17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Šílená paralela

Ani blouznivý autor fantazijních příběhů by nepřipadl na nápad tak šílené paralely, jakou připravila Paní Realita. Sto let po atentátu v Sarajevu zahynuly v troskách bestiálně sestřeleného letadla tři stovky lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 18.7.2014 20:22

Stas je výztižně nazval

klausleem, což je přesné. Není divu, že je tam nuda.

M. Mařák 18.7.2014 20:24

Zase překlep, ach jo,

samozřejmě, že klausoleem.

J. Václavíková 18.7.2014 20:17

Re: Kavan také pindá...

,,Pravda ani dnes není kdesi uprostřed dvou různých tvrzení na opačných pólech. Je to jako se sporem o holocaust. Antisemité vám budou tvrdit, že Židé pijí krev křesťanských neviňátek, a Židé budou vyprávět o holocaustu. Tož tedy – pravda není uprostřed. Pravda je taková, že neviňátka nebyla, zatímco holocaust byl." (Fištejn)

J. Matuška 18.7.2014 20:22

Re: Kavan také pindá...

Jefima Fištejna si rád přečtu, pokud nepíše o Ukrajině a Rusku. Jeho článek od USA na Virtually byl k přečtení. I Petr Hájek říká, že smrt je ve středu. :-)

O. Uživatel 18.7.2014 20:24

Uživatel požádal o vymazání
M. Mařák 18.7.2014 20:18

Zeolite, Vy snad popíráte,

že Rusko podepsalo mezinárodní dohodu s Ukrajinou a velmocemi o tom, že hranice Ukrajiny zůstanou nedotknutelné?

J. Matuška 18.7.2014 20:30

Re: Zeolite, Vy snad popíráte,

MM, Vy zřejmě naši několika denní polemiku na Virtually jste asi ani nezaznamenal. Gardnes tvrdí přesně co Vy. Já všechno špatné odvozuji od událostí na MAJDANU, konkrétně od toho, co způsobila Černá labuť - Volodymyr Parasjuk. Nebýt toho, nepřišla by Ukrajina o Krym, aspoň v roce 2014, volby by v poklidu proběhly na podzim, nemuselo dojít k těm hrůzám např. v Oděse atd.

M. Mařák 18.7.2014 20:38

Re: Zeolite, Vy snad popíráte,

Nezaznamenal, nemám čas na to, abych četl všechny polemiky.

Putinovo Rusko není důvěryhodný partner a vojenskou silou porušuje své mezinárodní závazky. Tak to vidím já.

Vy jako člen Putinovy páté kolony v ČR to samozřejmě posuzujete jinak.

J. Jílek 18.7.2014 22:44

Re: Zeolite, Vy snad popíráte,

co se v mládí naučil...

M. Prokop 18.7.2014 21:41

Re: Zeolite, Vy snad popíráte,

Nebýt toho, aneb, kdyby měla teta koule a dějiny začínají Majdanem. A co vedlo k Majdanu?

P. Han 18.7.2014 21:51

Re: Prosím, nebrat vážně...

Kavan to má určitě z hovno- pardon, hodnověrných zdrojů. U něj ten zdroj je pravděpodobně francovka.

J. Matuška 18.7.2014 20:02

Re: Prosím, nebrat vážně...

Tohle také stojí za přečtení:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/342626-2001-ukrajinci-sestrelili-u-soci-rusky-tupolev.html#utm_source=szn_hp&utm_campaign=var_A

M. Prokop 18.7.2014 21:37

Re: Prosím, nebrat vážně...

Tuhle máte "chuťovku": http://leva-net.webnode.cz/products/kapitulace-usa-probehla-12-2-2014/

:-P

O. Slavík 18.7.2014 20:02

Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

... i Kykina je raději pod duchnou !!!

__________________________________________________________

Tu-ááá.

J. Kombercová 18.7.2014 20:05

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Ču, nebuďte na Zea takový!

:))

J. Matuška 18.7.2014 20:12

Bunga bunga!

Paní Kombercová, jen ho nechte, ať si hraje, aspoň doma nezlobí /já to mám podobně - manželka se v klidu dívá vedle v pokoji na tv...

My jsme s Ču byli docela kamarádi. Na NP-nezávislá diskuze jsme si vyměnili pár špílců. Bohužel, tenkrát vyhořel s Klausovou velezradou, prezident šibenici jen tak tak unikl. Jo, jeho troubení je hodně sugestivní a tak jsem si zatroubil i já. TU-ÁÁ :-))

J. Kombercová 18.7.2014 20:16

Re: Bunga bunga!

Když jste to naťuknul... na Raťafáku Vám kvůli Vaší plodnosti pořídili vlastní rubriku... už tam nechodíte?

J. Matuška 18.7.2014 23:19

Re: Bunga bunga!

Paní Kombercová, to by bylo na delší povídání. Tam to je sehraná parta chytrých a vzdělaných lidí a vystačí si sami. Já jako klausián jsem jim lezl na nervy. A tak jsem to tam raději sám zabalil. Občas se tam mrknu. Vidím, že Ticháček tam exceluje, stejně tak i Zima. Přiznám se, že po Majdanu jsem hodně změnil názory, takže v řadě věcí bych si s nimi třeba notoval - fakt je, že si honem na nic nemohu vzpomenout. :-)

Politikon zavedl Roman67 a měl smysl. Diskuse k Úvodníku většinou brzo skončila a tak se tam objevovaly témata z denní politiky. Politikon byl rubrikou, která rostla jako z vody. Nechci se chlubit, ale asi i mou zásluhou. Potom, co jsem odešel, stránky na Politikonu moc nepřibývají a diskutující mají volnou zábavu ať je Úvodník o čemkoli. T@D a jiní tam dávají odkazy na články na NP a o nich se mudruje. Přiznám se, že i když mě tam nešetřili, chodil jsem tam rád.

Změnil jsem třeba názor na Táňu Fischerovou. Seznámil jsem s jejími názory, není to žádná havlistka, ale dáma, která se v politice vyzná. Hlavně si mě získala, že šla do voleb za sebe a nepomohla KS. Bylo by toho daleko víc na povídání, lepší je to u piva. Tahle komunikace je přece jenom limitní.

M. Ilsner 18.7.2014 20:20

Re: Bunga bunga!

Bohužel, Klaus za svou nebohulibou činnost v minulosti nemůže být nikdy potrestán. Za svou činnost v IVK(b) také nebude pohnán k odpovědnosti, neboť je už považován za neškodného strejce. I když je "jejich člověk z Prahy", už nemá sílu něco ovlivnit. Naštěstí v budoucnu (po jeho smrti) po něm pes neštěkne.

P. Manda 18.7.2014 21:03

Re: Bunga bunga!

jak to bude asi u vás. bude štekat alespoň jeden ořech ve vsi?

A. Goldbergová 18.7.2014 20:20

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Pan Slavík je číňan? Ču a jak dál?

M. Ilsner 18.7.2014 20:22

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Snad nemyslíte .... no ... no tak to nééé !!! :-)

J. Václavíková 18.7.2014 20:26

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

:-)))

A. Goldbergová 18.7.2014 20:33

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Mám dlouhé vedení, teď mi teprve došlo, co myslíte, že jsem myslela.

Původně mě nic takového vůbec nenapadlo.

No nic, musím jít bohužel zalívat.

J. Václavíková 18.7.2014 20:37

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Sakryš, že jste mi to připomněla!

J. Kombercová 18.7.2014 20:26

Re: Čéče,noste pokrývku hlavu !!!

Já to nevymyslela, to pan Matuška, to on za to může.

M. Prokop 18.7.2014 21:36

"které Ukrajinu tato situace vyvolaná Majdanem čeká."

A uvažoval jste, co vyvolalo Majdan, nebo pro vás začíná historie - čím vlastně? První demonstrací? Prvním výstřelem?

M. Dukát 18.7.2014 19:30

Svobodně a bez cenzury

Poslechněte si pravdivé zpravodajství bez cenzury dnes po 19 hodině na rádiu Ubuntu: http://www.ubunturadio.cz. Přímý odkaz pro poslech: http://ubunturadio.caster.fm/ a druhý kanál: http://myradiostream.com/beta/ubunturadio

Chtěla bych Vás všechny ještě pozvat ke 3.dílu seriálu četby z knihy Vladimíra Kapala - Osud legionáře, tento pořad bude vysílán dnes krátce po 20 hodině.

Příjemný poslech

E. Heusinger 18.7.2014 19:26

Kontrolní otázka

kdo sestřelil v roce 1988 iránské dopravní letadlo?

O. Uživatel 18.7.2014 19:37

Uživatel požádal o vymazání