2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Škromach odstoupil

Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach rezignoval na post místopředsedy sociální demokracie a na dnešek, tedy na pátek, se očekává vyjádření Michala Haška. Zdálo by se, že vítězství Bohuslava Sobotky je úplné. V politice je ale úplnost velmi pochybný pojem. Co je dnes, nemusí být zítra a naopak.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 8.11.2013 8:19

Uživatel požádal o vymazání
K. Drobková 8.11.2013 8:23

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

To už tam Kubera prosazuje dlouho. Třeba se mu to podaří teď.

P. Boublíková 8.11.2013 8:24

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Tyto a další podobné věci se nedávají do stanov, nýbrž do programu.

Vystoupení z EU nemají v programu ani Svobodní, mají v programu referendum o vystoupení z EU - analogii referenda o vstoupení. Jak myslíte, že by to tentokrát dopadlo?

S. Lazárek 8.11.2013 8:28

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Určitě bychom vystoupili a naše silná ekonomika by se přimkla třeba k té švýcarské. Jistě máme co nabídnout. Cinklé tendry, předražené dálnice, krádeže evropských peněz, armádní letouny za miliardy na převoz koní a koz, Švýcaři by čuměli, co všechno umíme.

P. Boublíková 8.11.2013 8:31

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Stačilo napsat první tři slova, zbytek příspěvku jste si mohl ušetřit.

Dá-li se aspoň trochu věřit průzkumům veřejného mínění, pravděpodobně bychom na základě referenda vystoupili.

O. Uživatel 8.11.2013 8:33

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 8.11.2013 8:33

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Příště si nechám svoje příspěvky před odesláním schválit......

Pokud bychom vystoupili, pak bych si musel klást otázku, co bychom komu nabídli. EU by nám zavedla víza a jistě by nastali i další protiakce za pověstnou českou loajalitu.

Apropos, jak si myslíte, že by dopadlo třeba referendum na posunutí dne daňové svobody třeba na 3.března?

P. Boublíková 8.11.2013 8:41

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Schvalování vašepříspěvk nepodléhají, ale zkuste strávit holý fakt, že bez ohledu na následky by zřejmě vystoupení z EU dostalo podporu "všeholidu".

Na rozdíl od vás tuto skutečnost nijak nehodnotím, v mém osobním zájmu vystoupení z EU není (jsem placená podle počtu tzv. studentohodin a zhruba polovinu mých studentů tvoří Slováci - občané SR, kterým pravidla EU umožňují studovat na českých veřejných vysokých školách za stejných podmínek jako občanům ČR, tzn. bez placení školného, o nákladech na studium nemluvě).

S. Lazárek 8.11.2013 9:19

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Mně je úplně jedno, co si myslí Všeholid. Vy jste pro vystoupení, já pro setrvání a oba dva si jistě umíme svoje postoje obhájit, to je celé. Mně jen přijde referendum na téma vystout z EU ano, či ne hloupé a osobně mě program ani názory Svobodných moc nezajímají. Na to, abych byl sám svobodný, Svobodné nepotřebuji.

P. Boublíková 8.11.2013 9:32

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Nesmělý dotaz: že jsem pro vystoupení, na to jste přišel jak?

S. Lazárek 8.11.2013 9:41

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Velmi se omlouvám, přehlédl jsem to, co jste tu napsala. Je mi to sice divné, ale pokud to takto napíšete, nemám samozřejmě důvod Vám nevěřit. Ještě jednou se omlouvám.

O. Uživatel 8.11.2013 8:31

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 8.11.2013 8:10

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

Někteří lidé v ODS tuto možnost jistě zvažují, např. i Blažek, ale nemyslím si, že to tak dopadne. I když špatné by to nebylo. Sblížení se Svobodnými by jistě bylo rovněž pozitivní, ale moc na ně taky nevěřím.

O. Uživatel 8.11.2013 8:21

Uživatel požádal o vymazání
E. Heusinger 8.11.2013 8:01

Lukáš Jelínek

Opuštěné a hladové sirotky připomínají dnes občanští demokraté. Tatínek Klaus se veselí s macechou Bobošíkovou a zmizeli i štědří strýčci, kterých byl vždy plný dům.

O. Uživatel 8.11.2013 8:05

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 8.11.2013 8:06

Re: Lukáš Jelínek

Štědří strýčci odešli za lepšími zdroji. To přece bylo cílem změn v ODS a všeobecně jí byli kmotři vyčítáni. Takže je všechno v pořádku, nebo ne?

K. Drobková 8.11.2013 8:13

Re: Lukáš Jelínek

To je dobrý ! Cílem změn byla katastrofální porážka ODS ve volbách. Za to by vás Němcová moc nepochválila......

J. Boleslav 8.11.2013 8:15

Re: Lukáš Jelínek

Cílem bylo odstřižení se od kmotrů.

K. Drobková 8.11.2013 8:18

Re: Lukáš Jelínek

A výsledek cílení je znám. Ještě budou nějaký čas cílit a docílí se do úplného zapomnění. Ani Fiala jim nepomůže.

P. Boublíková 8.11.2013 8:26

Re: Lukáš Jelínek

To nevysvětlíte... Cokoliv ODS udělá, vždycky je to špatně :-)

P. Rajman 8.11.2013 8:21

Re: P. Fiala vstoupil do ODS

To myslíte toho zakomplexovaného panáčka, který jako jediný ze všech během volebního klání před kamerami, vytkl panu Stropnickému, že si jako Pražan dovolil kandidovat na jižní Moravě?

P. Rajman 8.11.2013 8:23

To by to Česko vyfáslo

L. Brabencová 8.11.2013 7:42

Škoda,že to Škromach vzdal.

Čím víc křiváků,tím větší naděje na likvidaci téhle strany. Čekám,kdy Sobotka zakopne a rozbije si nos.

O. Uživatel 8.11.2013 7:44

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 8.11.2013 7:48

Re: Škoda,že to Škromach vzdal.

Směr přechodu různých blbců a grázlů v politice je zatím výhradně zprava doleva. Opačný příklad neznám.

O. Uživatel 8.11.2013 7:50

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 8.11.2013 7:55

Re: Škoda,že to Škromach vzdal.

Ty, co byli u komančů před 89., jsem pravda nepočítal. V současné ODS už jich je ale minimálně, na rozdíl třeba od socanů nebo ovarovců.

K. Drobková 8.11.2013 7:57

Re: Škoda,že to Škromach vzdal.

Nemusí to být jenom ideologie. I penízky hrají podstatnou roli. Melčák, Pohanka.

J. Boleslav 8.11.2013 8:00

Re: Škoda,že to Škromach vzdal.

Mělčák ani Pohanka do ODS nevstoupili.