Diskuse
Šlo to rychle
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M34a21t21e71s 78H83o80b18l27í28k
Asi je ten Křetínský moudrý člověk! Ne nadarmo je bohatý, dělá správná rozhodnutí - taková kapitalistická...
L59a54d44i30s89l23a73v 32N97o88v48á23k
Kyjev se připravuje na úplný blackout a evakuaci všech obyvatel
Kyjev se připravuje na úplný výpadek proudu a evakuaci obyvatel. Tento scénář by mohl nastat, pokud by ruské síly dál ničily tamní energetickou infrastruktury. Podle Volodymyra Zelenského už Rusové poškodili celkem 40 procent energetické infrastruktury v zemi. Domnívá se, že k dalším útokům použijí íránské rakety.
J43a43n 20P64o62l23e22s96n24y
Tak se blíží konec přihlášek do voleb na prezidenta. Příští týden se kouknu, koho tam letos budeme mít na výběr. Jsem zvědav co zbyde až vyškrtám nevolitelné...
P57r77o38k43o55p 18D96i66v49i19š
Nikdo pro.
Možná někdo v druhém kole proti.
J59o54s95e17f 46B34á46r60t46a
Aktuální vtip: Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - ROBOT. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlapík odpoví že kolem 150. Barman se s ním začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomii a nanotechnologiích.......
Chlap je z toho celý pryč a tak si řekne, že ho vyzkouší. Jde domů, převleče se a vrátí se do baru. Barman-ROBOT mu opět natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlapík odpoví že okolo 100. Robot začne diskusi o fotbale, autech, ženských....
Chlapovi se to hrozně zalíbí, tak jde ještě jednou domů, převleče se, nalepí kníra a jde zase do baru. Dostane opět perfektní pivo a obvyklou otázku na IQ. Tentokrát odpoví robotovi, že má IQ asi 50. Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale opravdu pomalu se ho zeptá: "Tak co, zase budeme volit toho Fialu ?"
L28i27b94o15r 31K45o96l65m90a56n
Nemusí se vám to líbit, ale toto je ideální mužské tělo. 
L87i47b13o27r 38K75o60l59m40a62n
Jak skončí všechny ultraliberální země?
Kanadský senátor za Quebec Leo Husakos hovořil o novém kanadském zákonu: "Tento návrh zákona znamená, že vláda bude mít plnou moc kontrolovat veškerý obsah, cenzurovat a potlačovat všechny projevy, které nejsou schváleny státem."
P52r82o21k69o20p 29D38i80v89i41š
"Ultraliberální" jako Rusko? V Kanadě si zatím ještě mohou zvolit někoho liberálního.
A90n85t11o36n80i69n 89D26u38d10í24k
NO, O TOM BIBIM JSEM VÁM TO SDĚLIL ... takže odcházím spát !!! 

J81a56r44o88m90í64r 11F88r28i53d70r14i43c23h
"V Luhanské oblasti u vesnice Makijivka na Ukrajině byl za jedinou noc téměř zcela vybit prapor mladých ruských branců z Voroněže. Ocitli se pod ukrajinskou palbou sami, bez vedení. Podle jednoho z přeživších na místě padlo až 500 vojáků." -
Tak takové má Rudá armáda vedení a velitele... Posílá své brance na smrt.
O17t45a96k54a14r 11S67e48l32i38g55e27r
Mám takový pocit, že politici nenávisti združený v korupčním monstru dluhové duhové únii se kdysi dávno pustili do přílišného naplňování učebnicových ekonomických návodů o trhu a národním vládám zlikvidovali možnost existence a ovlivňování národního průmyslu ve prospěch národa, tedy občanů. Průmysl frnknul do globálu na východ a napomohl stvořit mj. China ekonomiku. A nyní politici nenávisti zjíšťují stav, kdy Evropa nevyrobí mj. ani ten vitamín C. Jediná nová elektrárna postavená po sametu je nefunkční a v Turecku. Ale jak známo vyvolení odpovědní, pobírající za odpovědnost miliony si odhlasovali taková pravidla, že nejsou odpovědní za nic. A na věčné časy a nikdy jinak.
J26a11r94o90s69l24a34v51a 68K38r22e75j40č47o26v87á
Mně spíš vrtá hlavou jak se to mohlo stát. Je pravda, že počínání úředníků EU zlikvidovalo národním vládám možnost ovlivňovat hospodářské záležitosti národa, ale proč jsme to dovolili? Ve jménu čeho?
To opravdu sedí ve vládách států tolik nenormálních lidí?
M51i41c46h24a95e92l 66A61d53a29m82s95k22i
Svět pomalu ale jistě kráčí do záhuby. Do 7 let je konec.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz