24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

Sedm tisíc raus

Sedm tisíc učitelů chce vyhodit ze škol nový ministr školství, protože nemají odborné pedagogické vzdělání. Rozhodl tak na základě průzkumu,který zjistil, že v našich školách nemá sedmnáct tisíc učitelů dostatečnou pedagogickou kvalifikaci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Sulc 1.3.2014 4:15

Re: Docela důležitá informace

Souhlas,  100%

M. Mýval 1.3.2014 7:55

Aktivisté, aktivisté ...?

Tento název poprvé použil Hitler pro své SA-many vysílané na volební shromáždění konkurenčních stran, případně pro ordnery v Sudetech. Historie se opakuje

T. Maxim 1.3.2014 8:24

Re: Aktivisté, aktivisté ...?

aktivisté byli mladí Spartakovci a to byli SA-mani? T oje pro mne novinka. O aktivistech se mluví už v roce 1917, kdy byli mladí aktivisté "BUND" vysíláni do závodu za dělníky. Chápu pane Mývale, že obdivujte SA-many, každý obdivujeme něco ale opravdu ale opravdu dávat SA jednotkám tuhle zásluhu snad není třeba, protože ktivisté byli už u vaší konkurence v Rusku, mnohem dříve.

M. Mýval 1.3.2014 9:10

na jednom se shodneme

Je to agresivní úchyl. Když je můj, je to aktivista, když je cizí, je to terorista

T. Maxim 1.3.2014 8:18

Re: Docela důležitá informace

v každé společnosti je povinnost pomáhat trpícím. Pouze u grázlice Varadinkové to neplatí, zlodějka Varadinková, která nechápe, že když někdo nakládá bez souhlasu majitele s majetkem je defraundant, tak to o mnohém vypovídá. Projděte si historii diskusí aby jste věděli, kdo tady je grázlík a komunistický udavač, dozvíte se o grázlici Varadinkové dost, dříve donášela ve škole dnes donáší v práci. Komunistické aktivistce ze Slušovic, vadí když se pomáháí trpícím, jí o níž nikdo neví jak přišla k majetku ve Slušovicích zde opruzuje.

M. Varadinková 1.3.2014 8:43

Re: Docela důležitá informace

Vy jste se zbláznil nebo co? Proč o mně tak lžete? Já nejsem a ni kdy jsme nebyla ani komunistka, ani jsem v životě na nikoho nedonášela, ani jsme nikdy nic neukradla, ani jsem nenakládala s cizím majetkem.

Zato teď zcela vážně uvažuju, že udám Vás,. Pokud se mi okamžitě neomluvíte, požádám pana Wagnera, aby Vám zamezil přístup do této diskuse a zjistil mi Vaše pravé jméno, abych na Vás mohla podat trestní oznámení pro pomluvu.

T. Maxim 1.3.2014 9:02

Re: Docela důležitá informace

paní Varadinková stačí vaše pomluvy S. Devátého. Nic jiného není třeba.

M. Varadinková 1.3.2014 9:07

Re: Docela důležitá informace

Jaké pomluvy Devátého????????? Můžete konkrétně citovat? Já jsme Devátého nikdy, opakuji nikdy nepomlouvala!

Já nejsem nic z toho, co o mně píšete. Že se nestydíte tak bohapustě lhát. Okamžitě se omluvte!

T. Maxim 1.3.2014 9:29

Re: Docela důležitá informace

stačí prolistovat archív vše je zde zapsáno.

M. Varadinková 1.3.2014 9:32

Re: Docela důležitá informace

Tak hezky prolistujte a doložte. Jste sprostý lhář.

M. Prokop 1.3.2014 0:31

:-P

" v našich školách nemá sedmnáct tisíc učitelů nedostatečnou pedagogickou kvalifikaci."

Ten dvojí zápor je ale sviňa.

Asi Aston nemá kvalifikaci.

P. Mach 1.3.2014 0:26

Ministr se nerozhodl.

Ministr je naopak ještě velmi mírný. Je to tak, že v zákonu o pedagogických pracovnících, který je platný už 10 let  (slovy deset let) je zakotven požadavek aby učitel měl vysokoškolské vzdělání (zjednodušeně řečeno), který se  celých těch  deset let odkládal a obcházel pomocí různých výjímek a odkladů. Tzn., že každý kdo měl nebo má zájem učit, měl deset let  ne na to aby si doplnil vzdělání ale na to aby zahájil (ano pouze zahájil) studium. Komu se to za těch deset let nepodařilo nemá ve školství co dělat už jen proto, že tisíce mladých učitelů nemůže najít místo, zatímco důchodci, kteří nesplňují kvalifikační požadavky se zuby nehty té židle drží.

M. Prokop 1.3.2014 0:33

Re: Ministr se nerozhodl.

Razítko vítězí nad schopností učit

Normální průběh, socani nic jiného neumí.

J. Stejskal 1.3.2014 1:29

Re: Ministr se nerozhodl.

No, oni právě ti důchodci kvalifikační požadavky splňují. V době, kdy oni nastupovali do školství, žádná výjimka na absenci vysoké školy nebyla. Toto se bohužel týká náplavy za posledních dvacet let. "Rodilých mluvčích" a podobně.

P. Mach 1.3.2014 9:41

Re: Ministr se nerozhodl.

To, že splňovali kvalifikační požadavky před 40ti lety opravdu ale opravdu neznamená, že je splňují dnes. V každé trochu náročnější profesi platí, že člověk, který se chce udržet se musí neustále vzdělávat. Neexistuje, žádný důvod proč by učitelství mělo být výjimkou. Naopak tady by to mělo platit tuplem.

J. Stejskal 1.3.2014 9:44

Re: Ministr se nerozhodl.

To je pravda. Jenže o tom to není. Jedná se o to, že spousta lidí nemá vysokou školu, kterou předepisuje zákon. A dotyční to nesplňují, ani po desetiletém odkladu. A jestli si myslíte, že ti noví, bez těch vysokých škol naučí víc, než ti staří, tak jste se s absolventy nepotkal.

P. Sulc 1.3.2014 0:10

Jo, mily Astone, to bajecne Cesko "chodi" na papiry.

V 67 roce jsem nemohl dostat misto v elektronice v CTV, neb nemam prumyslovku, ba, ani nejsm ve strane. A tak jsem se presunul do USA a az jsem se jakz takz naucil anglicky, i ta elektronika byla a zivila me 40 let, az do pense. A nejen ze na me nikdo nikdy nechtel nejake vysvedceni, ale nikdy jsem nepotreboval ani resume, to me vzdy nekdo nekam pretahl. Zlata Amerika.

R. Maceček 1.3.2014 0:19

Re: Jo, mily Astone, to bajecne Cesko

Buďte rád, pane Šulc. Napříč státnímu dluhu se zde nepřetržitě a neůnavně staví nové administrativní budovy za pomoci dotací EU. Kdo tady bude skutečně pracovat mi jasné není.

O. Kadlec 1.3.2014 0:10

Myslím, Astone, že jste nedával pozor.

Nebo já? Já jsem to slyšel jinak. Já jsem slyšel, že nejde o žádný průzkum a nápad nového ministra, ale jde o nástup nového ministra, který právě zjstil, že se strefil do konce desetileté lhůty, kterou ti učitelé údajně měli, a že je na něm, aby to vyřešil. Čili, mám-li pravdu, toto jde na vrub rozhodnutí Špidlovy vlády.

M. Stuchlik 1.3.2014 0:06

Ani tato vláda nebude lepší

jeden ministr povedenější jak druhý:

www.konzervativnistrana.cz/stanoviska/tiskove-zpravy/tz/article/vyzva-k-rezignaci.html

O. Kadlec 1.3.2014 0:10

Re: Ani tato vláda nebude lepší

Cože? Vy ještě existujete? Vy si děláte humor, žejo!

M. Stuchlik 1.3.2014 0:35

Re: Ani tato vláda nebude lepší

Jen čerpám informace ze zdrojů  necenzurovaných a neovlivněných levicově liberální politickou korektností. 

A netuším proč bych si měl dělat srandu. Proč se spíš nepozastavujete nad takovou absurdností jako je existence komunistické strany, vždyť komunisti jsou největší zloději a vrazi v historii lidstva !!!

O. Kadlec 1.3.2014 0:38

Re: Ani tato vláda nebude lepší

Já jsem se podivil nad tím, že máte nějaký výstup z tzv. konzervativní strany. Myslel jsem že k ní patříte. Jestli ne, tak tím není dokázáno, že existuje, protože na internetu lze předstírat cokoli.

Komunistická strana, jakkoli je to snad absurdní, nesporně existuje.