22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

Škodovka do Německa

Volkswagen se podle všeho chystá převést část výroby Škodovky do Německa. Zdůvodnění: značka čerpá z německých technologií a využívá nižších nákladů na mzdy. Pepíčka z Ouholiček by možná napadla stupidní otázka, proč tedy Volkswagen českým škodovákům nezvedne platy? Tím by nastala spravedlnost a odbory by k tomu musely zatleskat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 6.10.2017 21:28

Re: Lithium

Vy asi neumíte číst. Jinak si to nedovedu vysvětlit. :-):-):-)

K. Zelený 6.10.2017 21:42

Re: Lithium

Vanitas vanitatum et omnia vanitas !

Soudruzi číst umějí ale čtou jen to, co chtějí. Memorandum a zpráva o něm ve věstníku firmy pro ně jedno jsou.

Já se těšil, jak nám tady panotec s oporou spisků jeho panotce předvede brilantní rozbor a vyčíslení té strašlivé zrady a megakrádeže jak sliboval a ve skutečnosti ....

P. Vandas 6.10.2017 21:46

Re: Lithium

Co jsem slíbil, to jsem zde uvedl doslovně. Vy máte jen blbé kecy. :-):-):-)

V. Klepetko 6.10.2017 21:50

Re: Lithium

Mýlíte si že když označíte pana Vandase za "soudruha" tak tím zvýšíte váhu svých argumentů, pane Zelený?

K. Zelený 6.10.2017 21:52

Re: Lithium

Prosím pančelko začal si Mertl !

V. Klepetko 6.10.2017 21:58

Re: Lithium

Pan Mertl je starší pán, který má nárok na různé věci, které si my mlaďoši dovolit nemůžeme.

Mám temné podezření, že nepatříte k jeho generaci :-))

K. Zelený 6.10.2017 22:14

Re: Lithium

Sprostý podezřelý jsem byl už mockrát, to mi žíly nerve.

Víte, kdo je prase ?

V. Klepetko 6.10.2017 23:18

Re: Lithium

To bych neřešil.

V každém praseti dříme člověk, musíte ho v něm jen probudit k životu, to je to celé...

P. Vandas 6.10.2017 21:42

Re: Lithium

Naleziště lze prodat a už se tak i stalo.To co píšete jsou však jen milosrdmé lži. ČSSD potvrdila svým podpisem , že veškeré LITHIUM v nalezišti, jakož i ostatní kovy a jiné suroviny jsou vlasnictvím nějaké firmy Europen nevímco. Ostatní jsou jen kecy, které zakrývají zločin. Víte třeba, co je to zápis do katastru? To je jen takové prohlášení , že vlastníkem je Franta Pučmidrát a přes to vlak nejede! :-).-):)

K. Zelený 6.10.2017 21:51

Re: Lithium

Tak vono už je to v katastru ! Vy až se z toho rauše proberete, to bude bolehlav, to vám fakt nezávidím.

P. Vandas 6.10.2017 21:55

Re: Lithium

Dal jsem to jako příklad nezvratitelného zápisu vlastnictví. Těžební práva přiděluje Báňský úřad a proces je obdobný zápisu do katastru. :-):-):-)

I. Mertl 6.10.2017 22:04

Re: Lithium

Ale těžební právo není vlastnictví ložiska; a i k tomu je daleko. Pořád je to vrabec na střeše a kdoví, zda není chcíplý. Viděl jsem mnoho fantastických, ale nerealizovatelných projektů a lithium může být dalším. Dobrou.

K. Zelený 6.10.2017 22:08

Re: Lithium

Aha tak tady to je:http://www.cbusbs.cz/index.php/menu-types.html

Helejte, je to takový dlouhý, naveďte mě !

J. Vobr 6.10.2017 21:00

K litiu by se měl vyjádřit náš český,moravský a slezský obča

n !!!

______________________________________________

:-)))

P. Vandas 6.10.2017 21:12

Re: K litiu by se měl vyjádřit náš český,moravský a slezský obča

S občanem si ČSSD vytřela prdel. :-):-):-)

Kde je Rys a Zelený? Aby se do mne opřeli?

P. Vandas 6.10.2017 20:57

Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Teprve teď jsem nahlédl níže a tak přeji Tvému malému a krásnému potomkovi mnoho zdraví a Božího Požehnání. Volejme Slááva ..... a tři dny se radujme!:-):-):-)

Blahopřeji Martine a pozdravuj ženu-rodičku. :-):-):-)

M. Mařák 6.10.2017 21:00

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Děkuji, Pavle, je u nás momentálně rušno, no znáš to, ty máš těch dětí jako hráchu.

P. Vandas 6.10.2017 21:04

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Važ si toho. Tento ruch je ten nejlahodnější, který v životě můžeš slyšet, třebaže na to možná přijdeš až po letech. :-):-):-) Ostatně, dá-li Pán Bůh budu v březnu dědečkem po 22. :-):-):-) Ne, že by mne nebavilo stát se i otcem, ale mám to od dětí, snach a manželky už zakázáno. :-):-):-)

M. Mařák 6.10.2017 21:07

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Vážím, Žožík to jistí, Boží dar jako všechny děti.

V. Klepetko 6.10.2017 21:19

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Krásně řečeno! Prohlédni si toho Erziu pozorně - je to má láska...

H. Balzám 6.10.2017 21:10

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

No, ženu, ženu... Zeman taky rád objímal stromy a takhle to potom dopadá... :-)

V. Klepetko 6.10.2017 21:17

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Toto se Martinovi bude líbit:

http://1url.cz/JtI1N

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stepan_Erzia

H. Balzám 6.10.2017 21:20

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Hustý! :-)

M. Mařák 6.10.2017 21:45

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Je to pěkné, ale Žožík je bytost, která nepotřebuje kladivo, sekeru a dláto, nebo co.

V. Klepetko 6.10.2017 22:02

Re: Martinéé! Nazdáár! Ať žije Žožík!

Tvé oko je dláto,a Tvá mysl je ta sekera...

L. Kolman 6.10.2017 20:50

No sláva, už jsem měl obavu,

že v tomto Kreml prsty nemá. Zajódloval španělský místopředseda Evropského parlamentu: "Jedná se o nezodpovědný čin nacionalistů, kterým účinně pomáhá dobře seřízená propaganda šířená proruskými agenty a prokremelskými servery. Tato propaganda se snaží podvracet španělskou demokracii stejnými metodami, jakými v jiné válce soustavně podvrací demokracii na Ukrajině. Nesmíme však naletět jejich propagandistickým trikům. Katalánsko směřuje k autoritářskému režimu, což musí výslovně odsoudit všechny státy Evropské unie. Hlásíme se k těm nejvyšším evropským hodnotám, leč zrádná katalánská vláda chce o tyto hodnoty svůj vlastní lid připravit..."

V. Klepetko 6.10.2017 20:56

Re: No sláva, už jsem měl obavu,

Obušek - "demokratizátor" vzor "Láska 1", to je ta naše pravá ojojojoj-ojrohodnota, on už nám to Jakub Janda nějak vysvětlí...

P. Vandas 6.10.2017 20:42

Pokračování č. 3.

Trochu to zestručním, abych neobtěžoval zbytečnýmy kecy z memoranda, kde se pindá o "společné zájmu.....atd.atd.

Podstatný je odstavec nadepsaný a ministrem ČSSD a blby podepsaný ."

Projekt lithium Cinovec

SPOLEČNOST EUROPEAN METALS VLASTNÍ 100% LITHIA V LOŽISKU CÍNOVEC V ČESKÉ REPUBLICE.!!!!

!!! Proboha co ještě chcete zpochybňovat? Ukradli všechno! V další části memoranda jsou už jen vyčísleny ty megatuny ukradeného kovu.

P. Vandas 6.10.2017 20:49

Re: Pokračování č. 3.

A tímto máme všichni po 3,14či! :-):-):-)

J. Vobr 6.10.2017 20:51

PO PIČI !!!

!!!