13.5.2024 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

Sváteční rozjímání

Sluší se o svátcích zachovat vlídnou tvář a nehodlám činit jinak. Čtvrtek až neděle, převeliké veselí zmocní se lidu českého, moravského i slezského!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Bolec 5.7.2018 17:54

Re: Dneska je docela složité

Nejhorší jsou pražští cajzli !

S. Donát 5.7.2018 18:45

Re: Dneska je docela složité

Nejhorší jsou dementi, kteří rozlišují lidi podle toho, kde bydlí.

V. Kotas 5.7.2018 18:53

Re: Dneska je docela složité

Stačí blbej soused v ulici, baráku.

V. Čermák 5.7.2018 18:53

Re: Dneska je docela složité

Zejména Cajzli....

S. Donát 5.7.2018 19:01

Re: Dneska je docela složité

Tak jste se hezky zařadil vedle pana Bolce. Gratuluji :)

V. Kotas 5.7.2018 19:06

Re: Dneska je docela složité

Jo, ta sv ině, převlečená za kamaráda, tě podrazí v nejméně očekávaném okamžiku. Málokdo se tomu ve svém životě vyhnul.

J. Vobr 5.7.2018 17:13

PRORUŠTÍ ZVĚROZVĚSTÍ NAZDÁÁÁR !!!

:-)))

:-)))

L. Kolman 5.7.2018 17:23

Re: PRORUŠTÍ ZVĚROZVĚSTÍ NAZDÁÁÁR !!!

A jak se dnes daří užitečným idiotům západního střihu? Jde to, jde to? A nejde to moc ztuha?

V. Klepetko 5.7.2018 17:13

Fantasmagorie pro Jindru Anděla

Jsi na příjmu? :-))

L. Kolman 5.7.2018 17:07

Tady vládne takový negativismus,

až je to hrůza. Copak si nedokážete vážit porevolučních vý dobytků? Přece není nic důležitějšího, než svoboda. Insolvenční soudy kolabují, na osobní bankroty je málo soudců, píší v novinách. Lidí neschopných splácet dluhy stále přibývá, exekucí ročně víc než milión, na postižené se pořádají národní sbírky. Musíte intenzivně sbírat víčka od minerálek, na černé myšlenky pak nezbude ve vašich hlavách volné místo.

L. Kolman 5.7.2018 16:37

Co tady furt kvílíte?

Jste tak kvíleli i když se mírově a humanitárně bombardovalo? To jsem tady četl, že tak je to správné, tak to má být, škoda každé rány vedle. Tak teď přicházejí za své osvobození poděkovat a splatit nám to. Nechápu, co se vám furt nezdá, když odborníci říkají, že žijeme v nejlepším možném světě. Od teď už má být jen hůře a hůře, tak si toho nejlepšího světa užívejte plnými doušky. Třeba já se jdu za chvíli projít po slunečnicových hájích a ovocných sadech. Se dvěma hezkými dámami. No řekněte, mám se já snad špatně? A to už vám ani neříkám, že pak si dáme pod pergolou kávičku, domácí koláče a možná i skleničku dobrého vína. Teda ne možná, určitě.

O. Uživatel 5.7.2018 16:41

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 5.7.2018 16:53

Re: Co tady furt kvílíte?

Už to nemůžu poslouchat, mi to trhá uši. Se sem jen jedním očkem podívám a už mi je zle. Opruzovat tady od rána božího, jako někteří, už jsem z toho na palici. A to mám nervy jako špagáty.

O. Uživatel 5.7.2018 17:10

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 5.7.2018 17:33

Re: Co tady furt kvílíte?

Někde se člověk vykecat musí, když doma ho ke slovu nepustí. To ve mně furt bublá a škručí, musím to někde vypustit ven, nebo mě to roztrhá. Jen mě mrzí, že NP je na mém hodnotovém žebříčku až tak daleko. Dokonce až za křížovkami a sudoku.

S. Donát 5.7.2018 18:47

Re: Co tady furt kvílíte?

Vykecejte se do ouška těm dvěma dámám.

M. Prokop 5.7.2018 16:55

Re: Co tady furt kvílíte?

Třeba vás ty dámy vyléčí z halucinací.

P. Aron 5.7.2018 16:17

Ta myšlenka,

kterou máte Astone na konci článku mě napadá docela často :-)

J. Václavíková 5.7.2018 15:34

Tak je to pravda, zákazy sukní už i ve Francii:

Kvůli dlouhé sukni vyloučená z výuky. I jich se týká zákaz zahalování.

Vloni v dubnu rozvířil veřejné mínění v zemi případ, kdy ředitelka školy v Charleville-Mézières na severu země poslala muslimskou dívku domů kvůli dlouhé černé sukni coby náboženskému symbolu, jaký do světské školy nepatří.

https://echo24.cz/a/iMRKu/kvuli-dlouhe-sukni-vyloucena-z-vyuky-i-jich-se-tyka-zakaz-zahalovani

I. Břízová 5.7.2018 15:36

Re: Tak je to pravda, zákazy sukní už i ve Francii:

No možná, kdyby ta sukně byla květovaná, nebo krajková.......

J. Václavíková 5.7.2018 15:36

Re: Tak je to pravda, zákazy sukní už i ve Francii:

V žádném případě! Leda krátká!

A. Nový 5.7.2018 15:41

Kam? :-))

Do Sýrie nebo Egypta?

O. Kadlec 5.7.2018 15:46

Re: Tak je to pravda, zákazy sukní už i ve Francii:

Ve Francii jsou zakázány náboženské symboly ve školách. Tvrdě sekularizovaný stát. Ale stát, ne společnost.

Proti té zprávě vedle je to holinky a hodinky.

I. Kučerová 5.7.2018 15:04

Zákaz nošení sukní!

V Británii skutečně zakázali holčičkám sukně

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ne-neni-to-hoax-V-Britanii-skutecne-zakazali-holcickam-sukne-542765

I. Břízová 5.7.2018 15:09

Re: Zákaz nošení sukní!

No vidíte to. A já dneska ve Varech potkala chlapa v kanadách a v černé skládané sukni. Tak se v tom potom vyznejte.:-))

R. Tesařík 5.7.2018 15:10

Re: Zákaz nošení sukní!

Tomu to ale nikdo nezakázal ani nenařídil.

I. Břízová 5.7.2018 15:22

Re: Zákaz nošení sukní!

No to snad nenařídil. Mně by spíš zajímalo, zda tak může i v té Anglii, nebo to platí jenom pro holčičky.

J. Václavíková 5.7.2018 15:25

Re: Zákaz nošení sukní!

Samozřejmě, že jen pro holčičky. Přece jim nebudou chodit v tradičním mužském oděvu! Jak by potom šlo rozeznat, kdo je holčička a kdo chlapeček?

R. Tesařík 5.7.2018 16:04

Re: Zákaz nošení sukní!

Ehm...

J. Fialová 5.7.2018 15:24

Re: Zákaz nošení sukní!

Paní Břízová, je genderově korektní napsat že jste potkala chlapa? Potkala jste osobu. Osobu, která vypadala (až na tu sukni) tak, jako kdysi vypadali chlapi :)