10.5.2024 | Svátek má Blažena


Diskuse k článku

Tak tedy znovu ČSSD

Do desátého příštího měsíce bude Babiš vyjednávat o vládě se sociálními demokraty, v pozadí budou komunisté, takový je momentální stav poté, kdy jednání s okamurovci odehrál do autu. Zůstává zde mnoho neznámých. Začalo se sice snad jednat i o rozdělení křesel, nicméně výsledky jsou ukryty ani ne v mlhách: samo jednání je ukryto v mlhách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 16.3.2018 22:20

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Mám rád všechno, ale Pravda o Marii a hlavně Zvoník mě provázely první polovinou 70. let a pak už napořád.

M. Mařák 16.3.2018 22:25

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Merta a Janota, to jsou mé staré "folkové" srdcovky, Nohavica mne nikdy nějak výrazně neoslovil, ale jeho poslední deska je dobrá.

M. Mařák 16.3.2018 22:27

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Jo a také starý za komančů Pepa Nos.

R. Neveselý 16.3.2018 22:41

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Pepa Nos je magor.

M. Mařák 16.3.2018 22:43

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Teď možná jo, ale za komančů byl skvělý.

M. Jandáková 16.3.2018 23:18

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Pepa Nos je tím, kým byl vždy. Sám s sebou. Chytráci v něm proto znvu vidí blázna.

P. Jirkovský 16.3.2018 22:30

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Od Nohavici jen "Bratislava". Asi kvůli Mertovi .... Jezdil jsem do Malostranský besedy, ale někdy v roce 1974(?) to tam zavřeli, a tak se to nastěhovalo na Vinohrady do Čáslavský. V neděli v podvečer .... Merta je výjimečnej.

M. Mařák 16.3.2018 22:36

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Je, ale Janota také, i když se posunul někam jinam, než kde byl v osmdesátých za komanče. Merta zůstal dlouhodobě svůj a je dodnes vynikající. Klobouk dolů.

J. Vobr 16.3.2018 22:37

TAK TO JSTE VY

... komu jsem dal v Malostranský přes držku !!!

:-)))

:-)))

P. Jirkovský 16.3.2018 22:48

Re: TAK TO JSTE VY

Na to byste neměl ani dneska, komiku

R. Tesařík 16.3.2018 22:38

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

1974 zavřeli Besedu?

P. Jirkovský 16.3.2018 22:53

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Kur ....a, asi kecám, bylo to na Baráčnický rychtě?

R. Tesařík 16.3.2018 22:55

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

No to je jiná.

I. Semrád 16.3.2018 23:06

Re: "Smells Like Teen Spirit" verze Shaka Ponk,

Baráčnickou rychtu zavřeli na konci června 78. Tedy, zrušili/zakázali Šafrán, na jehož posledním představení s Třešňákem a spol. jsem tam byl a byl to zážitek.

P. Boublíková 16.3.2018 21:21

Večerníček

https://youtu.be/Rm5MbWX4VSY

M. Mařák 16.3.2018 21:26

Trestní pracovní tábor typu Lety

a pak Osvětim. To je to, co se snažíte naznačit?

P. Boublíková 16.3.2018 21:29

Re: Trestní pracovní tábor typu Lety

Ale jděte. Stačí podporovat rodiny s dětmi tak (a jenom tak), že se pracujícím rodičům sníží daně. Toť vše.

M. Mařák 16.3.2018 21:35

Re: Trestní pracovní tábor typu Lety

Kdyby to bylo tak jednoduché, jak tvrdíte, Hitler by zůstal malířem akvarelů.

"Že se pracujícím rodičům sníží daně. Toť vše."

:-)

P. Boublíková 16.3.2018 21:44

Re: Trestní pracovní tábor typu Lety

Myslím, že ho to nenapadlo. To byl taky takovej pruďas jako vy - hned pracovní tábor, Osvětim.

Dobrou noc! :-)

M. Mařák 16.3.2018 21:58

Re: Trestní pracovní tábor typu Lety

Dobrou, příště raději nejdříve dlouze přemýšlejte, no a pak se vyjádřete. To je podle mne ta lepší varianta, ta horší je ta, že to skutečně myslíte vážně.

M. Mařák 16.3.2018 21:44

Nejste standardní blbka,

máte vysokoškolské vzdělání, o to je ta Vaše hra s nacionálními běsy mnohem horší.

M. Franková 16.3.2018 21:29

Re: Večerníček

Tak dobrou a pěkné sny.

P. Jirkovský 16.3.2018 21:46

Re: Večerníček

Dost ubohá záležitost. Už se nedivím vašim postojům tady tak ohnivě zastávaným.

J. Franke 16.3.2018 21:06

Z večerního Hradu:

Starej Procházka mobil na uchu a v druhé ruce hůlku, kterou tluče o podlahu: "Našli moji rádcové? Našli? Našli?"

P. Jirkovský 16.3.2018 21:48

Re: Z večerního Hradu:

Starej Procházka těžko, vod informací o světě práce a podnikání má svýho malýho, hodnýho, roztomilýho a pravdomluvnýho toho .... ééé .... ředitele tiskovýho odboru bez vzdělání a praxe.

M. Franková 16.3.2018 20:57

Bouře ve sklenici vody nebo

Za poslední týden se toho událo docela dost. Anglie vypověděla dvaceti tři ruských diplomatů a požádala NATO o aktivizaci článku č. pět. To je docela průšvih. Nová éra ledu?

V sousedním Slovensku to Fico vzdal, abdikoval? Nový premiér, s kterým prezident Kiska souhlasí, je z téže partaje. To je, jakoby u nás, v Česku se stal premiérem Faltýnek místo Babiše. Uspokojilo by to nespokojené? Asi ne.

M. Franková 16.3.2018 20:57

Re: Bouře ve sklenici vody nebo

A nyní poněkud vážněji. U sousedů i u nás je demonstrováno. Zdánlivě za stejné, či minimálně podobné. Nespokojenost s vládní garniturou. U nás je voláno po odvolání Babiše, coby premiéra ve vládě bez důvěry a, k tomu, v tom se lišíme od Slovenska, po odvolání prezidenta Zemana.K odvolání premiéra bez důvěry. Viděla bych to tak, že jsou třeba nové volby. Ale! Podle všech průzkumů – jakkoli zaplacených, či zmanipulovaných, selský rozum vypovídá, že Babišovu ANO, by další volby neublížily, právě naopak, navíc je jediný, kdo by je finančně ustál. A co pak? Zase další demonstrace těch, co volby nedopadly , jak si představovali?K odvolání prezidenta Zemana – tak nemilovaného uměleckými kruhy, by bylo třeba čeho? Je – li volen přímou volbou? Budeme , jako křižáci ztékat Hrad a házet nenáviděného z okna koupelny na hradní nádvoří?Zastavím se u oněch umělců. V těchto dnech si připomínáme přelomová historická data. Kdo studuje se zájmem a umí dát fakta do souvislostí, narazí na velmi chmurný fakt. Fakt, jak se chovali umělci v době od patnáctého března třicet devět. Jak se chovali umělci v osudových dnech procesu s Miladou Horákovou? Všichni ti Drdové, Buriani, ( neplést s komikem Vlastou) .

M. Franková 16.3.2018 20:58

Re: Bouře ve sklenici vody nebo

Téměř celá tzv. umělecká fronta přímo řičela po „spravedlivém“ přísném soudu nad vlastizrádci. Omluvili se někdy? Nikdy!

Omluvili se někdy učitelé, kteří psali za děti ve druhých a třetích třídách za to, že sepisovali závazky a sliby – a nutili malé děti k nepochopitelným odsouzením někoho, koho vůbec nemohly ty děti znát? Nikdy! A co dnes? Víme, opravdu víme, co učí státní zaměstnanci naše děti ve škole? Opravdu věříme, že tzv. kulturní fronta zase jen nevykřikuje hesla , která jí do úst vkládá chlebodárce s obuškem za zády?

Ani kantor, ani herec nebývají hrdinové života. Až na ctěné výjimky. Ty, Bohu žel, v česku nevidím. Tedy hrdiny.

Zato Mádlů a Issových, jak nastláno, Hřebejků nepočítaně. A všechny tyhle vykřikovatele si vlastně platíme. Jinak řečeno – žerou z našeho a řvou, že jim to nechutná! Tak se živte za vlastní, umělci! Já vás živit nehodlám, když jsem pro vás lůza a hnůj společnosti. Poznámka na okraj. Mě nikdy žádná herecká šmíra neživila. Ale každý herec v historii kulturního světa byl vždy, a vždy bude, závislý na bohatosti mého stolu.

S. Lazárek 16.3.2018 21:01

Re: Bouře ve sklenici vody nebo

To jsou Vaše moudra nebo jste to odněkud natapetovala?

M. Franková 16.3.2018 21:23

Re: Bouře ve sklenici vody nebo

Nemám potřebu cokoli kamkoli tapetovat, vy ano?