21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

Svoboda primátorem za dramatických okolností

Ráno demonstrace v jednací síni magistrátu, před polednem docent Svoboda řekl do rádia, že nenechá vyklidit budovu, za třicet minut budova vyklizena a poté Svoboda zvolen primátorem. Dobrá ilustrace pozice, kterou tento "poklop na kanálu" v pražském politice má.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Vaněček Šauerová 1.12.2010 20:22

Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

Jan Kalvoda byl velmi milován. Ani u jednoho z těch, které jsme vyjmenovaly, se ale nestalo to, co u pana prezidenta (současného), myslím na ty militantní příznivce. Zdravím Vás, teď budu pár hodin také mimo.

K. Janyška 1.12.2010 20:40

Re: Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

SŠ, nechte si takové kraviny od cesty ! Jste jak malé dítě ! Václav Klaus má 70 % podporu proto, že lidé cítí, že to má v hlacě drovnané !  Jen Vy, co si myslíte, že kste chytřejší, než on máte mindráky ! Vůbec však nevíte o čem mluví ! O kompozitivní teorii nemáte ani tušení ! dzp.

J. Jílek 1.12.2010 20:42

Re: Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

jo, oni cítí, že to má a měli v hlavě srovnané Socbotka, Gross a další ...to jen vy s vaším mindrákem jim to upíráte... :-))))

K. Janyška 1.12.2010 20:44

Re: Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

A to jsou hloupé kecy ! Dzp.

J. Jílek 1.12.2010 21:15

Re: Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

A to jsou hloupé kecy ! Dzp.

J. Kombercová 1.12.2010 20:44

Re: Taky kalvodovky byly, paní Martinovská.

:) Ano, ten jeho knír a lulka...ach.

J. Jílek 1.12.2010 19:43

Paňáca ve Strakovce

loutkoherecká skupina V. Skupy na Hradě... se tomu ani nějak nemůžu smát....

J. Skotnica 1.12.2010 19:24

Právě jsem se vrátil z hospody

Obdivuji vaši vytrvalost vážení. Už jste něco vyřešili? Já několik Radegastů.

K. Janyška 1.12.2010 19:27

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Já tu nejsem kvůli řešení čehokolov ! Já jsem zde proto, abych prázdným hlavám sdělil, že je to s lidským světem jinak, než si ony myslí ! -)))  Dzp.

P. Vandas 1.12.2010 19:34

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 Tak to jste tady špatně. My, prázdné hlavy sice víme, že s lidským světem, je to úplně jinak než si myslíme, avšak ,abyste nám zdělil, tuto všemi známou pravdu, jste tu zbytečný.

J. Anděl 1.12.2010 22:16

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Nemyslím, že problém by byl v tom, že víme, že svět je jiný, než si vůbec dokážeme myslet, spíš v tom, že pan Kajan si myslí, že ví, jaký svět je.

R. John 1.12.2010 19:29

Březina svolal krizový štáb , to je nového.

je vyhlášen stupeň 123, jedenstupeň mrazu, dva cen´táky sněhu a tři pr...le starostí, furt jak za bolševika. :-))))

P. Vandas 1.12.2010 19:36

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 Blahopřeji! Konečně rozumný přístup k věci.

M. Martinovská 1.12.2010 19:40

Já se vrátila z hrabání sněhu

a vzpomínám na váš popis postupného zmírňování chvály sněhu Paržákem na horách. Co jste psal v hlubinách níže v diskuzi o architektuře, je moc zajímavé, všimla jsme si vaší obliby organických linií, a ještě se k tomu někdy vrátím, teď musím vařit a pak celý večer pryč, úplně pryč z této virtuální hospody bez piva. 

J. Jílek 1.12.2010 19:56

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

kde se diskutovalo o architektuře? To mě zajímá víc jak pražský popletenismus...

P. Vandas 1.12.2010 20:17

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 Jirko, to bylo spíž o jeskyních a pravěku, než o architektuře. Je to jen poznámka k tématu státní bankrot, asi zpět o pět stránek.. Ale, když už když už se o tom zmiňuješ, tak Ti musím říct, že už přes rok zápasím s jedním textem, který bude dost provokativní, název už vím: "Funkcionalismus, jako zločin." Mám s ním totiž, nevyřízené účty.

P. Vandas 1.12.2010 20:18

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 To nebyla spíž, ale spíš. Promiň.

J. Jílek 1.12.2010 20:30

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

a dáš mi text? :-))) pan docent Kopeček nám dal jeden zajímavý textík: http://trololo.blog.cz/1011/25-11-2010-sarajevsky-atentat-nebo-sarajevsky-syndrom

Funkcionalismus mě zajímá, páč mě (v omezené míře, asi tuším, co ti vadí) u vybraných staveb baví...

P. Vandas 1.12.2010 20:32

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Pošlu Ti jej k oponentuře, alespoň se pobavíš.

J. Jílek 1.12.2010 20:37

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

rád si počtu...a když budeš souhlasit tak zveřejním, v rozsahu, který ti bude vyhovovat :-)

P. Vandas 1.12.2010 20:42

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 Klidně, ale nejdřív jej dám na NP.

J. Jílek 1.12.2010 20:43

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

klidně... :-)

J. Anděl 1.12.2010 22:17

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Jsem laický fanoušek některých funkcionalistických záležitostí, na text se proto moc těším. Platí to pro pana Vandase, ale hodí se to (neb to souzní) k Vaší poznámce.

P. Vandas 1.12.2010 22:53

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

 Já bych rád o tom diskutoval, jenomže to by ztratilo to kouzlo. Já nesmím, hledě do té trouby, ani naznačovat.

M. Martinovská 1.12.2010 23:19

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Pane Vandasi, těším se na článek, můj dědeček byl architekt (ne funkcionalistický), jsem zvědavá.

J. Anděl 2.12.2010 8:44

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Pochopitelně že nesmíte :-)

J. Franke 1.12.2010 19:41

Re: Právě jsem se vrátil z hospody

Ufff, ten začátek... už jsem se domníval, že jste se vrátil z hradu! Taky byla zima... ;-)

J. Jílek 1.12.2010 19:20

Kajan vtipnej kujón

My jsme ji (koalici) posunuli alespoň na střed tak, že jsme převzali kompletní části programu ČSSD do našeho volebního programu už před volbami, aby se nám spolu s ČSSD dobře žilo... Dzp.

K. Janyška 1.12.2010 19:22

Re: Kajan vtipnej kujón

Už se mi ani nechce tu preambuli návrhu smlouvy mezi TOP 09 a ČSSD pastovat ! Dzp.

J. Jílek 1.12.2010 19:35

Re: Kajan vtipnej kujón

no vy jste ji ve svém návrhu předaném 3.11.2010 zmiňovat nemuseli, jste to vykradení programu ČSSD ohlásili dopředu už před volbama....a pak je tu drobnej rozdíl, tec, byste rád pastoval není podepsaný....