1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Satisfakce pro Hermana

Obvodní soud pro Prahu 3 dal zapravdu současnému ministrovi kultury Danielu Hermanovi a jeho vyhazov z Ústavu pro studium totalitních režimů označil za protiprávní. Satisfakce je to z mnoha ohledů jenom morální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 4.5.2014 17:09

Re: Budou sankce i proti USA?

Dělnicko-rolnickou vládou?

F. Doušek 4.5.2014 15:45

Re: Budou sankce i proti USA?

Re: to: GELLNER:

Autor: I. Gellner Datum: 4.5.2014 15:18

..už popátý vám říkám, že pa růski neumim.

I. Gellner 4.5.2014 15:46

Re: Budou sankce i proti USA?

a?

F. Doušek 4.5.2014 15:47

Re: Budou sankce i proti USA?

a po germánsky vládnete?

I. Gellner 4.5.2014 15:49

Re: Budou sankce i proti USA?

nejlíp švábsky.

P. Novák 4.5.2014 16:04

Re: Budou sankce i proti USA?

Vy jste na ty šváby nějak fixovanej. Kručí vám v břiše?

J. Anděl 4.5.2014 15:46

Re: Budou sankce i proti USA?

Nebudou sankce ani proti Rusku.

J. Kombercová 4.5.2014 15:46

Re: Budou sankce i proti USA?

Vy dost dáte na názor Terezy Spencerové... neznám, nic o ní nevím, tak jsem se chtěla seznámit, na netu jsem ale žádné CV nenašla, asi jsem nehledala b edlivě, našla jsem jen poznámku, že spolupracuje s Literárkami... tam mě zaujalo, že v roce 2009 opustila list většina redaktorů pro neochotu spolupracovat s lidmi s minulostí údajně spolupracujícími s komunistickými tajnými službami... jmenováni byli tři... tak nějak mi to navazuje, komu dáváte přednost před pravdoláskařskými pisálky a jejich čtenářům s vymytými mozky.

M. Varadinková 4.5.2014 15:51

Re: Budou sankce i proti USA?

Já nikoho nekádruju, hodnotím jen, jak píše. A píše dobře. To není o jejím názoru, ale o informacích - vyvážených a s odkazy na zdroje. Mainstreamová propaganda  (obzvlášť odstrašující příklad  je ČT) nám toho totiž půlku zatají a druhou půlku překroutí a domotá.

J. Kombercová 4.5.2014 15:54

Re: Budou sankce i proti USA?

Jistě, protože její názor se kryje s tím vaším, proto ji čtete ráda, říká to, co chcete slyšet. Tak mi ještě vyprávějte o neschopnosti druhých vybrat si informaci, tedy tu správnou. Já vím, že vy to umíte, ale hlavně nesmíte uhnout. :))

M. Varadinková 4.5.2014 16:00

Re: Budou sankce i proti USA?

Já její názor neznám. Vy ano?

J. Kombercová 4.5.2014 16:05

Re: Budou sankce i proti USA?

Jo tav ona píše něco, co si myslí někdo jiný? Tak to je boží.

M. Varadinková 4.5.2014 16:21

Re: Budou sankce i proti USA?

Ano. Píše o tom, co kdy říkal někdo jiný (Obama, Putin, Jacenjuk...) a není tedy hlásnou troubou jen jedné strany) a píše o tom, co se kde stalo a jak to kdo z relevantních aktérů hodnotí.

J. Anděl 4.5.2014 16:21

Re: Budou sankce i proti USA?

Připadá mi obecně vhodné znát pisatele šíře. Když někdo hodně mluví o lásce k dětem a pak zjistíte, že je pedofil, vrhá to na jeho názory nové světlo. Stejně jako volání po tvrdé ruce někoho, kdo bije manželku. Názory neexistují samy o sobě, mají je konkrétní lidé. Kdysi na to bylo takové rčení: když dva říkají totéž, není to totéž.

J. Anděl 4.5.2014 16:28

Re: Budou sankce i proti USA?

Ono to vlastně bylo o dělání a ne o říkání. Ale funguje to stejně.

J. Kombercová 4.5.2014 16:28

Re: Budou sankce i proti USA?

Ano.

S. Netzer 4.5.2014 15:57

Pars pro toto

Odkaz samozřejmě nefunguje, ale tento článek vyšel na oněch stránkách, které předstírají, že jsou jsou zvědavé, a jeho titulek je . "Havel udával Židy a Schwarzenberg používal k práci vězně z tábora v Letech". Autorka: Tereza Spencerová

J. Kombercová 4.5.2014 15:59

Re: Pars pro toto

No, k tomu jsem právě došla... hledaly se, až se našly (i našli).

M. Varadinková 4.5.2014 16:25

Re: Pars pro toto

To je hezké, že jste se s Netzer našly, ale já bohužel nevím, kde. Ten článek jsem já nečetla.

M. Varadinková 4.5.2014 16:32

Re: Pars pro toto

Ach tak, už jsemsi to vygooglila.  Takže jsem to četla, kdysi před lety, ale nemám to spojené se Spencerovou. Tu jsem já objevila až teď v souvislosti s ukrajinskou krizí. Ale i ten starý článek je dobrý, a opět obsahuje fakta, nikoliv názor autorky. Že Vám,  zaslepeným havlofilkám,  ta fakta nejdou pod nos, za to přece Spencerová nemůže.

P. Boublíková 4.5.2014 15:30

Takže

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335276-tragicka-bilance-nestesti-v-odese-za-46-mrtvych-muze-rusko-hrimal-jacenuk.html

Podle Jaceňuka může za masakr v Oděse Rusko. Zároveň ovšem přiznává, že kdyby oděská policie fungovala, k masakru by nemuselo dojít. Tedy podle Jaceňuka za nečinnost oděské policie může Rusko? Rusko možná dokonce ovládá ukrajinskou policii?

Chudáci Ukrajinci. Takového pitomce v čele státu a tak totálně neschopnou vládu si snad ani nezaslouží. Mají, co chtěli... (?)

F. Doušek 4.5.2014 15:37

Re: Takže

Uniklo vám zřejmě, že na mnoha místech proruští povstalci policii odzbrojili.

E. Heusinger 4.5.2014 15:40

Re: Takže

Ti policajti jsou chudínci. Oni je odzbrojili. Jak je toto možné?

I. Gellner 4.5.2014 15:40

Re: Takže

..copak nám, ale policii neměly uniknout zbraně.

M. Varadinková 4.5.2014 15:45

Re: Takže

Ovšem zbraně jí přece unikly už tehdy, když policejní sklady vyloupili majdanisté.

Ostatně kde vzal zbraně Pravý sektor? Taky od Rusů či proruských?:-))))

M. Varadinková 4.5.2014 15:40

Re: Takže

Policii, která měla zasahovat proti demonstrantům (tzv. berkutovce), přece sami majdanští pučisté rozpustili, jen co se násilím zmocnili vlády.

F. Doušek 4.5.2014 15:44

Re: Takže

Vy tři kremlofilové, máte poněkud pokřivený pohled na události.

E. Heusinger 4.5.2014 15:52

Re: Takže

A jaký je ten nepokřivený?

M. Varadinková 4.5.2014 15:55

Re: Takže

Tady nejsou žádní kremlofilové. To je jen Váš primitivní, černobílý  a mainstreamovou propagandou pokřivený pohled na věc, že ten, kdo kritizuje majdanisty, musí být kremlofil.

S. Netzer 4.5.2014 15:44

Re: Takže

Násilím? :-))))