1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Šedesát na čtyřicet

Zhruba šedesát na čtyřicet dopadlo vnitrostranické referendum – při šedesátiprocentní účasti. Je to dost prostoru k interpretacím, nicméně celkový výsledek je jasný, Jan Hamáček má dostatečné oprávnění k tomu, aby se zúčastnil koaliční vlády s ANO, navzdory sjezdovému usnesení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Klepetko 17.6.2018 11:44

Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Pane Klepetko,

je potřeba zase ostříhat tu živou stěnu a za kompostem tůje, abych mohla do uličky. Doufám že Vám na to bude stačit 14 dní. Jinak jsem nucena to postříkat! Vopěnková, 15.6.2018

Milá paní Vopjenková,

v nejbližších dnech tu živou stěnu i tůje zakratím k Vaší spokojenosti. Jsem příjemně překvapen tím, že případný postřik rostlin na mém pozemku Roundopem avizujete předem, takže některé vzácné druhy mohu přesadit mimo dosah Vašeho postřikovače. Doufám, že časem se použití totálních herbicidů na pozemcích svých sousedů zcela vzdáte. Věřím také,že posledně jste najedovala Roundopem mé vzácné keře černého rybízu nikoliv ze zlé vůle, ale protože jste si je v důsledku slábnoucího zraku spletla s ostružinou. Jsem si také jistý, že jste již upustila od svého plánu otrávit vodu v mé studně krysím jedem.

S pozdravem, V. Klepetko 15.6.2018 :-))))))))))))))))))))))

J. Schořík 17.6.2018 12:00

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Vidím Valdimíre, že máš dostatek reálných problémů se sousedy a proto Tě nechám být :)).

V. Klepetko 17.6.2018 12:46

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Baba je 80+, takže tomu nechávám volný průběh - nemá cenu z toho dělat problém a kazit si náladu :-)))

M. Kolář 17.6.2018 12:09

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Tento Váš příspěvek by nemusel být plně komformní s GDPR.. :::))))

V. Klepetko 17.6.2018 12:40

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Jsem si toho vědom. Proto jsem podvědomě zkomolil to její ctěné jméno, a sázím také na to, že úřad Hanky Marvanové bude v prvních měsících milosrdný a tvrdost zákona se neprojeví hned naplno :-))

J. Schořík 17.6.2018 13:11

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Rozumím Vasemu humoru nicméně aby to snad tady někdo nevzal vazne.. GDPR se na vyjádření v internetové diskusi primárně nevztahuje..

M. Kolář 17.6.2018 13:20

Re: Závidím vám vaše starosti, přátelé! Já musím na zahradu:

Díky za info pane Schoříku ::)) Opravdu to byl pokus o vtip, ve snaze odlehčit to naše národní dusno .... Nepovedlo se samozřejmě .... ::))

L. Novák 17.6.2018 10:46

Babiš ... jako Krysař vede lidi do propasti

Langer: Babiš mi chtěl zaplatit svatební cestu, odmítl jsem. Teď jako Krysař vede lidi do propasti (14. 6. 2018, aktualne.cz)

http://jdem.cz/d8tf97

P. Bolec 17.6.2018 10:52

Re: Babiš ... jako Krysař vede lidi do propasti

Langer se národu už předvedl co je zač ! I pozdrav od něho zní divně !

L. Novák 17.6.2018 10:57

Re: Babiš ... jako Krysař vede lidi do propasti

Blábol.

F. Šimek 17.6.2018 10:43

JEDINĚ NOVÝ VOLBY !

pak bude koonečně klid na POŘÁDNOU práci ! Budou to tady řídit mladí "vystudovaní" informátoři-"věřící"...atd-atd ! Co nezvládnou- Evropa je plná inženýrů-dochtorů aaž z Afriky. Kominíci-zedníci-soustružníci pudou od válu...:-))) ZEJTRA POZDĚ !!!

P. Bolec 17.6.2018 11:02

Re: JEDINĚ NOVÝ VOLBY !

Dyk už dnes pražákům musí jezdit vymetat komíny venkov ! :-o)))

S. Lazárek 17.6.2018 11:29

Re: JEDINĚ NOVÝ VOLBY !

A co ty, fotbalovej ejdž áre, hledáš nový talenty i v Praze nebo jako správnej patriot na Prahu kašleš a hledáš jen v Hustopečních a v Břeclavi?

P. Bolec 17.6.2018 11:35

Re: JEDINĚ NOVÝ VOLBY !

Kuwa, jak to víš? Přidej ještě Znojemsko a Hodonínsko. Jsem jen II.liga. Za kus 5 až 10 litrů.

F. Šimek 17.6.2018 12:20

Re: JEDINĚ NOVÝ VOLBY !

383 říkala : končí doba, kdy vládli zedníci a kominíci. Prej nastupuje generace vyštudovanejch informátorů z řad pirátů a topkařů. Proto sem to povídal.....:-)))

V. Hájková 17.6.2018 10:25

SPECIÁLNĚ

pro HLOSTU- - NĚCO SKVĚLÝCH SLOV - z jeho nenáviděného forum 24 :-)))))

http://forum24.cz/zemanova-nesmrtelnost/

P. Hlosta 17.6.2018 10:26

Re: SPECIÁLNĚ

Já po ránu zvracím, když jen bulvár zahlídnu. Musíte počkat až otupí mé smysly alkohol, což může být tak nejdříve kolem půlnoci a to já sleduji světlušky na zahradě a nemám zájem o moudra bulváru. ;-)

V. Hájková 17.6.2018 10:30

Re: SPECIÁLNĚ

vY ŘÍKÁTE BULVÁR - něčemu co jen zahlídnete A UŽ ZVRACÍTE aniž byste četl ?? To muže říci je naprostý fanatický PITOMEC!

V. Hájková 17.6.2018 10:27

Re: SPECIÁLNĚ

"""Takže jestli jste dočetli až sem a čekáte na pointu anebo chcete-li

vysvětlení té prapodivné podívané, která se na Hradě včera odehrála,

poskytne ho zase Kundera ústy další románové postavy – Paula: „Když je

člověk jmenován oslem, začne se chovat jako osel.“

P. Bolec 17.6.2018 10:31

Re: SPECIÁLNĚ

Teď už je mi jasné, proč se tak chováte !

V. Hájková 17.6.2018 10:38

Re: SPECIÁLNĚ

Jasné Vám není vubec nic- Vy jste tak neskutečný primitiv , který je snad chopen urazit i slova p. Kundery! Tím chci říci, že reagovat na něco tak primitivního - je pod lidskou dustojnost!

D. Švik 17.6.2018 10:41

Re: SPECIÁLNĚ

Soudružko domovnice, já myslím, že nevíte, co vlastně chcete říct :-)

P. Bolec 17.6.2018 10:54

Re: SPECIÁLNĚ

Zato vy jste inteligence futrál !

I. Kellner 17.6.2018 11:39

Re: SPECIÁLNĚ

Kopírujte to přes Notepad. Ztratí se tak řádkování, a může to pak vypadat, že je to z vaší hlavy!..-)

P. Bolec 17.6.2018 11:46

Re: SPECIÁLNĚ

Dobrýýýýý ! :-o))))

P. Bolec 17.6.2018 10:28

Re: SPECIÁLNĚ

Jo a bylo to vidět ! Jak šmejdi co nabízí důchodcům hrnce !

R. John 17.6.2018 10:30

Nojo... co s tím...

... neměl sis kupovat hned dvě sady... jedna by ti stačila... ne ?

V. Hájková 17.6.2018 10:32

Re: Nojo... co s tím...

:-))))))))))))))))))))))))))

P. Bolec 17.6.2018 10:33

Re: Nojo... co s tím...

Nějak ztrácíte na vtipu, nepoznávám vás Roberte. Mám vás rád - bděte ! :-o)))

J. Schořík 17.6.2018 10:44

Re: Nojo... co s tím...

Bolec sakra aspoň nehodnoťte. Je jasný že kdyby byla možnost, tak volíte Hitlera, nikdo Vám to nevyčítá, ale sakra každému je to jasné..