1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Škodovka do Německa

Volkswagen se podle všeho chystá převést část výroby Škodovky do Německa. Zdůvodnění: značka čerpá z německých technologií a využívá nižších nákladů na mzdy. Pepíčka z Ouholiček by možná napadla stupidní otázka, proč tedy Volkswagen českým škodovákům nezvedne platy? Tím by nastala spravedlnost a odbory by k tomu musely zatleskat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 6.10.2017 14:48

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 14:50

Re: Takže si to lithium shrňme:

Píši níže. :-):-):-)

V. Klepetko 6.10.2017 14:51

Re: Takže si to lithium shrňme:

Neumíte číst? :-))))))

O. Uživatel 6.10.2017 14:53

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 14:59

Re: Takže si to lithium shrňme:

Už jsem popsal ve 14:44. Pokud neznáte precedenty, tak připomínám , že jistý ministr napsal, že Diag Human je nedůvěryhodná firma a bude to nás stát desítky miliard. V tomto případě to bude o řád větší částka. :-):-):-)

O. Uživatel 6.10.2017 15:02

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 15:04

Re: Takže si to lithium shrňme:

On ten kreten Sobotka sice neumí říci v Bruselu, ani nazdar, ale podepisuje kdejakou kravinu, až se z něj kouří. :-):-):-)

O. Uživatel 6.10.2017 15:06

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 6.10.2017 15:02

Re: Takže si to lithium shrňme:

Pan Vandas níže napsal, že licenci na průzkum sice vydalo MŽP,

ale -

právně závazné memorandum v angličtině, na základě kterého lze v arbitráži již vysoudit miliardy, podepsal ten socanský debil z ministerstva průmyslu!

O. Uživatel 6.10.2017 15:05

Uživatel požádal o vymazání
K. Zelený 6.10.2017 15:16

Re: Takže si to lithium shrňme:

Zkuste slabikovat nebo hláskovat, třeba to zabere.

V. Klepetko 6.10.2017 17:59

Re: Takže si to lithium shrňme:

Vašim "shrnutím" se snažíte debila z ČSSD vyvinit. Případně - ochránit. A pokud budete psát ještě pomaleji, tak to vynikne ještě více :-))))

K. Němec 6.10.2017 14:29

No nemá ten Slávek Sobotků pech.

Tak krásně pustí do Reuters informaci, že Škoda se stěhuje do Německa. Hned se objedná u vedení VW aby to jako vyřešil a byl za hrdinu před volbami a ona mu ta bublina praskne. A navrch ho ještě komanči napráší s litiem. Tomu říkám smolný den.

Tomu už nepomůže nic.

O. Uživatel 6.10.2017 14:36

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 14:41

Re: No nemá ten Slávek Sobotků pech.

Ministerstvo životního prostředí se vyjadřuje k otázce, zda lithium těžit lze a za jakých podmínek. Odpověď je, že lze. Ale ministerstvo průmyslu se vyjadřuje k otázce , kdo bude těžit a kolik za to zaplatí státu. Doufám, že chápete, co se za zločin přihodilo. Ten zločin je megatunel , který mohl splatit náš jinak nesplatitelný státní dluh. :-):-):-)

P. Vandas 6.10.2017 14:48

Re: No nemá ten Slávek Sobotků pech.

V současném provedení splatí dluh ČSSD potomkům Altnera. No neberte to. :-):-):-)

O. Uživatel 6.10.2017 14:48

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 14:51

Re: No nemá ten Slávek Sobotků pech.

Ano.

O. Uživatel 6.10.2017 14:53

Uživatel požádal o vymazání
V. Pavelka 6.10.2017 15:43

Re: No nemá ten Slávek Sobotků pech.

Sakra kdo je premiér , kdo podepisuje licenci, min.hospodářství, čssd jsou jen podvodníci a srá.i.

O. Uživatel 6.10.2017 16:28

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 6.10.2017 13:36

Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

... nas@al! Taková sprostota se nevidí nikde jinde, než snad v Africe. Nemám dost urážlivých pojmenování těch haj....zlů! :-):-):-)

M. Krátký 6.10.2017 13:51

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

megatunel jako fotovoltaika - ve Španělsku svého času zaznamenali u těchto foto elektráren, že slunce svítilo 24 hod denně - pak to ale na ně někdo prásknul, že tam svítí dieselagregátama nonstop - a furt se jim to vyplatilo - než jim to nějací poserové zatrhli - mohli se šábnout a ticho po pěšině.

V. Kotas 6.10.2017 14:48

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia .....

Megatunel i jako církevní restituce.

M. Prokop 6.10.2017 14:50

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia .....

Jo, to si měli zaplatit komunisti a sympatizanti. Ti kradli přímo.

K. Zelený 6.10.2017 13:55

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

Taktak ! Hajzli jedni a ještě se nestydí tu zlodějnu zveřejnit ! Ještě že zde máme soudruhy z KSČM a Vandase, kteří to odhalí, jinak bychom už chodili o žebráckých holích !

1url.cz/RtfAh

P. Vandas 6.10.2017 13:57

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

Hole Vám rád dodám. :-):-):-)

K. Zelený 6.10.2017 14:06

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

Aha ! A já myslel, že v čele okrádaných vyrazíte spolu se soudruhem Filipem na ty haysly aby nebylo třeba holí, anobrž se na všecky dostal luxusní elektrický medvěd !?

P. Vandas 6.10.2017 14:13

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

Kecy. Kecy. Kecy. Podstatný je fakt, který nepopřete, že memorandum podepsané ministrem za ČSSD 14 dní před volbami, okradlo tento stát o stovky miliard, stejně jako solární zločinci v režii posl. Šedivé za ČSSD, která v poslední chvíli projevila iniciativu pozměňovacím návrhem. Pokud hájíte zločince, mám svůj názor na Vás. :-):-):-)

K. Zelený 6.10.2017 14:18

Re: Ten zločin ČSSD krádeže lithia mne opravdu, ale opravdu.....

Já že někoho hájím ? Já, ve kterém jste vzbudil vy a soudruzi z KSČM svými plamennými odsudky tolik nadějí, že se zloději rázně zatočíte ? Vidím, že asi stejně jako v případě solárního zločinu propásnete možnost jednat a zůstane u úvodu vašeho příspěvku.

Snad tedy ti komunisti ...