2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Svinstvo v benzínu

V době, kdy se na automobilový průmysl valí pohroma stručně charakterizovatelná slovy „zelené nesmysly z Bruselu“, poslanci za Piráty předložili návrh zákona omezující přidávání biopaliva do benzínu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 29.3.2019 13:12

Re: Estetický posun

Jak se ty panely FV elektráren stěhují na střechy, mohla bys uvést nějaký konkrétní případ, ty naše malá hloupoučká UI? :-D

J. Matuška 29.3.2019 11:27

Jakl je šašek, děláme z úřadu kabaret.

Je národovecký, protievropský, protiněmecký, vypočítává rozpálený novinář

Poslanecká sněmovna ke jmenování do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) ve středu navrhla tajemníka bývalého prezidenta Václava Klause Ladislava Jakla, kterého nominovalo hnutí SPD. Podle komentátora Lidových novin Petra Kamberského je zvolení Jakla ale neveselá lapálie, která má tři různé roviny: principiální, politickou a osobnostní, které podrobněji rozebírá. „Poslanci si spletli státní úřad s kabaretem,“ říká. /PL/

Řadu let funguje publicistika, zpravodajství ČT a ČRo jako hlásné trouby "liberální demokracie". Nejsem sám, který není schopen pochopit, že média veřejné služby mohou tak bezostyšně hlásat jeden politicko/filosofický směr a nedodržovat KODEXY/ZÁKONY. Kolikrát jsem si dělal legraci z technologie pozvaných hostů do OVM. Do nadpisů v diskusi na NP jsem psával 3:1, 3:0... Samozřejmě, že sluníčkářům apod. se to líbilo. A protože i poslanci si všimli, že něco není /konečně po téměř 20 letech/ v pořádku, To je haló, to je pozdvižení! Jeden člověk v Radě může ohrozit moloch ČT v Rohlíku? Co na tu volbu 88 poslanců asi řekne prof. Igor Lukeš? Připomene, že nový radní je ten člověk, který má koňský ohon na hlavě? Líbila se mi také poznámka v tv, která podprahově měla mít negativní dopad na onu troufalou volbu.

Neonacistická symbolika. 'H' je osmé písmeno abecedy. Dvě osmičky znázorňují 'HH', což je zkratka pozdravu: "Heil Hitler"; číselnou kombinaci 88 proto někdy využívají neonacisté k vyjádření tohoto pozdravu, což slouží k vzájemnému identifikování bez rizika stíhání. WIKI

M. Krčmář 29.3.2019 11:40

Ještě že jich nebylo 666.

J. Matuška 29.3.2019 11:49

Re:

V Evropském parlamentu by to dá mohli. Členů je 751...

J. Matuška 29.3.2019 12:09

Re:

...dát...

M. Krčmář 29.3.2019 12:57

Tam ještě neznají pána s ohonem na hlavě.

M. Zima 29.3.2019 11:49

Trojocasý Jakl v Radě

je trefné zviditelnění české mediální kvality. Jelikož tam chyběl pivní odborník, je ta volba opodstatněná. Výsledek by ale neměl iritovat v tom smyslu, že je v PČR pouze 88 idiotů.

J. Matuška 29.3.2019 11:54

Re: Trojocasý Jakl v Radě

Pane Zimo, říká Vám něco TROJA?

J. Havelka 29.3.2019 12:09

Re: Trojocasý Jakl v Radě

A kůň? V Tróji je chovají.

M. Zima 29.3.2019 12:11

Re: Trojocasý Jakl v Radě

Ano, uvidíme, kdo z tohoto pivovarnického valacha vyskočí.

J. Schořík 29.3.2019 12:17

Re: Trojocasý Jakl v Radě

To je ta pražská čtvrť kam si chodíte dát do večerky jedno pivo na stojáka, ne?

J. Matuška 29.3.2019 12:08

Re: Trojocasý Jakl v Radě

Považuji Ladislava Jakla za jednoho z nejlepších publicistů. /"On nám někdo v tichosti přepsal ústavu?" Tuto úvahu považuji za důkaz mého tvrzení./ Podle ohlasu, není to žádná ́šedá myš ́. Už jenom ten fakt, že spolupracuje s prezidentem Václavem Klausem tolik let, o něčem svědčí, ŽE. Rád jsem včera panu Jaklovi ke zvolení poblahopřál.

V. Novák 29.3.2019 12:23

Re: Jakl je šašek, děláme z úřadu kabaret.

Konečně někdo, kdo bude tu spacipytlovou naši-vaši skutečně kontrolovat.

J. Matuška 29.3.2019 12:25

Re: Jakl je šašek, děláme z úřadu kabaret.

1*

J. Franke 29.3.2019 11:23

Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Návrh na vyšší zdanění neobývaných bytů a navíc na to zneužít informaci od dodavatelů elektřiny mi připomíná, jak komunisté nastěhovali do domu mého strejdy nájemníka z moci úřední.

Fuj, fuj, fuj!!!

S. Lazárek 29.3.2019 11:24

Re: Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Neuvětelná zhovadilost, máš recht.

M. Varadinková 29.3.2019 14:36

Re: Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Čemu se divíte? To jste nepoznal, co jsou zač? Vsadím se, že je volíte:-))))))

J. Matuška 29.3.2019 11:41

Re: Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Jak to je v Německu? Existuje tam cílené danění neobsazených bytů? /Nebo jinde v Evropě?/

V. Novák 29.3.2019 12:28

Re: Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Už věříte, že Piráti jsou hodně - ale hodně vlevo?

R. Langer 29.3.2019 13:10

Re: Koukám, že se Piráti v Praze zbláznili

Oni to jsou to převlečení komouši, ne jenom "že jsou vlevo". ;-)

S. Lazárek 29.3.2019 11:17

Tak zítra do UK už jen s pasem

nebo jak? Je to napínavý....:-)

M. Mařák 29.3.2019 11:24

Nijak, brexit klauni vyměkli,

budou se tvářit jakoby nic a časem to vyšumí do literární podoby městské legendy...

S. Lazárek 29.3.2019 11:41

Re: Nijak, brexit klauni vyměkli,

Mně už jich začíná být trochu líto, chtěli pryč, ale nakonec svůj důstojný odchod proměnili v grandiózní divadelní výstup Monts Pythonů.

J. Schořík 29.3.2019 11:45

Re: Nijak, brexit klauni vyměkli,

Přesně. Ti Monty Pythoni nejsou tak dobří, jak jsem si myslel, většina těch věcí co jsem považoval za humor, bude asi v GB standard :).

R. Langer 29.3.2019 13:08

Re: Nijak, brexit klauni vyměkli,

Počkat, Monty Python nejsou britský parlament! :-D

A. Trick 29.3.2019 11:01

Dnešní Kemelův vtip

Za stolem sedí Doník a telefonuje: Zpráva FBI pro nás vyzněla pozitivně, Vladimíre Vladimíroviči ...Ani nechci vědět jak jsi to zařídil ...

P. Novák 29.3.2019 11:05

Re: Dnešní Kemelův vtip

K popukání, tak pro Berku.

A. Trick 29.3.2019 11:09

Re: Dnešní Kemelův vtip

Nemůže se zasmát ten, kterému byly rozkopány bábovičky.

P. Novák 29.3.2019 11:10

Re: Dnešní Kemelův vtip

Ano, musíte být posledních třicet let velmi zasmušilý.

J. Jelínek 29.3.2019 11:12

Re: Dnešní Kemelův vtip

A komu bylo rozkopáno?