5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Slovenský příklad

Tisíce lidí na ulicích, protesty, petice, projevy. Přeje si někdo důraznější důkaz, že Miloš Zeman je člověk svou osobností nezpůsobilý vykonávat funkci prezidenta republiky, hlavy státu, politického svorníku a mezinárodního reprezentanta?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 15.3.2018 16:32

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Tak to já jsem vždycky snil o trabantovi. Pamatuji časy, kdy jsem bydlel jako děcko v Brně. Vedle v baráku bydlel hokejista tehdejšího ZKL Brno Winkler. Ten měl Forda Mustanga, kterého jsme chodili očumovat. V té době se vyskytovaly též Ford Cortina, Simca Aronde ad., co si vzpomínám.

P. Vandas 15.3.2018 16:38

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Trabant? Co to to je? My se tady bavíme o autě. Jsem z chudých poměrů, ale dědeček měl jako někdejší předválečný a po ní vyvlastněný Zástupce firmy BSA v Písku motocykl BSA 500 OHV s lodičkou. A také měl automobil Opel Admiral nádherný šestiválec ze 60.tých let placatý jak amerika. Sám jsem měl jako první Simcu 1501 S. úžasné auto, akorát rádo rezlo. :-):-):-)

J. Franke 15.3.2018 16:42

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

S lodičkou? Máš na mysli pramičku nebo kajáček? U nás jsme už jako kluci říkali sajda!!! ;-)))

P. Vandas 15.3.2018 16:48

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Sajda se jí říkalo. Ale tvar byl střevíc a to s bodlem. Tu BSA 500 Slooper jsem si koupil na vzpomínku na dědečka, neb ta se nedochovala, ale se sajdou mám problém. Sehnal jsem část podvozku, péro a kolo bez blatníku a ta sajda má trochu jiný tvar, neb má oblou příď a tak se do dokončení stroje moc neženu. Třeba natrefím ještě na tu pravou špičatou., jako z Četnických humoresek. :-):-):-)

F. Doušek 15.3.2018 16:42

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

Důchodci, kteří mají naspořeno 1,5 mega dle doporučení vlády, by se rozšoupnout mohli.

P. Vandas 15.3.2018 16:53

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

No jo, také mne to napadlo. My si koupíme Bullita a studenti nás generačně vykostí. :-):-):-)

P. Vandas 15.3.2018 16:10

Re: Ford Mustang Bullit je nádherné auto.

http://www.auto.cz/ford-mustang-bullitt-zpet-vypada-fantasticky-zni-filmovy-hrdina-112654

P. Vandas 15.3.2018 15:51

Tady je to jak na nějaké schůzi, kam sem vůbec neměl strkat

Radši jdu a přeji účastníkům hezké komuniké. :-):-):-)

J. Novotny 15.3.2018 15:33

Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

v policii, policii zreformovali k obrazu svému. Za Murína se postavil Sobotka, přestože jej měl vyhodit pře rokem a půl za jednoznačné provinění, které se neslučuje s jeho funkcí.

Ale najednou jde o nedotknutelného charakterního chlapíka na svém místě, přestože má kádrový profil obdobný jako Ondráček.

Já jako občan sleduji, že jsou policisté bez postihu, přestože silně ujedou. Takže mi ten cápek z GIBS rozhodně chybět nebude.

H. Omar 15.3.2018 15:35

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Skutečně? Můžete dát odkaz?

J. Václavíková 15.3.2018 15:37

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Pěkně překrucujete. Nejde o to, kdo bude stíhaným Babišem odvolán, ale naopak o to, koho, jemu poplatného, instaluje.

Ještě jednou- TRESTNĚ STÍHANÝ. A BIBS, dohlížející na nepohodlné vyšetřující.

J. Václavíková 15.3.2018 15:40

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Pane jo, ne BIBS, ale GiBS!!!

J. Jelínek 15.3.2018 15:52

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

A tak to i nadále zůstane - Babišova Inspekce Bezpečnostních Sborů.

F. Šimek 15.3.2018 15:53

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Jani-pomalu....ten Murino- je kdo ? To je ten, co trenuje manšestr-BIBS, nebo GIBS? Já GIPS už nepotřebuju ! Sem z těch murínů blbče.....:-(

V. Církva 15.3.2018 16:06

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Tak konflikt zájmů tu možná je, ale vzhledem tomu že máme nezávislou ČT a nezávislé soudy, jistě bude mít pan Babiš spravedlivý proces. Podle včerejších demonstrujících přece máme zachovat současnou perfektní nezávislou veřejnoprávní televizi a podle umělců tu byla demokracie která je teprve teď ohrožena. Nebo že by to tu bylo prohnilé dávno a že by kradli už i Bohm, i Kalousek! Proč se teda stávkuje až teď?

H. Omar 15.3.2018 16:22

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Fňukání o kradení je, bylo a bude.

Jen ta vaše StB doufejme už nebude. (chudák Winston)

J. Franke 15.3.2018 16:22

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Proč ne pan Kalousek, když pan Babiš? Toho Bohma neznám, ledaže byste měl na mysli pražského primátora za ODS, který se ovšem jmenoval jinak.

P. Spáčil 15.3.2018 16:29

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Ale madam, Vy tady tvrdíte, že v ČR je možné objednat výměnu státního zástupce či vyšetřovatele konkrétní kauzy prostřednictvím šéfa GIPS? Běžte se spláchnout do záchodu.

To jste to sluníčkáři dopracovali. On ten AB měl s účelovostí stíhání nakonec pravdu. (:-))

M. Vondráček 15.3.2018 15:42

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Vy jako občan sledujete ?? Můžete mi sdělit co . Televizi Nova či Blesk ??

J. Schořík 15.3.2018 15:48

Re: Takže Murína si dosadili socani, jako ostatní kádry

Murina zvolil bezpečnostní výbor PS jednohlasně. Takže včetně ANO i opozice. A ten obrovský problém je stížnost Istvana ze dostatečně ne spolupracoval. Mýlím se? Dejte odkaz. .

J. Vobr 15.3.2018 15:58

ŠÉF GIBS NENÍ VOLEN !!!

Schořík, šo to melesz ???!!!

H. Omar 15.3.2018 16:15

Re: ŠÉF GIBS NENÍ VOLEN !!!

Ano ani vy jste nepochopil, jako vždy.

P. Vandas 15.3.2018 15:25

Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Mám to z první ruky od maturanta. Už zase pruděj , jako činovníci z SSM. Furt by něco svolávali a furt jsme je měli všechny na háku. A zdá se, že z rudých bažin už zase vylézají typy o kterých jsme si mysleli, že je už nikdy neuvidíme. :-):-):-)

J. Schořík 15.3.2018 15:27

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Jakoukoliv aktivitu shodit, poplivat a pak se tetelit ve vlastním smrádku. Vandas..

P. Vandas 15.3.2018 15:29

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

A to jako na povel mám podle Tebe naskočit podle not? :-):-):-)

J. Schořík 15.3.2018 15:32

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Dělej si co chceš. Jenom nechápu Tvé nutkání zase plivat, tentokrát na lehce zoufalou akci nějakých študáků.

Prober s Kotasem, Zingou, Bolcem a ubezpečte se, že je všechno na h..o. To pomůže..

P. Vandas 15.3.2018 15:35

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Proč? Mně to baví si pokecat s reálným vnukem, maturantem z gymnasia, který navíc volil Drahoše. Nežiji z keců z ČT a z novin a ani z těchto zdrojů nic nevyvozuji. :-):-):-)

J. Schořík 15.3.2018 15:43

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Přesně. Jde o to co vyvozujes. Vnuk urcite o SSM nemluvil. Plivnout..

P. Vandas 15.3.2018 15:45

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

Co vyvozuji to zde i píši i když se ti to holt nelíbí. :-):-):-)

J. Schořík 15.3.2018 15:49

Re: Ono to nebude s těmi studenty nějak horké.

? Plives. A o tom jediném píšu. .