17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Svinstvo v benzínu

V době, kdy se na automobilový průmysl valí pohroma stručně charakterizovatelná slovy „zelené nesmysly z Bruselu“, poslanci za Piráty předložili návrh zákona omezující přidávání biopaliva do benzínu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 29.3.2019 23:03

Re: Zákeřný chvat Okamurovců

Na začátku února oznámil na tiskové konferenci v Poslanecké sněmovně předseda SPD Tomio Okamura závažnou skutečnost. Informoval přítomné novináře, že se mu dostal do rukou materiál, který ukazuje, že se proti jeho euroskeptickému hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) připravují rozsáhlé provokace.

Jak z materiálu vyplynulo, zpravodajská operace „Vulterin“, nazvaná podle někdejšího šéfa BIS, by měla pomocí účelově vypuštěných dezinformací, rozložit hnutí zevnitř a pokusit se tak snížit jeho volební potenciál během voleb do Evropského parlamentu. Součástí materiálu, jehož kopie předseda SPD předal prezidentu republiky, předsedovi vlády a předsedovi BIS, aby celou záležitost prošetřili, je i operačně taktický plán na rozložení poslaneckého klubu a využití některých alternativních médií k útokům na SPD pomocí po léta sbíraných odposlechů. /Z článku Radka Pokorného na Protiproudu./

Martine, úplně jsem na Protiproud zapomněl, díky.

M. Mařák 29.3.2019 23:11

Re: Zákeřný chvat Okamurovců

Čéče, ten článek neznám a na Protiproud jsem náhodou po letech vlezl, když jsem psal článek o fake news týkající se žlutých vest a jejich údajného požadavku na odchod z EU. No a bingo. Byl tam i ruský zdroj té fantasmagorie.

Jsem si dnes večer jen jako obvykle dělal srandu. Ale tak trochu i ne, viz válka Aeronetu s SPD a Okamurou pečlivě načasovaná v situaci, kdy byl Klaus vyhozen z ODS a začal údajně zakládat novou stranu.

:-)

Nic, se měj, jdu chrápat.

K. Berka 29.3.2019 20:00

Změna času (poslední?)

https://pp.userapi.com/c852232/v852232208/e90e2/uNaq1Htvf3o.jpg

D. Green 29.3.2019 21:33

Re: Změna času (poslední?)

:))))

E. Derat 29.3.2019 19:56

Tak vůbec nevím jak to vypadá před

volbami na Ukrajině. Jaké šance má velký přítel EU, oligarcha Gala Petr Porošenko, nebo ten varietní komik, či profláklá Tymošenková. Kdo bude zvolen na Slovensku je prakticky jedno, vztahy jsou dlohodobě dobré. Ale, hlavně do SR necpeme peníze v rámci EU jako do Ukrajiny, která je jak prohlásila americká velvyslankyně prosáklá korupcí vč. armádních zakázek.

J. Venc 29.3.2019 20:00

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Cpete tam peníze? Tristní.

Musíte se vzbouřit, pane Erate. Vzbouřit!

:-)

E. Derat 29.3.2019 20:02

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Ano, je to tristní. Cpát peníze do žumpy je opravdu tristní. Ale, bouřit se nebudu, to bych z toho nevyšel. Zivot je krátký.

J. Venc 29.3.2019 20:09

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Tak třebas varietní komik Babiš inkasuje (nejen z peněz evropských, i našich) docela dost. A máte recht, rozčilovat se nad tím zkracuje život.

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 20:35

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Závistivost je sfiňa !

J. Venc 29.3.2019 20:42

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Ano. Pan Derat si to jistě vezme k srdci. Závidět (a ještě k tomu zcela chudým Ukrajincům) nemá valného smyslu. Dobrá připomínka!

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 20:48

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Cože ? Chudým Ukrajincům ? Ti z toho neuvidí ani floka ! Vy jste ale naiva. Však to pan Derat zcela jasně naznačuje. Dejte si odpočinek a čemyšlujte ! :-o)

J. Venc 29.3.2019 21:03

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Čemyšluji nad tím, co asi tak uvidí chudí Češi, z těch peněz co inkasuje nechudý Babiš. O chudých Ukrajincích si čemyšlujte s panem Deratem sám.

:-)

S. Lazárek 29.3.2019 21:20

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Jak se potkaj dva autentičtí pravičáci jako jsou pan Nekolný a Derat, dochází k souznění.

J. Venc 29.3.2019 21:38

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Ano. A třebas konkrétně Ukrajina a jejich nikterak povzbudivé reálie coby svorník. Trápí je tamní situace fest. Altruisté.

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 21:21

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Prý je za minulý rok v mínusu, no a za řepku jsou dobré výkupní ceny. To je ale záležitost těch vašich pánbíčků z Brusele. Neviditelná pracka trhu prakticky funguje.

J. Venc 29.3.2019 21:36

Re: Tak vůbec nevím jak to vypadá před

Přesto zbohatl po dobu působení v politice dvojnásobně, oproti Porošenkovi. Porošenko jest oproti němu obyčejný zbohatlický nýmand. A přesto Vás i pana Derata (jak se zdá) trápí ten nýmand o něco více, ačkoli z Vašich kapes mu na rozdíl od toho oligarchy domácího nepříspíváte naprosto ničím. Kuriosní.

:-)

V. Hájková 29.3.2019 19:32

Kolik asi

ještě bude firem na které nechal nezákoně BABIŠ BUREŠ KLEKNOUT ????

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/soud-se-znovu-zastal-firmy-na-kterou-podle-babise-klekli-nasi-69326?dop-ab-variant=1&seq-no=3&source=hp

F. Nekolný 29.3.2019 20:52

Re: Kolik asi

Zlatá devadesátá, to se zhaslo a už to jelo ! :-o))

J. Matuška 29.3.2019 19:23

ANKETA - ParlamentníListy.cz

Vítáte zvolení Ladislava Jakla do RRTV?

Ano 95%. Ne 5%. Hlasovalo: 9709 lidí.

J. Matuška 29.3.2019 19:25

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Marek Stoniš: Obhajoba Ladislava Jakla aneb Jak se pražské kavárně zdrclo sójové latéčko

http://jdem.cz/eyywf9

M. Mařák 29.3.2019 19:29

SPD trafiku Jaklovi

přeji, nijak mně to nevadí.

J. Matuška 29.3.2019 19:52

Re: SPD trafiku Jaklovi

Martine, rád Vás škrtám, č. 11. Zdravím.

M. Mařák 29.3.2019 19:58

Re: SPD trafiku Jaklovi

Ahoj Jardo, my si už netykáme, nebo co? Teda to 11. místo mne dost zklamalo, myslel jsem, že mám na víc.

J. Venc 29.3.2019 20:01

Re: SPD trafiku Jaklovi

Nemohl byste se optat, (když už jste se usmířili) jakým číslem disponuji já?

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 20:08

Re: SPD trafiku Jaklovi

Ani se neptejte ! Byl byste bohovsky nasratý. Ty vaše výšplechty, ty jsou něco !

J. Venc 29.3.2019 20:11

Re: SPD trafiku Jaklovi

Nasratý? Ze "seznamu" pana Matušky? Ani si tedy netroufám pomyslet, co všechno všecičko dokáže nasrat Vás.

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 20:13

Re: SPD trafiku Jaklovi

Když mi třicítka řekne ne ! :-o)))

J. Venc 29.3.2019 20:43

Re: SPD trafiku Jaklovi

Zkuste pětadvacítku. Co už s tím.

:-)

F. Nekolný 29.3.2019 20:55

Re: SPD trafiku Jaklovi

Jak říkám, jste velmi vtipný ! :-o)

J. Schořík 29.3.2019 20:13

Re: SPD trafiku Jaklovi

Se vsadím že jsem výš :). Dokonce bych to mohl i najít, ale nechce se mi..