19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Spravedlnost v politice

Milan Chovanec v nové roli předsedy sociální demokracie prohlásil, že kdyby byla spravedlnost, měla by sociální demokracie podporu 40 procent voličů. Přirozeně, že je to zkratka a nesmysl, nicméně stojí za to se nad touto myšlenkou zastavit. Co je to spravedlnost v politice?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Laták 16.6.2017 18:31

Re: Kdyby byla spravedlnost, tak ti tři kašpárci

Stejně bude platit jen TO, co řekne Miloš Zeman a ti tři zoufalci, s ksichty drcených soch po volbách odkráčí jako Milouš Jakeš do věčného zapomnění. Zeman má mezi straníky ČSSD stále mnoho příznivců, a jako mstivý stařík, je rád používá k totální destrukci soc. demokracie až teatrálním způsobem.

K. Němec 16.6.2017 18:10

Re: Kdyby byla spravedlnost, tak ti tři kašpárci

Bohužel byli. To je normální, že léta života v takovém marastu generují na vedoucí místa stran takové lemply.

J. Jurax 16.6.2017 18:30

Re: Kdyby byla spravedlnost, tak ti tři kašpárci

Spravedlnost v politice je totéž jako spravedlnost boží - neexistuje. To, co někdy může budit zdání spravedlnosti je jenom náhodný jev.

M. Moravcová 16.6.2017 16:41

Ještě v tom lejně tančí čardáš

Štěch objasňuje: Jde mi právě o živnostníky, aby na stáří nebyli chudí

J. Fialová 16.6.2017 16:45

Re: Třeba si i zazpíval

Z pradědečků žádný dnes / nepoznal by naši ves! / Družstevníci mladí, staří / společně tu hospodaří! / Krávy mají po dřině, / dobře je jim v kravíně!

M. Berka 16.6.2017 17:13

Re: Třeba si i zazpíval

" Povaleči z kaváren, do polí a továren!!! !"

--

http://www.duckie.cz/finale/eshop/6-1-/4-2-TRICKA/5/184-POVALECI-Z-KAVAREN

F. Šimek 16.6.2017 17:03

Re: Ještě v tom lejně tančí čardáš

já se musím furt opakovat. Tady chodí dva cikáni a sbírají papírky. Ptám se : jak vás platí ? Nemame ani 13 000kč. Já říkám, kolik máte škol? Devitiletku-já na to : tak vidíte, já mám jen 14 000kč a nic nedělám....ZLATÝ KOMUNISTI !!!

M. Prokop 16.6.2017 17:09

Re: Ještě v tom lejně tančí čardáš

Jen ať si to živnostníci dobře zapamatují.

Bureš jim přidá administrativní buzeraci a Štěk sebere peníze.

No, nevolte takové dobrodince! :-P

P. Marcín 16.6.2017 16:33

Spravedlnost v politice existuje

Ten kdo prohlašuje takováto "moudra" si ty 2% zaslouží:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zaoralek-Migraci-vyresi-srovnani-zivotni-urovne-v-zemich-EU-492292

Odkaz je sice z "mediální žumpy", ale ráno běžel stejný titulek na liště ČT24. Myslel jsem, že mne šálí zrak. Tak jsem alespoň rád, že mi oči ještě dobře slouží.

PS: Teď mne napadá jestli on to pan Zaorálek nemyslel tak, že bychom se všichni srovnali na úrovni třeba Rumunska. To by do EU možná přicházelo migrantů méně.

F. Doušek 16.6.2017 16:35

Re: Spravedlnost v politice existuje

Nevím sice, jak na tom Rumunsko je, ale kvóty pro přijetí Eura na rozdíl od nás splňuje.

P. Marcín 16.6.2017 16:56

Re: Spravedlnost v politice existuje

Špatný příklad, máte pravdu. Vzali si snad i 600 migrantů... Uznáte mi Bulharsko?:-)

M. Prokop 16.6.2017 17:11

Re: Spravedlnost v politice existuje

Ty my splňujeme, bohužel, také. Jen se EUroHujeři bojí voličů co čert kříže.

J. Kanioková 16.6.2017 17:33

Pane Doušku - k té vodě a Číně -

Číňané mají připravené miliardy a chtějí i českou vodu. Zajímají se o Severomoravské vodárny - http://pravdaovode.cz/novinky/cr-pres-vodu-kolonie/

F. Doušek 16.6.2017 17:51

Re: Pane Doušku - k té vodě a Číně -

No, vždyť to jsem psal ráno.

F. Doušek 16.6.2017 16:26

S tím Štěchem je to úplně jinak!

"Štěch objasňuje: Jde mi právě o živnostníky, aby na stáří nebyli chudí...".

Díky Štěchu, to si snad ani nezasloužíme!

J. Vobr 16.6.2017 16:38

Re: S tím Štěchem je to úplně jinak!

Ten je tak blbej, že ho i v Plzni vyrazili, resp. ani nevzali na turbo-bakaláře !!!

M. Moravcová 16.6.2017 16:42

Re: S tím Štěchem je to úplně jinak!

byl jste rychlejší :-)

F. Doušek 16.6.2017 16:45

Re: S tím Štěchem je to úplně jinak!

o prsa.

L. Kolman 16.6.2017 16:00

Teď mi to zapálilo

a stal se ze mě pravičák. A jako takový vám s plnou odpovědností říkám, že našim cílem je vytvořit prostředí neúprosné konkurence mezi organizacemi, odděleními a jednotlivci. Lidé by měli dělat stále víc a stále kvalitněji při úspoře zdrojů, investic a pokud možno i svých vlastních příjmů. Přežije jen ten nejzdravější, nejzdatnější, nejvýkonnější. Kdo v této nesmiřitelné válce všech proti všem ztratí tempo, skončí na okraji společnosti. A je nutno na něho pohlížet jako na parazita.

R. Tesařík 16.6.2017 16:06

Re: Teď mi to zapálilo

A už vás zase zamkli..

M. Prokop 16.6.2017 16:09

Re: Teď mi to zapálilo

Nebo to ošetřující personál fláká.

L. Kolman 16.6.2017 16:16

Re: Teď mi to zapálilo

No nic, hošani, diskutovalo se mi s vámi dobře, leč byznys volá. Musím vyrazit i v bouřce. Před chvílí průtrž mračena a kroupy jako lískové ořechy. To zas bude škody...! Chudáci vinaři a zemědělci.

F. Doušek 16.6.2017 16:23

Re: Teď mi to zapálilo

No vidíte Láňo, stačí párkrát krupobití a z těch podnikatelů v zemědělství se stanou zaměstnanci montovny i bez Štěcha.

L. Kolman 16.6.2017 16:10

Re: Teď mi to zapálilo

Tesaříku, vám se člověk ničím nezavděčí. Už nevím, co bych, furt je vám to málo. Já se kvůli vám snad naučím zpívat. Spolu si pak můžeme střihnout hrobaře, nebo nějakou milovnickou dvojroli. S Natálkou Grossovou.

V. Hájková 16.6.2017 15:24

Pro

paní HEIDLEROVOU- které tu chyběla zpráva o 15 minutové návštěvě - českých vidláku u britské královny

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zadne-otazky-a-citliva-temata-zemanova-audience-u-kralovny-je-v-rezii-alzbety-ii-33083?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

L. Kolman 16.6.2017 15:26

Re: Pro

Proč tam neposlali vás, paní inteligentová? Na ten televizní přenos bych se velice rád podíval. Hlavně na váš klobouček na hlavě a jak byste vystřihla výstavní pukrle.

V. Hájková 16.6.2017 15:21

'Pro

R. Neveselý 16.6.2017 15:05

Pro OSVČ plačky

Závidíte zaměstnancům žravenky, placený mobil, 5 týdnů dovolené a další benefity? Tak živnost zrušte a jděte se nechat zaměstnat nějakým zaměstnavatelem. On ale bude u vás problém jinde: zaměstnavatel si vybírá ty, co něco umí, což nebude váš případ.

Tak, a teď - ještě než mi začnete nadávat - si uvědomte, že ze superhrubé mzdy, kterou zaměstnanec vydělá svou prací, mu zůstane cca 40 % (zbytek státu odevzdá formou daně ze mzdy a pojištění). Takže milé plačky a plačkové, buďte rádi, že zaměstnanci přispívají do eráru mnohem víc, než vy !!!

L. Kolman 16.6.2017 15:10

Re: Pro OSVČ plačky

Já jsem rád, mně nenadávejte. Ale musím držet hubu, protože v naší rodině nevím o nikom, kdo by byl zaměstnanec. Možná jeden, ale to je jen fiktivní zaměstnanec a ten se asi nepočítá.

R. Tesařík 16.6.2017 15:13

Re: Pro OSVČ plačky

řek bych, že je to opačně kdo závidí a nadává.