18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Stalo se nemyslitelné

Koho by napadlo v roce 1990, že komunisté nejenže nebudou v roce 2018 zrušeni, ale budou si diktovat podmínky při sestavení vlády. Navíc si je budou diktovat po největší prohře ve své historii, kdy se ukázalo, že už za nimi jdou opravdu jen ti skalní. Navíc že ty podmínky se budou týkat naší bezpečnosti, našich aliančních závazků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Omar 18.5.2018 14:17

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

Jistě. Hlavně nezlobit ty nahoře, jinak bubububu. :)))

J. Anděl 18.5.2018 14:21

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

Myslel jsem to jinak - a ono já to stejně neovlivním.... když se vyvinulo veřejné mínění tak, že začalo vypadat jako dobrý politický program pro získání hlasů jít po krku živnostníkům, hostinským, trhovcům a dalším šmejdům, co neplatěj daně, jako zázrakem se objevilo politické hnutí, které nasbíralo spoustu hlasů a zavedlo EET.

Jestli EET opravdu fungovat bude nebo nebude, to vlastně není podstatné, svůj účel získání hlasů už splnilo.

Takže spíš než "nezlobit" je možná lepší napsat "neponoukat".

Ale jak píšu, to neovlivním a budou další hlasitá hnutí, která vyprovokují další zbytečné či otravné zákony.

H. Omar 18.5.2018 14:24

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

Budu volit hnutí, které bude prosazovat snížení počtu takovýchto zákonů, vytvořených pro další buzeraci a další a další regulaci všeho možného. ;)

J. Anděl 18.5.2018 14:27

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

Bude-li se mi nějaké takové jevit jako důvěryhodné, pak taky. Ale možná zase dostane pět hlasů :-).

H. Omar 18.5.2018 14:29

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

To je bohužel život. Zatím to vypadá, že nejvíc dostane ten, kdo dostatečně bude řvát, že pracuje pro lid, ostatní kradou, a dokazovat to dalšími a dalšími zákony. :)))

M. Prokop 18.5.2018 14:54

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

To dělám už dost dlouho, ale "málo nás".

H. Omar 18.5.2018 14:04

Re: Jak se daří výběr DPH s EET...

Lépe bych to neřekl. Jen snad dodal, že někteří mu to stále ještě "žerou"....

J. Matuška 18.5.2018 13:20

Kalamita je zase tady?

... Brusel je v klídku

Evropský komisař pro otázky vnitra a migrace Dimitris Avramopulos upozornil, že navzdory tomu, že z Turecka do Řecka přichází stále více migrantů, je situace stále výrazně lepší než před uzavřením dohody s Ankarou. "Mohu vám říci, že situace je pod kontrolou," řekl Avramopulos. Migrační dohoda s Tureckem podle něj celkem funguje. Eurokomisař zároveň odmítl, že by EU na turecko-řecké hranici chtěla postavit plot. "Jsme proti stavění zdí,"řekl."Evropa nikdy nebude pevností," dodal.

http://jdem.cz/d6a2e9

H. Omar 18.5.2018 13:29

Re: Kalamita je zase tady?

Tak přichází jich stále více nebo je situace výrazně lepší?

J. Matuška 18.5.2018 13:39

Re: Kalamita je zase tady?

Omare, pokud chcete vážněji diskutovat o článku a ne jenom s jeho epilogem, musíte si ten materiál přečíst celý. Z jedné strany velká hrozba, z druhé normálka. Podle mého by se TO nemělo podceňovat, jedná se zřejmě o problémy na desítky let. Podle Gabala, počet obyvatel v Africe se za dvace let zdvojnásobí na 2 MILIARDY...

H. Omar 18.5.2018 13:44

Re: Kalamita je zase tady?

Tak to musíte vybírat vážně míněné články. Ne bulvárek a ještě zmateně vybírat...

Tedy to objevil něco neskutečného. Ano, Afrika je již mnoho let kontinent s nejrychleji rostoucím počtem obyvatel. Otázkou je, kdy se růst jako jinde zastaví....

J. Matuška 18.5.2018 14:03

Re: Kalamita je zase tady?

Omare, vidím, že o světové natalitě - hrozbě - toho víte ještě méně než já... Vy, jako mladík, se toho určitě dožijete

H. Omar 18.5.2018 14:06

Re: Kalamita je zase tady?

Z čeho tak usuzujete?

J. Matuška 18.5.2018 14:16

Re: Kalamita je zase tady?

Omare, trochu si to pletete. Nejsem vyhledávač...

H. Omar 18.5.2018 14:18

Re: Kalamita je zase tady?

Tak nejdřív něco tvrdíte a teď potřebujete pro své tvrzení vyhledavač? :))) Máte drobet problém ne?

F. Šimek 18.5.2018 14:16

Re: Kalamita je zase tady?

Jardo-copak nevíš, že jednou jirirys-pak H.OMAR je cikán ?

H. Omar 18.5.2018 14:19

Re: Kalamita je zase tady?

Františku, vemte si ty léky, už zase blábolíte.

F. Šimek 18.5.2018 14:30

Re: Kalamita je zase tady?

furt dokola.-když si byl jirirys, tak si mi tiiikal. Když seš jakejsi H.OMAR, tak mi viikáš. Musím ti zopakovat : P.Nedvěd-hrál za Kanadu. Šťastný za USA. Jaškin za ČR ! Nehráli gorotky, ani českou házenou, ale ty vooe hokej-LEDNÍ ! To nejni, jako plavat proti proudu z budějc ažž do vyšáku. Koukej se připravit na noční ! Parkoviště čeká...tak šup --šup......:-))))

H. Omar 18.5.2018 14:59

Re: Kalamita je zase tady?

Františku nerad to opakuji, ale chudák vaši rodiče....

F. Šimek 18.5.2018 15:28

Re: Kalamita je zase tady?

můj táta byl jen střízlík....nenáviděl komunisty. Já-nikdá nebyl komunista jen JEDINKRÁT V ODS ! Neumím si představit, že bych urážel rodiče zdejších diiiškutérů-to dělají jen bejvalý komunisti.... nebo cikáni !!!

H. Omar 18.5.2018 16:06

Re: Kalamita je zase tady?

Ale já je neurážím. Jen lituji. Nenávidět vlastní dítě....

M. Prokop 18.5.2018 14:56

Re: Kalamita je zase tady?

Lepší pro Avramopulose, tedy více 3i.

J. Klepal 18.5.2018 13:05

několik poznámek

Aston ve svých názorech ignoruje fakta, či přesněji vymýšlí si svoje. Skutečně, chceme-li ctít naše koaliční závazky, pak se musíme především řídit Severoatlantickou smlouvou i v našich zahraničních misích, a ne působit v rozporu s ní, jak navrhují někteří potenciální váleční zločinci. Pokud jde o Zemana, pak ten udělal, co slíbil, když veřejně požádal o informaci k novičoku. Ta pouze potvrdila, co všichni věděli, že naši vojenští chemici testovali nervově paralytické látky, jinak by nebyli tak dobří jak jsou. Ignorovat fakta a vymýšlet lži se vždy dříve nebo později obrátí proti lháři. Podávání ústavních žalob na téma novičoku, že snad poškodilo naši zpravodajskou službu a znamená velezradu, srovnejte s tím, co integritu naší zpravodajské služby určitě zničilo, totiž zveřejnění identit našich zpravodajců.

H. Omar 18.5.2018 13:08

Re: několik poznámek

A oni se jí řídí. Že vám to nevysvětlili je jejich chyba. Asi budete potencionální nedouk.

A výroba je v mezinárodních smlouvách definována jinak, že?

J. Klepal 18.5.2018 13:41

Re: několik poznámek

Jen hlupáci nevědí, že vojenský zásah v rámci NATO je podle Severoatlantické smlouvy možný jen tehdy, jestliže jde o obranu napadeného člena nebo je použití síly schváleno Radou bezpečnosti OSN.

H. Omar 18.5.2018 13:46

Re: několik poznámek

Jistě. A teď tedy ten příklad toho porušení.

H. Omar 18.5.2018 14:19

Re: několik poznámek

Stačí jeden.

M. Varadinková 18.5.2018 14:43

Re: několik poznámek

Jugoslávie-Kosovo, Irák (druhá válka), Libye, Sýrie...

H. Omar 18.5.2018 15:02

Re: několik poznámek

:))) Skutečně?Už jste podala žalobu k mezinárodnímu soudu?

J. Anděl 18.5.2018 14:24

Re: několik poznámek

Hlupáci nebo ignoranti, prosím pěkně.

Ignorant, v.r.