20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Smutné povzdechnutí

V krátkém časovém odstupu zde máme českou oběť teroristy - v Egyptě zavražděná paní, která se zde místo odpočinku dočkala čepele a posléze smrti, a dva české občany odsouzené za terorismus. Je to připomenutí, že nestojíme tak dalece stranou, že se nás dění na světové aréně taky týká, konkrétně, osudně, nejen jako rozčilující podívaná, sledovaná z křesla multiplexu s popcornem a colou po ruce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 3.8.2017 11:37

Re: Byl bych raději,

Možná až takoví b astardi nebudou, ale svou činností jdou pašerákům lidského masa dost na ruku, ne?

S. Lazárek 3.8.2017 11:43

Re: Byl bych raději,

Mils ovšem píše o jejich darebáctví právě v souvislosti s nepodepsáním onoho dokumentu, v kterém by se k čemusi zavázali (a k čemu, to je právě to, oč tu běží) a oni to neudělali, takže z toho vyvozuji, že musí znát jeho obsah.

Pokud si také s pašeráky domlouvají, kde se na moři (třeba i v libyjských vodách) sejdou, aby převzali "obsah", jsou to bastardi a měli by dostat přes prsty, ale pořád tomu odmítám věřit, to je celé. Tak třeba to sem mils šoupne a vše se vyjasní.....

Musím jet do pryč, mějte se prima.

P. Boublíková 3.8.2017 11:48

Re: Byl bych raději,

Původním posláním Lékařů bez hranic bylo pomáhat obětem katastrof. Teď se podílejí na vzniku další katastrofy a nepomáhají tím imho vůbec nikomu. I na těch tisícovkách utopených mají svůj podíl viny.

M. Prokop 3.8.2017 11:38

Re: Byl bych raději,

Takový svět byl vždycky.

J. Fridrich 3.8.2017 10:40

Je zajímavé, ale pro dnešní dobu charakteristické, že

Je zajímavé, ale pro dnešní dobu charakteristické, že se téměř nemluví - a hlavně nesrovnávají světová náboženství a filozofické proudy na naší planetě. Není jich totiž málo, kromě těch " západních " a více známých je jen v Indii, Japonsku, Číně jich nemálo a podobnou brutalitu a nesnášenlivost jakou předvádí Islám u nich v naší době nenacházíme..

Nejen média, ale v první řadě selhala vedení hlavních Evropských zemí a vedení EU v Bruselu - ti selhali a selhávají i nadále. Vedou Evropu k rozvratu a k ovládnutí našimi smrtelnými nepřáteli, kteří se po staletí snaží Evropu kolonizovat a ovládnout. A oni je pozvali a i dnes vozí do Evropy a ještě je vnucují zemím, které je nechtějí, protože vědí, že s Islámem je naše civilizace neslučitelná..

F. Šimek 3.8.2017 10:36

podle Hajkový je skoro plná loď dochtorů-

navíc : trenérů-trenérů lyžování-inštalatérů-inženýrů a hlavně tlumočníkU ffšech možnejcHj a nemožnejch JaziYkU !!! Tý bábě zase -radím : nepij toho džoni folkra od raKosniku-nekur toho VeMlouda od rAkosniku...je to marný-je to marný !!!

J. Ráž 3.8.2017 10:23

Dva Češi v Turecku teroristé?

Přímo teroristé zřejmě nejsou, ale rozhodně nejsou ani humanitárními pracovníky. Ten, kdo chce v Kurdy obsazeném území stavět zdravotní zařízení, se neobléká do maskáčů a nepózuje se samopalem před objektivem. Myslet si, že Turci budou ignorovat, že když ti dva na svých fotkách jasně deklarovali, že jsou bojovníci organizace oprávněně považované v Turecku za teroristickou, nikoliv mírumilovní humanitární pracovníci, si může myslet jen mentálně retardovaný. A tak, se nelze divit Turkům, že je zavřeli.

F. Šimek 3.8.2017 10:14

Je to jen taková blbost....

https://www.youtube.com/watch?v=2JJtMhXlZxM

R. Neveselý 3.8.2017 10:56

Re: Je to jen taková blbost....

Přesně Franto, takhle to funguje.

J. Matuška 3.8.2017 11:04

Re: Je to jen taková blbost....

Pane Šimku, vítám Vás do firmy Tapetářů, s.r.o. You Tube poskytuje tisíce zajímavých videí. Děkuji, že jste vybral právě "jen takovou blbost". Na NP i jinde "tapetáři" mnohé diskutéry obtěžují. Tvrdí, že každý má možnost si ten odkaz najít sám. Samozřejmě, že tomu tak není

Po zhlédnutí narativu "Neoliberálný fašismus MMF" je snadné souhlasit - ten, kdo hovořil, byl tak přesvědčivý. Stál bych o zasvěcenou diskusi, která by následovala na dalším videu...

P. Khail 3.8.2017 9:49

K Astonově

poznámce o Bělobrádkovi: u nás to zdaleka samozřejmé není, není nic špatného na tom, že to předseda řekne předem. Politik by měl říkat co bude dělat a pak to samozřejmě musí splnit.

M. Valenta 3.8.2017 9:26

Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

si nemyslím, že všichni muslimové jsou teroristé, či alespoň potencionální teroristé, ale jet na dovolenou do jejich světa by mě nenapadlo ani ve snu a vzít tam dokonce rodinu s dětmi pokládám za krajně nezodpovědné (kadeřnice mé ženy a volička Zemana by hned střílela, ale každoroční dovolenou v Tunisku, tu se teda vzít nedá).

Svého miliardáře má dnes u nás kde jaká strana, tak proč ne starostové a kromě toho Dědek snad není Babiš.

A. Trick 3.8.2017 9:35

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Vrána k vráně, podnikatel k podnikateli sedá.

R. Mayer 3.8.2017 10:43

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

"To je syn toho probodenýho, to bude asi taky pěknej lump." Cituji zpaměti z Osudů dobrého vojáka Švejka.

R. Tesařík 3.8.2017 9:40

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Nemyslíte , že všichni jsou teroristé, ale podezříváte.

R. Neveselý 3.8.2017 9:42

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Samozřejmě že ano. Když vám nabídnou talířek s 10 koláčky a řeknou, že jeden z nich je otráven, vezmete si?

R. Tesařík 3.8.2017 9:45

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

To se obraťte na pana Valentu.

P. Vaňura 3.8.2017 11:31

Skvělé přirovnání!

Přitom se ovšem chováte xenofobně a rasisticky k těm devíti neotráveným koláčkům. Je Vaší povinností si ten koláček vzít, abyste se vyhnul zločinu uplatňování kolektivní viny...

M. Valenta 3.8.2017 9:43

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

V každé době musí být člověk ve střehu, ale to Vy jistě víte také.

R. Tesařík 3.8.2017 9:46

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

A když jsou tady lidi ve střehu, tak vy jim za to spíláte. Hmm,.

V. Hájková 3.8.2017 9:53

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Mužete KONKRÉTNĚ - UVEST - komu a JAK p. Valenta spílá???? To jsou od vás tak zbytečné plky:-)

R. Tesařík 3.8.2017 9:59

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Nám xenofobům.. Denně.

V. Hájková 3.8.2017 10:03

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Vy ale jste křiváček- to vám teda povím:-)))))

R. Tesařík 3.8.2017 10:08

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Vy potrhlá.

J. Anděl 3.8.2017 9:57

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Také si to nemyslím, také bych nejel, nepřirostl mi ten svět a kultura k srdci. Někomu jo. (ač nemám zkušenost z Asie, podotýkám).

S islámským terorem se můžu potkat tam i tady, to si člověk nevybere, ať si to o muslimech myslí nebo nemyslí.

M. Vondráček 3.8.2017 10:11

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Ale všichni teroristé jsou muslimové :-) :-)

M. Valenta 3.8.2017 10:20

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Asi jste chtěl napsat většina, ale cosi Vám v tom zabránilo.

R. Neveselý 3.8.2017 10:57

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Protože je to drtivá většina.

P. Zinga 3.8.2017 13:44

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

Řekněme, že muslimů je miliarda, takže 5 muslimských teroristů, kteří zabijí 10 křesťanů, jsou skutečně velmi malou menšinou mírumilovné komunity. Když v úterý to samé udělá další pětice, stále je drtivá většina mírumilovná. Když se to ale bude opakovat den za dnem a drtivá většina bude stále mírumilovná, řeknete si nakonec: S těmi muslimy není něco v pořádku.

Je vaše poznání falešné?

M. Moravcová 3.8.2017 15:16

Re: Já tedy, narozdíl od mnozích zde na Psu,

to si děláte kozy? Na blízkém východě probíhá téměř genocida křesťanů muslimy, nevidíte to? A ti teroristé zabili sakra víc lidí než 10, a bylo jich sakra víc než pět.