23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Slovo do pranice

Rusové veřejně obvinili tureckého prezidenta Erdogana, že jeho země a dokonce jeho rodina kšeftuje s ropou vytěženou v Sýrii Islamským státem. Náměstek ruského ministra obrany Anatolij Antonov předložil fotografie dokumentující kolony cisteren směřujících z území kontrolovaného IS do Turecka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 3.12.2015 15:21

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

vy stejně nikdy lajnu nepřiznáte

S. Lazárek 3.12.2015 16:01

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

Ti, kdož se mnou hrají ví, že vždycky a co si myslíte Vy, je mi šuma fuck.

J. Fialová 3.12.2015 14:56

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

Dohledávat nebudu - někdy už v létě: Po mé větě o tom, že stát se má přednostně postarat o ty důchodce a invalidy, kteří mají díky Kalouskovi s Drábkem hluboko do žlabu, a až pak jestli něco zbude tak o imigranty, byla Vaše reakce že takoví, jako jsem já, by nepodali prst někomu koho na ulici skolil infarkt. Zapamatovala jsem si to jako zajímavou ukázku logiky. Po nějakém mém dalším "protimultikulti" příspěvku (domnívám se že na téma muslimové a ženy, přesně už fakt nevím) jste oznámila publiku, že takoví jako já by nejraději dávali židy do plynu. J. Fialová

J. Nový 3.12.2015 15:00

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

vy jste přímo ukázková. Už jste tu měla cokoliv, co by nesouviselo s uprchlíky?

J. Václavíková 3.12.2015 15:02

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

Poněkud jste si to pokroutila. Jestli s tím chcete operovat, najděte ty odpovědi v souvislostech. Takto to rozhodně řečeno nebylo.

J. Fialová 3.12.2015 15:37

Re: Trochu bych to uvedla na pravou míru

Logiku v infarktu gůgl našel, plyn bohužel nenašel.

J. F Datum: 26.8.2015 22:36 Veřejné výdaje v souvislosti s očekávaným zvýšením počtu imigrantů razantně narostou. Výdaje nebudou jen na ubytování a stravu. Je to i lékařská péče, zvýšení počtu úředníků, policistů, posílení soudního sboru, bude nutno přidat neziskovkám začleňujícím integrujícím... Kdo bude v rozpočtu odrbán? Je tu taková tradice, že když náš stát chce šetřit, odnesou to v první řadě invalidé a důchodci.

Re: J. Václavíková Datum: 26.8.2015 22:42 Pořád si říkám, jestli by tihle ,,má dáti- dal" byli ochotni hnout prstem pro člověka, který třeba dostane infarkt.

J. Fialová 3.12.2015 14:12

Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

K. Drobková - A. Posener: "Všude, kde se objeví protievropské a protiupchlické nálady, tam se vzápětí objeví také sympatie k ruskému autoritativnímu zřízení."

Je docela zajímavé, že protiuprchlické nálady se projevily při podzimních volbách ve Švýcarsku a v Rakousku, a protievropské a protiupchlické nálady nedávno při volbách v Polsku. Vidí někdo soudný sympatie k ruskému autoritativnímu zřízení v těchto zemích??? J. Fialová

F. Doušek 3.12.2015 14:14

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

V mém případě je ta věta v uvozovkách naprostá blbost. Asi nejsem zdaleka jediný.

M. Prokop 3.12.2015 14:27

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Ne, nejste. Minimálně ještě i já.

P. Vandas 3.12.2015 14:17

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Toto jednoduché schema: "Kdo se staví proti imigrační vlně-- je automaticky slouha Kremlu" je prostoduché schema nactiutrhačů.

P. Boublíková 3.12.2015 14:23

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Přesně. Přesněji kremlobot :-)

J. Fialová 3.12.2015 14:29

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Ještě přesněji - kremlbot a zároveň nácek. Se to trochu tluče, ne? Navrhuji vnést do toho nějaký řád. Třeba: v lichých týdnech kremlbot, v sudých týdnech nácek. Nebo: v pracovních dnech kremlbot, o víkendech nácek :)

J. Nový 3.12.2015 15:05

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

opisem roznašečka shnilých slanečků

J. Tolman 3.12.2015 14:24

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Přesně tak. Ani ti, kteří se staví snaze Židů o světovládu nejsou automaticky náckové. Jde jen o házení špíny na nevinné.

S. Lazárek 3.12.2015 14:27

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Přesná trefa......

J. Nový 3.12.2015 14:36

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

ruské schéma na prostoduché platí. To je vidět i v dnešním úvodníku. Rusko vytvoří systém desinformací pro vytvoření nálad "na každém šprochu je pravdy trochu" a "ničemu nelze věřit" a už se skáče podle ruských not

invazní armáda je prostoduché schema nactiutrhačů.

A. Trick 3.12.2015 14:43

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Právě to co jste uvedl je typická dezinformace, Novolausi.

J. Nový 3.12.2015 14:44

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

chcete si povídat? To máte blbý

A. Trick 3.12.2015 14:49

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

To nerozkusejříte, Novolausi. Povídejte si sám se sebou. To zvládáte perfektně.

V. Novák 3.12.2015 14:48

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

A Drobková je prostoduchá nebo šíří ruské schéma, Rybojílkolausinový?

J. Nový 3.12.2015 14:55

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Technika "shnilé slanečky". Zakladatel ruského týdeníku Kommersant Vladimir Jakovlev, který nyní žije v Izraeli, má za to, že ruská propaganda využívá pro své cíle vojenskou taktiku. S ironickou poznámkou, že možná prozrazuje státní tajemství, upozornil na techniky známé jako "shnilé slanečky", "velká lež" nebo "obrácená pyramida".

"Studoval jsem žurnalistiku na Moskevské státní univerzitě. V podmínkách přísného utajení nás učili zvláštní bojové propagandě – umění vyvolávat konflikt v řadách nepřítele za pomoci dezinformace a manipulace vědomím. Je to hrozná věc. Bez legrace," napsal na svém webu.

"Technika známá jako 'shnilé slanečky' například využívá lživé obvinění. Je důležité, aby bylo skandální. Cíl není v tom, aby se obvinění dokázalo, ale aby vyvolalo širokou odezvu. Zdůraznil, že bojová propaganda připouští jakékoli zkreslování faktů. "Učili nás využívat tyto techniky proti nepřátelské armádě. Nyní se využívají proti pokojným obyvatelům naší vlastní země,".

J. Nový 3.12.2015 15:04

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

...a užiteční blbci ty slanečky roznášejí.

A. Trick 3.12.2015 14:36

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Šestá kolona (islámská) to tak má.

P. Klouda 3.12.2015 14:45

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Zcela bezpochyby.

P.S. Kde zůstaly Vaše násobné úsměvíky?...... 8)

J. Franke 3.12.2015 14:18

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Já se přiznám, že soudný nejsem a navíc mi chybí vzdělání, ale sympatie k Putinovu stylu vládnutí byste u mne hledala marně. Jo a asi jsem současně i xenofob a fašista, protože se bojím inženýrů a lékařů ze Sýrie a okolí a bez mučení se přiznám, že tu místo nich raději uvidím Ukrajince, Vietnamce, Thajky i Tahiťanky.

P. Klouda 3.12.2015 14:47

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Tak nejradši ty Tahiťanky, což?.. 8)

J. Nový 3.12.2015 14:18

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

v diskusích to tak vypadá

F. Doušek 3.12.2015 14:21

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

Nesmíte brát za bernou minci "tricky a poveri".

J. Nový 3.12.2015 14:38

Re: Koukám, že už i další chodí číst Die Welt

měl jsem na mysli ty výše zmiňované země

M. Berka 3.12.2015 14:09

K tomu co níže napsal p.Vandas

Ano, souhlas. Protože takzvaným elitám (ony to elity nejsou, jsou to zamindrákovaní tlachalové) došly argumenty (a ony nikdy ani žádné nebyly), pustili se tito ubožáci do nadávek a zastrašování jiných lidí - to jest označování jich jako fašisty, xenofoby apod.

Ve skutečnosti jejich vlastní postoje jsou protizákonné a z morálního hlediska neomluvitelné. V rámci "vytváření jakési jednoty" se snaží o cenzuru a potlačení některých názorů, které jim nevyhovují. Je to snaha o tzv. humánní totalitu.