3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Šojdrová na pouti za sirotky

Europoslankyně Michaela Šojdrová se v pátek odpoledne setkala s premiérem Andrejem Babišem a jednala s ním o svém projektu přijmout padesát syrských bezprizorných dětí, které jsou v řeckých táborech. Výsledky schůzky jsou poněkud vágní a lze je různě interpretovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 23.9.2018 17:01

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Jednoduché detaily neznám, zedníku... Dzp.

P. Vandas 23.9.2018 17:02

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Já to tušil, že víš hovno. Jako obvykle. :-):-):-)

K. Janyška 23.9.2018 17:09

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Ano, o cihlách vím jen to, že se jimi staví dům a že vy, zedníci, dáváte pozor, aby na sobě ležely pokud možno rovně a jako zeď vedly kolmo vzůru... Dzp.

V. Kotas 23.9.2018 17:03

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Už to opravil - atmosférický. To tak blbne z těch svejch teórií.

P. Vandas 23.9.2018 17:04

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Pozdě. :-):-):-)

V. Kotas 23.9.2018 17:10

Re: A co je to sférický motor mi nikdo neřekne. :-):-):-)

Jeho chyba.

J. Fialová 23.9.2018 16:40

Není dnes Apríl??

Z GB:

"Student filosofie a psychologie A. Sofocleous se rozhodl na svém twitteru sdílet článek britského týdeníku The Spectator, v jehož titulku stojí otázka, je-li zločin říkat, že ženy nemají penisy. „Sdílejte, pokud ženy nemají penisy,“ dodal ke článku Angelos Sofocleous.

Během několika dní vyvolal tento příspěvek obrovskou vlnu nevole nejen mezi ostatními studenty, kteří jej označili za transfobní. A. Sofocleouse vyhodili z obou univerzitních časopisů, v nichž zastával pozici editora, následně musel rezignovat z pozice zvoleného prezidenta studentské asociace Humanist students, která zastřešuje na národní úrovni ateisty, humanisty a zastánce sekularismu z řad studentů a mezi své cíle počítá podporu svobody projevu."

https://echo24.cz/a/SNwVN/zeny-nemaji-penisy-napsal-student-a-spustil-bouri

K. Janyška 23.9.2018 16:45

Re: Není dnes Apríl??

To není apríl, to je z ECHO 24.

A je to důkazem zblbnutí lidstva neomarxismem, tedy představou apřesvadčením, že jsme už taky chatří, že můžeme řídit svět místo Boha, to pro věřící, nebo místo spontánního řádu, to pro ty zbývající... Dzp.

J. Matuška 23.9.2018 16:53

Re: Není dnes Apríl??

Paní Fialová, jen aby nás brzo nepřešel humor i tady na Neviditelném psu:

Mezi zločiny páchané na síti patří podle Zemana i šíření nenávisti. Tady je relativně jednoduché se případných zločinů dopátrat. „Stačí si otevřít počítač a projet si diskuze pod články," dal příklad nejvyšší státní zástupce. Pravidla chování na internetu by měla být stejná jako pravidla chování v běžním životě. Na toto se podle Pavla Zemana zapomíná.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nejvyssi-statni-zastupce-Zeman-od-Moravce-varoval-internetove-siritele-nenavisti-Chce-bojovat-proti-hrubnuti-spolecnosti-552625

J. Matuška 23.9.2018 16:54

Re: Není dnes Apríl??

Očekávám od Pirátů, že mimo jiné budou hájit maximální svobodu na sociálních sítích, ŽE.

M. Prokop 23.9.2018 17:02

Re: Není dnes Apríl??

Svobodu těžit kryptoměny za státní peníze?

J. Matuška 23.9.2018 17:09

Re: Není dnes Apríl??

Prokope, to jste celý vy. Piráty hodně nemusím, ale přešlap jednoho poslance házet na celou partaj, neberu.

K. Janyška 23.9.2018 17:02

Re: Není dnes Apríl??

Jsou to naprdění neomarxisté od herních konzolí a jejich šéf dokonce podepsal jakýsi nový komunistický manifest... Dzp.

J. Matuška 23.9.2018 16:30

Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

... Přeji si, aby přišli odvážní primátoři. A nikoli ti, kteří se budou bát otevřít nějaké velké téma, byť by bylo zatíženo rizikem mediální kritiky a nákladů v řádech desítek miliard, které žádný primátor nemůže uhlídat,“ říká s odkazem na tunelový komplex Blanka.

Ten se podle Béma prodražil o zhruba 60–70 procent, u velkých staveb k tomu prý ale dochází. Jako příklad uvádí berlínské letiště, které údajně stálo devětkrát více, než bylo původně projektováno.

Sám například prosazoval původní variantu Trojského mostu, která byla obyčejnější a lacinější než ta realizovaná. „Teď tam máme most, který stál dvakrát nebo třikrát tolik, ale Praha na něj může být hrdá. A do Trojské kotliny se hodí,“ podotýká.

https://zpravy.instory.cz/5027-miliardove-projekty-nelze-uhlidat-tvrdi-exprimator-pavel-bem.html

P. Vandas 23.9.2018 16:36

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

A má pravdu. :-):-):-)

J. Matuška 23.9.2018 16:44

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Právě od Tebe, Pavle, člověka od fochu, ten souhlas má váhu... /Je škoda, že se ODS nepostavila za Pavla Béma. Lidovec Cyril Svoboda využil před volbami slov Tunel Blanka a Openkrad. Nakonec byl potrestaný, protože ani vlastních 300 tisíc do reklamy mu nepomohlo a v Praze neuspěl. Nešťastně se postavil do podobného šiku i docent Svoboda.../

M. Prokop 23.9.2018 16:37

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Blankou alespoň jezdíme. Berlínské letiště nefunguje a hned tak fungovat nebude.

V. Kotas 23.9.2018 17:06

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Slyšel jsem o tom v rádiu/ČRo+. V mnohém má pravdu.

K. Janyška 23.9.2018 16:39

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Já mám Béma za velmi dobrého primátora Prahy. Navíc se mi líbí, že je rodilý Pražák. Mám je rád.. Dzp.

P. Vandas 23.9.2018 16:43

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Já velmi oceňuji Béma, za Blanku. To je úžasné dílo ve své nekonečné složitosti a funkční. Naopak Opencard považuji za neuvěřitelně drzou krádež gigantického rozsahu. :-):-):-)

K. Janyška 23.9.2018 16:46

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

V base není, takže jeho ne... Dzp.

J. Venc 23.9.2018 16:46

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Občasné uzavírky a tak, bez chyb (především u výjezdů) to není. Jinak souhlas, dlouho si patrně žádný primátor netroufne na podobnou stavbu.

:-)

K. Janyška 23.9.2018 16:49

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Ona to byla ODS, nejen Bém... Dzp.

J. Venc 23.9.2018 16:52

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Mazánek s Kolibříkem v popředí. Ano.

:-)

M. Prokop 23.9.2018 16:57

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Když tak kouknu na výsledky, tak pořád lepší, než transparency Krnda. Nebo Dolínek.

J. Venc 23.9.2018 17:06

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Však souhlasím.

:-)

M. Moravcová 23.9.2018 17:08

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Bém byl nejlepším primátorem Prahy. Za něho Praha rozkvetla, začaly velké a důležité stavby, vybudovala se protipovodňová ochrana Prahy atd.

J. Matuška 23.9.2018 17:12

Re: Miliardové projekty nelze uhlídat, tvrdí exprimátor Bém

Pokud by Bém zůstal v ODS, možná, že bych ji volil i nadále...

P. Vandas 23.9.2018 16:27

Toto je věta hodna vytesání do kamene. :-):-):-)

"Někdy mám dokonce pocit, že se samotné lidstvo dělí na dvě části, na mě a na ty ostatní... Dzp." Kajan. :-):-):-)

R. Brzák 23.9.2018 16:30

Re: Toto je věta hodna vytesání do kamene. :-):-):-)

Pane Vandasi, Vy to tak snad nemáte? Nejvíce, co může člověk, tedy individualita, dosáhnout je intenzivní pocit sounáležitosti - ovšem na základě lásky (nejprve k sobě a pak k bližnímu). Nikdy však nemůže sebe vnímat jako lidstvo (nejsme mravenečci).