Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šalba vizuální prezentace

Co z toho plyne? Deset ku jedné? Papouškování kremelské propagandy na Václaváku? Závěr vidím jediné: držet principy parlamentní zastupitelské demokracie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J17a61k60u97b 23Š43p48i48r69k

19. 9. 2023 19:03

Co se to proboha děje s tím naším Václavákem?

V září 22 nás tam bylo dle odhadů policie cca 70 tisíc jednozubých negramotných dezolátů. Dav stál po Vodičkovu a to dole již ne na celém profilu Wenzelsplatzu. Nyní tam bylo s dluhy a vedením tohoto státu nespokojeného lidu ještě více. Někdo stál až pod tramvají a poslouchal. Cca to samé možná trochu větší množství než jako v r.19 ctěných p.t. Dem.Chvilek. Soudím podle fotek. To kdosi udal jako cca 50 tisíc. Tak nevím.

Policie už nyní množství účastníků ze strachu o vyšší blaho a nervovou soustavu osazenstva Strakovky a nebo ze ztráty vlastních frček od kovaného demokrata Rakušana demokraticky neudává.

To dává právo zapojit modus pábitel i mně a tvrdím, že odhaduji účast na velice přesných 50-100 tisíc lidí.

Nešli se bavit. Mohli dělat něco užitečnějšího. Kdyby se pánové Neffové tak nesekli v odhadu svých koní v těch ohromně demokraticky přiohnutých posledních parlamentních volbách. Vaše odhady kapacity Koňského marktu tomu smutně odpovídají pane Neffe.

P.S.:O Rusku se tam ohnivě a stále dokola snažil vymámit z nebezpečného (Neffovi) blogera Vidláka Ten pravdoláskyplný reportér. Předmětem vystoupení řečníků na demonstraci to nebylo. Jes snadné se přesvědčit. Ale to je samozřejmě nám i panu N. dobře známo. Jen potřebuje úspěšnějšímu konkurentovi trošku zasolit perka...

0 0
možnosti
PA

P42a41v14e61l 18A65r25o34n

19. 9. 2023 13:46

Pane Neffe, vy už zase dost blbnete. Je smutné, že na jedné straně jste velmi inteligentní člověk a vidíte to, že Západ a s ním my jde špatným směrem ale pak ve vás zvítězí takovéto Vítezství pravdy a Lásky, které jsme vybojovali si nedáme nikým vzít. A veškerý kritický pohled jde stranou. Je to takové to stárnutí revolucionářů a k nim přidruženým intelektuálům. Vy se prostě bojíte si přiznat svůj omyl. Měl byste pocit, že se vám zhroutí svět. Ale přiznání pravdy může být sice osobně nepříjemné ale svět se tím nezhroutí. Naopak je to cesta k jeho nápravě. Ta náprava sice nikdy nebude definitivní, což je další omyl všech bořitelů minulých prohnilých režimů ale taký je život a taková je historie, kdy se věci často opakují. Sice na jiné úrovni ale lidé se ve své podstatě nemění už po tisíce let.

0 0
možnosti
Foto

Co to? Nýmandové z béčka nervous a to tak, že hodně...smradu jak v Hradu za Zemana.💩

Asi připravují malinko zpožděnou vítěznou přehlídku v Kyjevě..

🥸🥳🦍🐂🐃🐄🐷🐖🐀🐭🐁✌️

0 0
možnosti
MZ

Voľby na Slovensku vyhrá Fico zástanca tvrdého jadra EU a zotrvania v NATO. České rusofóbne stresy sú úplne zbytočné. :-)

Toto je predstaviteľ skutočne protisystémovej sttrany, preto nie je v médiách. A ak, tak iba ako fašiasta, rasista a iný ista. :-) Aby si fakestreamová ovečka náhodou o ňom neurobila názor na základe jeho slov a skutkov. ;-)

Takže kľud, voľby na SK dopadnú proeurópsky a pronatovsky.

https://odysee.com/@dannykollar:d/MarianKotlebavprvejl%C3%ADnii:2

0 0
možnosti
LG

Astone, byla ještě třetí souběžná akce, ta na Staroměstském náměstí, na podporu Ukrajiny. Přijel přenosový vůz ČT a dostavilo se asi 5 podporovatelů Ukrajiny s ukrajinskou vlajkou. Ta třetí akce o náladách obyvatel vypovídá nejvíce.

0 0
možnosti
JM

Svět již není, to, co býval. Ani na trvanlivost rozměrů Václavského václaváku již není spolehnutí.

0 0
možnosti
JM

Supervakcína proti covidu už je v Česku. Více než polovina se jí ale nejspíš vylije

0 0
možnosti
LN

Co to zase meleš za kraviny, blbečku?8-o

0 0
možnosti
EN

E35v75a 69N14o39v52o29t70n69y

18. 9. 2023 22:57

Ja se asoub s temi fizly pohadam.

0 0
možnosti
EN

E68v18a 92N39o64v73o49t41n32y

18. 9. 2023 22:37

Az na chartisty jste vsichni drzeli usta a krok a tp delate to ted se svoji spokojenou metodou tytoy ignorovat.

0 0
možnosti
ZL

Prosím znovu, lze napsat opakovaně a srozumitelně? A k těm chátristům jen malé doplnění. Ti co spolupracovali, tak ústa drželi takéa málo jich nebylo.;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz