8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

Slepice nebo vejce

Prezident Miloš Zeman se ve středu setkal na Hradě s našimi velvyslanci. Měl k nim projev na zásadní zahraničně politická témata.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 24.8.2022 22:10

USA mám na háku, jsem Evropan, občan Matičky národů EU dobrotivé.

EU First!

M. Mařák 24.8.2022 21:54

Ruský okupant se dnes projevil neuvěřitelně humanisticky a mírotvorně. Místo další nemocnice, či školy, bombardoval jen nádraží s pár cestujícími.

Že by se v něm hnulo svědomí, přece jen?

L. Kolman 24.8.2022 21:58

Ukrajinci vybombardované vlakové nádraží na Donbase jsem viděl na fotografiích už dva měsíce zpátky. I vybombardovaný autobus městské hromadné dopravy i s cestujícími.

S. Lazárek 24.8.2022 22:04

To byli taky Rusové Láňo.

J. Černý 24.8.2022 22:08

Tys to viděl na vlastní bulvy.;-D

J. Černý 24.8.2022 22:03

Moc jste si vetřel.

M. Ilsner 24.8.2022 22:33

a ty sis nevytřel

L. Kolman 24.8.2022 21:49

Kdo si chce vydělat slušné peníze? Teď by se docela hodily.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=2235929453255166&set=a.1141718082676314

P. Brecík 24.8.2022 21:47

Zeman - změněný, by jim měl oznámit toto: !! https://cz24.news/panika-v-bruselu-i-praze-rusko-prolomilo-plynovou-blokadu-evropy/ ;-D

L. Kolman 24.8.2022 21:39

Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin: "Tribunál nad nacisty se brzy uskuteční. Před tribunál předstoupí váleční zločinci, kteří zabíjeli, znásilňovali, ničili a udržovali ve strachu civilní obyvatelstvo Donbasu. Je důležité, aby slyšení bylo veřejné. Všichni na ně čekají. Kromě Zelenského, pro něhož je tribunál nepřijatelný. On a kyjevský režim se mají čeho bát. Byl to on a jeho doprovod, kdo vydal rozkazy bombardovat, střílet a zabíjet civilisty, starce, ženy, děti. Zelenský proto dělá vše, aby tribunál nebyl. Proto je velice důležité, aby se tribunál uskutečnil. Světové společenství má právo dovědět se o zločinech proti lidskosti kyjevského režimu."

Dnes odpoledne (23.08.22) zaútočili ukrajinští váleční zločinci na centrum Doněcka. Dělostřelecké zbraně NATO útočí na obytné oblasti okresů Vorošilovský a Kalininský. Starosta Doněcka Alexej Kulemzin ohlásil přímý zásah do činžovního domu. Velitelství územní obrany DLR hlásí, že palba byla zahájena z nepřátelských pozic v Orlovce. Ukronacisté opět vraždí nezúčastněné civilisty za shovívavého dohledu světové veřejnosti!

M. Vaněk 24.8.2022 21:41

Už aby to tam RA srovnala - buďto se zemí, nebo do pozoru.

J. Farda 24.8.2022 21:37

Další nezpochybnitelný úspěch ruských gerojů v denacifikaci obyvatelstva Maloruska okupovaném ukrajinskými nacisty. Chce to jen v tom teprve šestiměsíčním blitzkriegu vytrvat, a poběda specvojoperace se musí neodvratně dostavit - urrrá, urrrá, urrrá! Rv https://www.lidovky.cz/svet/ukrajina-rusko-utok-nadrazi-dnepropetrovska-oblast.A220824_212228_ln_zahranici_lros

J. Černý 24.8.2022 22:06

Lidovky ;-D

J. Matuška 24.8.2022 21:29

Diskuze: Lidé v centru Prahy utvořili lidský řetěz pro Ukrajinu https://www.novinky.cz/diskuze/domaci-lide-v-centru-prahy-utvorili-lidsky-retez-pro-ukrajinu-40406758

M. Vaněk 24.8.2022 21:35

Jistě, podporu nacistického režimu je třeba neustále utužovat... Možná nakonec dojde i na veřejné popravy odpůrců ukrajinského režimu; to víte, masovou idiocii je nutno stále masírovat. ;-D

P. Brecík 24.8.2022 21:46

Souhlas. Zástupci 5kolky jim tam slibovali, že plynu v zimě bude dost. Podle upřesnění to ale nebude v domácnostech, ale v ulicích. A nebude to plyn topný, ale slzný. Za 2, 3 měsíce to dojde i těm "řetězotvůrcům" a ti budou - poturčenci horší turků :-P

V. Mokrý 24.8.2022 21:51

Jo,

lidi vobčas blbnou, na entou, že.

I. Semrád 24.8.2022 21:54

Jardo, odhalil jsi dnes nějakého kovidistu?

L. Kolman 24.8.2022 21:22

Na jeden obydlený byt v Praze připadají dva lidé, to je nejméně ze všech krajů, jsem si přečetl. Tak šup do každého takového bytu aspoň dva Ukrajinci, ať mají důstojné ubytování. A těch kontaktních míst na výplaty dávek by mělo být také podstatně víc, prý jim bylo v dlouhých frontách chladno a ani nemají kam jít na záchod. Ke každému dávkovému místu aspoň jeden Toi Toi.

R. Toman 24.8.2022 21:09

Tak musím se omluvit. Premiér Fiala nelhal, když do pomoci vlády občanům, tedy v tomto případě penzistům zahrnul i trojnásobnou valorizaci penzí za tento rok. Ano, ta proběhla a probíhá. Akorát se pan premiér chlubí cizím péřím. Ta (ty) valorizace by proběhla i za každé jiné vlády. Ze zákona. Jistě duševně pomalejší a utlumenější voliče seniorského věku to může přesvědčit o tom, že se vláda o ně nadstandardně stará. :-/

M. Ilsner 24.8.2022 21:11

ale ne, to snad ví každý jouda, že to je ze zákona

M. Vaněk 24.8.2022 21:15

Tak to napiště fialenskému, asi mu to nikdo neřekl, když se tím chlubí... ;-D

M. Ilsner 24.8.2022 21:24

dělá to stejně jako bureš, a to je trošičku chybka

R. Toman 24.8.2022 21:18

No, také bych to předpokládal. Leč zní to hezky jak vláda přidává těm potřebným důchodcům. A také se pěkně zahrne do částky kterou vláda vydává na pomoc těm nejpotřebnějším, ano ty prachy tam jdou o tom žádná, ale nikoliv z dobroty vlády.

P. Szirotný 24.8.2022 21:51

S první částí příspěvku souhlasím. Zvedá mě ze židle skoro každý současný ministr, když začne vyjmenovávat kroky této vlády proti krizi a drahotě a jako první zmíní valorizaci důchodů, která je automatická dle zákona. Jen sis mohl odpoustit tu druhou část o "duševně pomalejší a utlumenějších voličích seniorského věku". To je prostě drzost a neomalenost. A nedostatek respektu k lidem vyššího věku. Nevím kolik ti je, ale taky k nim budeš za pár let patřit. A jak se ti budou číst podobné příspěvky, které budou naznačovat, že jsi takový poloviční dement jen proto, že jsi v důchodovém věku ?

I. Semrád 24.8.2022 21:57

Tak Aston je ročník 1945.

I. Semrád 24.8.2022 21:59

I autor vlákna je důchodového věku, jak už tady nejednou [UA]psal.

R. Toman 24.8.2022 22:03

Tak jistě nenapsal jsem to úplně vhodně. Jo, i já jsem senior a penzista, i když "prase". Z druhé strany je opravdu řada lidí, a nemusí to být ani senioři, kteří skočí na každou blbost. A bohužel velká většina je z těch našich řad, tedy seniorů. Viz šmejdi. A takovým je i určeno to co dnes říká premiér a ostatní z vlády. Příště bych byl rád abyste se oprostil od toho tykání. Tak mladý opravdu nejsem. Nadávat mi můžete i s vykáním. :-)

L. Kolman 24.8.2022 20:54

Sankce významně drtí ruskou ekonomiku říká jeden tydýt a druhý mu přizvukuje. Sankce bolí Rusko víc než nás, hudrují. Ano, věřím, že vás sankce nebolí, vy za své benzín za 40 Kč nekupujete, vy vyžíráte státní kasu! Mimochodem, drcené Rusko má benzín za 19Kč! Česko má inflaci 20%, Rusko 14%. Opravdu to bolí, mít takové génie ve vládě a parlamentu.

S. Lazárek 24.8.2022 20:57

Nejvyšší čas zvednout kotvy, co Láňo?