1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou

Věcně asi není mnoho prostoru k dohadům a řešení – Hana Lipovská kandiduje ve volbách za Volný blok a to je v rozporu se statutem člena Rady České televize. Lipovská jako členka rady na sebe poutala pozornost umanutostí, s jakou útočila na vedení ČT, zejména na jejího ředitele Petra Dvořáka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Kellner 18.9.2021 9:39

Tak pozor. Ulan-Ude je ruské město. Je světoznámé tím, že má na hlavním naměstí zdaleka největší hlavu Lenina na světě.

Stačí si dát heslo "Lenin Ulan-Ude" do Google - Obrázky!.. -)

D. Novák 18.9.2021 9:08

"...Hana Lipovská kandiduje ve volbách za Volný blok a to je v rozporu se statutem člena Rady České televize."?!

Aston se jen mýlí, nebo ohnul zásadní fakt?

D. Polanský 18.9.2021 8:59

Tak to opravdu nechápu, čeho se Aston tak obává v souvislosti s ČT. Že by ten Dvořák byl opravdu málem nenahraditelný?

V. Mokrý 18.9.2021 9:01

jako mnozí bejvalí komunisti

F. Šimek 18.9.2021 9:26

přesně tak!!Bejvalej komunista, je bejvalej černoch!!Nejhorší jsou jejich děti. Ještě horší... jejich vnoučata :-/EU!!

A. Dudík 18.9.2021 9:29

:-):-(;-D:-/;-(:-P;-)X8-o;-€;-O[>-]EU?!R^RvV!!

V. Mokrý 18.9.2021 9:35

všichni ne

jen ti opoždění - vstup do KSČ po r.1985

E. Pawlica 18.9.2021 9:04

Neff dnes poněkud zmatečně. Obvyklá lapálie ...

X

V. Pavelka 18.9.2021 8:57

Nejvíc mě baví opoziční svatoušci v parlamentu , nevím výsledek z Bečvy , ale jsem si jist , že prodlužováný smrdutý výsledek nevýsledek bude pokračovat , všichni ví že media hrají hru s opozicí na co nejdelší smradění v prostoru ,v touze že se to podepíše na výsledcích voleb !?:-);-OEU

V. Mokrý 18.9.2021 9:00

ČT tu hru hraje nejen kolem Bečvy.

V. Pavelka 18.9.2021 9:49

Taková Wolfová v CNN prima , pozvedla uroven media, s doby šílenství pro zničení Trampa v začátcích , na dnešní opravdovou vyváženost . Jaké se v ČT zaprděné normalizátory Bruselského údělu a aktivisty nenormálna schovávajících se za filmovou tvorbu, a hýkajících něco o jejich svobodě a jejich demokracii, kterou si zprivatizovali v Pýše pražské kavárny neměné pravdy Vaška úžasného .. Jak už některé krysy opustili palubu ČT ,a přesedlali tito úderníci , metastázovat na okoloplující paluby dobře zásobených penězy pravdou a láskou , Kaši vystydlé a pro mnohé v republice otravné .EU

J. Polesny 18.9.2021 8:46

ČT už dávno ztratila monopol na informace. A pokud nechcete existuje vždy možnost ji vypnout.

Moc se mi líbí jak nad jejím vysíláním zde fňukají ti, co bojovali do roztrhání aby náhodou nebyla prodána....

J. Hejna 18.9.2021 8:50

Vypnout ano, neplatit ne.

J. Polesny 18.9.2021 8:54

Jsem pro prodej.

S. Lazárek 18.9.2021 8:57

A kupec Babiš?

R. Sorge 18.9.2021 9:03

Ten by byl nejlepší .... tomu bych dal slevu ...

S. Lazárek 18.9.2021 9:05

Konečně by tam byly pořady podle vašeho gusta. V neděli místo Moravce Čau lidi a tak.:-)

R. Sorge 18.9.2021 9:06

Místo Moravce bych dal Okres na severu ...

R. Toman 18.9.2021 9:09

Tak Bakala, když by přihodil víc. A v neděli by M. Žantovský zval hosty do Knihovny V. Havla. Variant je povícero.

S. Lazárek 18.9.2021 9:15

Jen ať to zůstane jak to je, dokud bude ČT i nadále takhle nadzvedávat mandle politikům je známka toho, že to dělají dobře. A když jim to tolik vadí, můžou si jít klidně poplkat ke Xaverovi o koprový omáčce, servilních pitomců kteří jim pofoukají jejich bebí tu je pořád dost

R. Toman 18.9.2021 9:30

Tak pokud berete jako známku kvality, že nadzvedávají mandle politikům, tak nemáte moc vysoká kriteria. To dělal svého času Soukup na TV Barrandov, dělá to asi dodnes, akorát mění strany podle potřeby, když vidím upoutávku s bratrem/soudruhem Kalouskem. Ne, není žádný důvod aby stát vlastnil TV, jako není důvod aby vlastnil Budvar. A není žádný důvod, aby občané takovou TV platili. Včera jsem četl, že ČT byla nějak odpuštěna platba DPH, odsouhlasila to sněmovna. Takže další zásek do státního rozpočtu. Proč ?

S. Lazárek 18.9.2021 9:37

To víte pane Tomane, já jsem jen vobyčejnej vidlák z východních Čech, mě to stačí, Pražáci maj asi vyšší požadavky, tomu rozumím.:-)

Dobrá otázka, ale nevím proč se ptáte mě, já jim žádnou platbu neodpustil.

R. Toman 18.9.2021 9:57

Na ČT nemám žádné požadavky, a nic od ní neočekávám, natož pozitivního. Proto se domnívám, že by měla být prodána soukromému subjektu, nejvyšší nabídce. Proč ? - řečnická fráze. Toť vše. Odcházíme na vinobraní na Grébovku, tam budu řešit akorát jaký si dát burčák, víno a co k snědku. Tak zase odpoledne.:-)

V. Pavelka 18.9.2021 9:17

Když se jim vezme ta 7miliardová Kost , a privilegium , nemožnosti nevyšší kontroly od úřadu k tomu zřízeného , vrátí se jim vyvážená, po zamýchání s osazenstvem snad rozumná servisní potřeba informací o světě ,pro občany a ne jen pro některé !![>-]

P. Han 18.9.2021 8:51

Když ji vypnete, nebudete muset platit poplatky?

S. Lazárek 18.9.2021 8:54

Poplatky platit nemusíte, musíte jen umřít.

I. Kellner 18.9.2021 8:55

Zdá se, že ztratila monopol na informace ale ne na vybírání výpalného.

J. Polesny 18.9.2021 8:56

Nefňukej a vol prodej.

I. Kellner 18.9.2021 8:58

Já to neplatim a je mi u prdele co si s tou hlásnou troubou počnete, třeba si ji nabouchejte někam.

P. Milan 18.9.2021 8:54

Pokud něco platím, mám zájem, aby to fungovalo jak má.