17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Sto kiláků od Bagdádu

Podle amerického prezidenta Obamy mají Spojené státy zájem na tom, aby se z Iráku nestala základna džihádistů. To je truchlivý konec intervenční politiky. Bůh ochránil téhož Obamu, aby nenamočil Spojené státy a s nimi i celý západní svět do další krvavé bažiny zvané Sýrie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 13.6.2014 12:37

Re: Z tohoto by se dalo usoudit

Vždyt   píši -  jak  jej  lituji  :-))))

J. Slanina 13.6.2014 12:39

Re: Z tohoto by se dalo usoudit

Doporučoval bych vám napřít svou lítost třeba k týraným dětem. S pařátem už nic nenaděláte.

V. Hajková 13.6.2014 12:41

Re: Z tohoto by se dalo usoudit

Já  vím-  ale   už  jsem  taková  krvelačná  :-))))))

K. Drobková 13.6.2014 12:02

Pokorný ......

Skvadra všelijakých nul, komunistů, estébáků, milicionářů, lampasáků, pohraničníků a dalších normalizačních elit, včetně dnešních stalinistických komsomolců se teď může vyřádit. Nejrafinovanější varianta je ta, že se někdo tváří, že je pravičák a pak napíše něco ve stylu soudruha Kojzara z Rudého práva - Haló novin. Běžný trik, na to už neskočí ani malé dítě, zatrpklého bolševika a ruského agenta už dnes pozná každý, kdo není navedený, nebo nepozbyl zdravého rozumu.

Reflex

Pokorný  je komunista jak vymalovanej, všechno co tady předvádí jsou mimikry pro blbce ....., třeba ty blafy, co tady předváděl včera.

Jsem spisovatel a publicista (Obrys Kmen, Outsidermedia, Nezakladnam, Halo noviny atd.) 

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/p-c-roberts-vladni-budovy-ve-washingtonu-obsadil-dabel

P. Pokorný 13.6.2014 11:48

Pana Janyško, přesto mi to nedá

Já beru Klause a Béma jako dva nejlepší politiky v České republice po roce 1989. Jsem jednoznačně pro svobodný trh a svobodu. Adam Smith je základem mého ekonomického vidění. Rusáky nesnáším, jsou to lidé z jiného světa, trochu jako křováci. Přesto tvrdím, že dnešní USA jsou horší. A kdyby se dostaly na ekonomickou zadluženost jako Rusko, tak nevím, zda by tam lidé emigrovali a zda by po pádu dolaru poprvé po 200 létech nebyl exodus opačný. A to možná, pokud nebude třetí světová, možná příjde. Že obklíčení Ruska raketami můžeme totálně odnést my, pokud někdo zešílí a zmáčkne tlačítko. V zahraničí vidím poslední dva politiky s vysokým kreditem Ronalda Reagana a Margaret Thatcherovou. Ti porazili říši zla a já jim děkuji. Bohužel u nás svoboda skončila s příchodem Zemana před rokem 2000 a nyní jde ke dnu. Takže nechápu s tímto viděním, co bych měl mít společného s viděním lidí zde pravidelně píšící?

V. Hajková 13.6.2014 11:51

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

Doporučuji-   začněte  si  budovat   nějaký  bunkr :-)))))))))))) Jeden  nikdy  neví!

J. Slanina 13.6.2014 11:56

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

Na to, považovat Klause a Béma za dva "nejlepší" politiky v ČR od roku 1989, na to musí být opravdu koňská dávka heroinu.

F. Šimek 13.6.2014 13:00

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

zapomněl na máááánagéééra Janyšku...:-)

O. Uživatel 13.6.2014 13:35

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 13.6.2014 14:02

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

Dálkově, z Karibiku.

S. Netzer 13.6.2014 11:58

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

S. Netzer 13.6.2014 11:59

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

To byl omyl. :-)))

E. Sevrát 13.6.2014 12:26

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

Ještě bych přidal Kuberu.

K. Luboš 13.6.2014 12:28

Že by „u nás svoboda skončila s příchodem Zemana ...“

Pane Pokorný, nebuďte hysterka! Češi jsou ten nejsvobodnější národ na světě. Nikdo je nebuzeruje, jsme atersté, takže žádné náboženské příkazy ani zákazy. Stát se sice o jistou buzeraci snaží a je pravda, že neustále nějaké příkazy a zákazy chrlí. Ale je tak slabý a neschopný, že ho většinou můžeme zcela ignorovat. A je úplně jedno, kdo sedí na Hradě anebo ve Strakovce.

Tak třeba já jsem úplně spokojen: Žvaním si co chci, chodím si, kam chci, cestuji, kam chci, chlastám si co chci, kouřím si co chci... atd. Takže když pro rodinu seženete nějakých 60 papíru měsíčně, tak je CZ velmi příjemným místem k životu

M. Moravcová 13.6.2014 13:57

Re: Pana Janyško, přesto mi to nedá

Janyška se zatím neozval, zato rozdrážděný sršní roj se na Vás snesl.

K. Luboš 13.6.2014 11:41

Proč, proboha, musím mít vždycky pravdu!

Vždy jsem říkal, že takoví diktátoří jako byl Saddám anebo Kadáfí byli pro své země i pro celý svět tou nejlepší alternativou.

V. Hajková 13.6.2014 11:49

Re: Proč, proboha, musím mít vždycky pravdu!

Z  toho   si  nic  nedělejte.  Zde  má  pravdu  každý  - :-)))))))))))))))

P. Pokorný 13.6.2014 11:51

Re: Proč, proboha, musím mít vždycky pravdu!

Luboši, máte, pouze ti, co tvrdí, že měli TAKÉ pravdu, zase po čase mají jinou. Ano, je to tak.

K. Luboš 13.6.2014 12:14

Svého času řekl prezident Roosvelt...

...o nikaragujském diktátorovu Somozovi: „Je to parchant, ale je to americký parchant“. A přesně to samé si měl prezident Bush říci o Saddámovi, zvláště když už nepředstavoval vůbec žádné nebezpečí. (Ale chápu, že Texasanovo ego zabránilo ten Kuvajt skousnout. A samozřejmě také už bojujeme za tu demokracii a ta lidská práva...)

Ale pokročím dál a prohlašují, že prezident Putin je pro Rusko a celý svět tou nejlepší altenativou. A rovněž diktatura KS Číny je pro Čínu a celý svět tou nejlepší altenativou. Takže kdo souhlasí? Nezapomeňte, že mám vždycky pravdu!

K. Drobková 13.6.2014 12:24

Re: Svého času řekl prezident Roosvelt...

Proč takhle hloupě a blbě lžete ? Somoza byl prezidentem Nikaraguy v letech 1967 až 1972 a 1974 až 1979 a narodil se v roce 1925. F.D.R. umřel v roce 1945. Těžko mohl takto, jak píšete , mluvit o dvacetiletém mladíkovi.

K. Luboš 13.6.2014 12:30

A neměl náhodou ten Somoza...

...nějakého tatínka?

I. Wellner 13.6.2014 12:34

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

..a konkrétně Anastasia Somozu Garcíu (1896–1956) ..? -))

K. Drobková 13.6.2014 12:43

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

Každý máme nějakého tatínka. Pak je ovšem třeba upřesnit koho myslíte. Zda dědouška, tatínka nebo synáčka. Staršího, mladšího ......... :-)) Vracet se tak daleko nazpět bývá ošidné.

K. Luboš 13.6.2014 12:48

Buďte v klidu,...

...nikdo neví všechno!

K. Drobková 13.6.2014 13:04

Re: Buďte v klidu,...

Právě. :-))

P. Spáčil 13.6.2014 14:40

Re: Buďte v klidu,...

Jílek jo. (:-))

M. Varadinková 13.6.2014 12:50

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

Člověk by čekal, že se za ten výpad omluvíte, Drobku, ale to ne, Vy ho pro jistotu ještě jednou sprdnete.

K. Drobková 13.6.2014 13:02

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

Vy se počítáte mezi lidi, Varadinková ? Podle toho jak píšete, bych řekla, že patříte mezi dobytek a i tam byste byla nepřekonatelná výjimka. Pánové Udatný a Kohut vás hodnotí z vlastní osobní zkušenosti tak nějak obdobně.

M. Moravcová 13.6.2014 13:53

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

jo když Kohut a Udatný někoho napráská, tak to má váhu. Je to práskačství prostě pod kůží.

M. Varadinková 13.6.2014 14:16

Re: A neměl náhodou ten Somoza...

Mezi dobytek patříte Vy, Drobku.

Kam já se počítám, by Vám mělo být fuk, omluvit jste se měl tomu, koho jste kvůli vlastní neznalosti sprostě osočil ze lži.

A teď lžete sám, Drobku, protože Udatný mne z osobní zkušenosti hodnotit nemůže, neboť se mnou žádnou osobní zkušenost nemá, a Kohut mne z osobní zkušenosti hodnotil kladně (až tak, že mne dokonce přemlouval, ať jdu pracovat k němu na ministerstvo)- dokud nezjistil, že dnes zastávám jiné názory, než on.