1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou

Věcně asi není mnoho prostoru k dohadům a řešení – Hana Lipovská kandiduje ve volbách za Volný blok a to je v rozporu se statutem člena Rady České televize. Lipovská jako členka rady na sebe poutala pozornost umanutostí, s jakou útočila na vedení ČT, zejména na jejího ředitele Petra Dvořáka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 18.9.2021 10:24

Taky sypete, tak se nenechávejte nachytat.

I. Kellner 18.9.2021 10:15

Já bych si objednal ty španělské, jak se ponořily a už zůstaly u dna. A byl pokoj, žádné další náklady na provoz už nevznikaly.

V. Pavelka 18.9.2021 10:19

Toto , je perfektní příklad ! Jaderná ponorka může plout bez vynoření půl roku , a na palivo 3roky , Vedle toho Francouzský výprodej ELektro ponorek je nedůstojný jako vztek Macrona, že mu nevyšel podrazácký kšeft s Austrálií s ojetými potápkami !EU

M. Husovice 18.9.2021 9:47

"Dvořákovu éru budeme pokládat za zlatou dobu tohoto média, za dobu rozkvětu, profesionality, světové úrovně". Zlatou dobu přisátých umělců a dalších pijavic, kteří sají peníze bez možnosti kontroly, jak s nimi ČT hospodaří. Máme-li , my občané povinně platit výpalné ČT, musíme mít zpětnou vazbu a tou rada pro TV jistě není. Nechme kontrolu hospodaření provádět NKÚ, jen tak zjistíme jak se v ČT skutečně hospodaří.

V. Mokrý 18.9.2021 9:53

Tak jest !!

P. Vandas 18.9.2021 9:59

Nevím, jestli kontrolu ČT svěřovat tak nudnému úřadu , jako je NKÚ. Ten nemá kvalifikaci na kontrolování héreček. Umělecká tvorba pod dohledem NKÚ by byla dost velký opruz. :-):-):-)

V. Mokrý 18.9.2021 10:09

ale no tak

M. Salaquarda 18.9.2021 9:45

Progresivnost JE dílo Dvořáka, on za vše, co se v TV děje odpovídá.

S. Lazárek 18.9.2021 9:52

To je opravdu šokující zjištění. Chtělo by to teď spíš nějakýho regresivistu, myslíte?

J. Drobný 18.9.2021 9:55

Zřejmě vysílání ČT příliš nesledujete Lazárku. Pokud jde o regresivnost, tak v ČT je na velmi vysoké úrovni, neboť těží hlavně z velmi bohatého archivu, včetně toho totalitního. Na to aby tyto pořady točil stále dokola, žádného progresivistu hledat nemusíme.:-/

S. Lazárek 18.9.2021 10:00

Ne, to nesleduju, máte pravdu, pravidelně jen publicistiku, ta se mi líbí. A jestli progresivista vysílá regresivistický pořady, to už je na mě moc složitý, tomu nerozumím.

J. Drobný 18.9.2021 10:36

Ani se nedivím, že tomu nerozumíte. Pokud byste vysílání ČT sledoval nepsal byste o nějakém regresistovi.

Pro vás jsou zřejmě vrcholem publicistiky Fridrichová a Wollner, jejichž soustavné tepání do Babiše dělám vám nebo i Hájkové dobře na duši. No budiž, ale jsou to cca 2 hodiny týdně ale co těch 166 hodin, které zbývají?:-/

J. Havelka 18.9.2021 9:45

Voláme: "Noční vlci, pomozte nám zachránit demogracii!"

"Svatováclavské vojsko z Řípu je pravdoláskové, sluníčkové!"

P. Vandas 18.9.2021 9:50

Doplňte si vzdělání. To Svatováclavské vojsko dlí v Blaníku a nikoli v Řípu. Na Řípu dlí Čech. Praotec Čech. :-):-):-)

V. Pavelka 18.9.2021 10:26

Dlí ?Spí ne? [>-]

V. Fenzel 18.9.2021 10:45

Praotec tam byl jen na čumendu. Na Řípu má své místo Sv. Jiří.

M. Salaquarda 18.9.2021 9:43

Lež - kandidatura za politický subjekt není v rozporu se statutem radního.

Jaká umanutost - ten člověk je v těžkém střetu zájmů a TV jím řízená nesplňuje zákonné požadavky na vyváženost a nestrannost.

Ředitel "veřejnoprávní" TV člen KSČ, předseda ústavního soudu člen KSČ, prezident republiky člen KSČ, premiér člen KSČ, vrchní státní zástupce člen KSČ, kandidát na prezidenta člen KSČ a další a další. K tomu mentoruje Svěrák antichartista a člen KSČ.

V. Mokrý 18.9.2021 9:56

ředitel veřejnoprávní ČT vyučen na tv NOVA

J. Havelka 18.9.2021 9:40

Duka: Pude ke mně.

A. Dudík 18.9.2021 9:34

R^R^R^

TABULE CTI :

___________

PROTI odvolání H. Lipovské hlasovali:

SPD M. Jarošová; P. Jelínek; J. Kobza; J. Kohoutek; K. Maříková; T. Okamura; Z. Podal; M. Rozner; R. Rozvoral; L. Šafránková; R. Vích;

ČSSD P. Dolínek; A. Gajdůšková;

KSČM K. Matušovská; Z. Ondráček; J. Valenta;

Nezařaz M. Bojko; L. Volný.

A. Dudík 18.9.2021 9:23

TABULE CTI :

___________

PROTI odvolání H. Lipovské hlasovali:

SPD M. Jarošová; P. Jelínek; J. Kobza; J. Kohoutek; K. Maříková; T. Okamura; Z. Podal; M. Rozner; R. Rozvoral; L. Šafránková; R. Vích;

ČSSD P. Dolínek; A. Gajdůšková;

KSČM K. Matušovská; Z. Ondráček; J. Valenta;

Nezařaz M. Bojko; L. Volný.

P. Vandas 18.9.2021 9:11

Před pár týdny jsem byl v Itálii a sledoval jsem místní televizní kanály. U těch komerčních mne zaujalo, že rozsah reklamních přestávek byl ve srovnání s námi významně menší. A co se týče té veřejnoprávní TV, tak obsahově byla velmi skrovná. Přesněji řečeno, spousta žvanivých programů a žádná produkce seriálů, detektivek a dokumentů. Jakkoli kritizuji ČT, tak přeci jen ve srovnání s holandskými a italskými televizemi je ta naše ČT pořád na vysoké úrovni. Ale tu Lipovskou vyhazovat neměli. Dopadne to s ČT. jako Jaromír se sirkami ve Vesničce mé střediskové. A vliv na funkci to mít bude. I rostlináře.:-):-):-)

V. Pavelka 18.9.2021 9:18

R^

V. Mokrý 18.9.2021 9:24

Snad nikdo nekritizuje celou ČT.

U ní jde především o zpravodajství, komentáře, vlastně masáže, někdy už i na Déčku, takže o generálního ředitele a pár desítek lidí ve vedení a na obrazovce.

D. Polanský 18.9.2021 9:24

Když jsem tam cca před 12 lety byl nejvíc mě bavilo se dívat na počasí, uváděl to hezký urostlý padesátník v uniformě.

A. Dudík 18.9.2021 9:28

Na BBC je "weather man" důležitá funkce !!!

;-D;-D;-D

V. Pavelka 18.9.2021 10:09

EUPočasí ve všech Bruselskejch EU televizí , tzv.veřejnoprávní mantry! Je neúměrně mnoho prostoru věnováno Počasí ! K tomu u nás,něco o blbcích vládních neschopných zničit Covid už dávno ! A informace o úspěších Bruselského nejen Budoucna ale všeho čeho se dotknou prstíky jasnozřivé bez chyb pracující Komise EU8-o:-) ?! A takto nás ČT vychovává , nebot je to pro naše dobro , by nám řekli ? ONI vědí !!!

A. Dudík 18.9.2021 9:26

VE SROVNÁNÍ S MONGOLSKOU TV JE ČT NADSTANDARD !!!

__________________________

;-D;-D;-D

P. Vandas 18.9.2021 9:32

Pokud stále šéfuje té mongolské TV legendární Ulan Uhde, tak se potom nemůžeme divit, že zaostáváme. :-):-):-)

V. Mokrý 18.9.2021 9:34

:-) ;-D R^