uprchlíkům. Vyhlásit stav ohrožení je ale zoufale málo. Byla nám vyhlášena válka. Neznáme přesně nepřítele, nevíme kde a jak udeří. Máme ale pouze dvě možnosti. Buď hozenou rukavici přijmeme, nebo postupně potupně zemřeme.

Bojím se, že reakce bude opačná. Politicky korektně problém ani nepojmenujeme a naše vlády zneužijí této situace, jako zatím vždycky, pro další a další omezení vlastních občanů a jejich svobody. Budou nás kontrolovat na každém kroku, ve dne v noci, všude. Vlezle, agresivně a neúčinně. Budou nás šikanovat na letištích, na silnicích, nově v metru, všude nainstalují vlezlé kamery. Budou řešit následky, ne příčiny."

D. Švik 7.11.2017 18:47

Tohle se PaL líbit nebude

https://youtu.be/zFrzcJUhnfw

P. Vandas 7.11.2017 18:56

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Mám na to stejný názor, bez výhrad. :-):-).-) Krátce, stručně, srozumitelně.

D. Švik 7.11.2017 19:03

Re: Tohle se PaL líbit nebude

a má to...gule... :-)

M. Hromadko 7.11.2017 19:03

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Hlavně aby se toho držel, pokud bude na Hradě. Moc mu nevěřím. Je to až moc líbivé.

V. Klepetko 7.11.2017 19:30

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Uhne. Vždy neco slíbil, a pak udělal přesný opak.

V. Hájková 7.11.2017 19:16

Re: Tohle se PaL líbit nebude

V tom případě je děsivé pomyšlení- že na této planetě bude do pár let žít 1/4 potencionálních vrahu vyznávajících ISLÁM'

P. Vandas 7.11.2017 19:22

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Nejlépe Vám to vysvětlí Drahoš. :-):-):-)

J. Pospíšil 7.11.2017 22:06

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Já také, Pavle, mám na islám stejný názor.

A my dva ho budeme mít takový názor ještě i za pár let. Pěkně a procítěně to Topolánek přečetl. Nevymyslel, ale to je u politiků běžné a nevadí to, když přebírají a vybírají rozumně. Vše jsem už několikrát slyšel a řekl a i sem napsal už několikrát. A řada dalších lidé též. Kdyby ten názor měl za pár let i Topolánek a kdyby dokonce pro jeho prosazení něco udělal, já bych mu odpustil. Ale zatím jsem ještě nezažil, aby Topolánek něco, co vyhlašoval, také prosazoval.

A slovo dělá muže. A když někdo nedrží slovo, tak to muž není, i když má takzvaně koule. Naučili jsme si asi plést si koule s velkou hubou.

Jeden by řekl, že se to splést nedá. Ale dá. Mám pocit, že se to plete čím dál častěji.

R. Neveselý 7.11.2017 19:00

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Topolánek říká přesně to, co dnes říkal Okamura v Interview čt24.

P. Vandas 7.11.2017 19:02

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Považuji za velké vítězství voličů v těchto volbách, že hlas lidu byl vyslyšen a politici , pokud jimi chtějí být, musí vůli lidu respektovat. Jinak skončí, jako Kalousek. :-):-):-)

R. Neveselý 7.11.2017 19:05

Re: Tohle se PaL líbit nebude

O tom nebudiž pochyb !!

:-))

P. Vandas 7.11.2017 19:15

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Lidé si nechali dost dlouho sprostě nadávat do nacistů, xenofobů, nacionalistů, rasistů a hlupáků s nízkým IQ od certifikovaných nositelů IQ podle EU standartů. Ti chytřejší politici se tomu přizpůsobili a najednou přestávají i sprostě lhát. To považuji za velký úspěch. :-):-):-)

V. Klepetko 7.11.2017 19:38

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Zeman, Okamura a Topolánek říkají o migraci prakticky totéž.

Ale z nich je jen jeden debil a rasista - a to je Topolánek :-)))

J. Vobr 7.11.2017 19:05

VOX POPULI,VOX DEI !!!

O tom nebudiž pochyb !!!

D. Švik 7.11.2017 19:04

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Okamura kandiduje na prezidenta ?

D. Green 7.11.2017 19:10

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Ač Okamuru nemusím, tak ho na ČT24 zkoušela z islamismu pravdoláska "moderátorka ̈. S řevem a stupidními otázkami. Odpovídal stejné jako Topolánek. Kdy a kdo už vymete mediální špínu z ČT ?

J. Vobr 7.11.2017 19:13

SVĚTLANA DOSTALA NA BUDKU !!!

Tu-ááá.

V. Hájková 7.11.2017 19:18

Re: Tohle se PaL líbit nebude

lžete- přeřvávaná byla moderátorka OKAMUROU!

D. Green 7.11.2017 19:25

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Vaše drzost nezná mezí, kráčo.

K. Němec 7.11.2017 19:14

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Na to že se rozhodl v neděli, to má docela slušně připravené. :-)

Je to jen pozér.

P. Vandas 7.11.2017 19:18

Re: Tohle se PaL líbit nebude

Je. Tak to, ale svědčí o profesionálním přístupu Topolánka k volebnímu zápasu. :-):-):-)