Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Šalba vizuální prezentace

Co z toho plyne? Deset ku jedné? Papouškování kremelské propagandy na Václaváku? Závěr vidím jediné: držet principy parlamentní zastupitelské demokracie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PD

Co s ministrem Válkem ???

Nezapomínejme, že i užitečný idiot, je jen idiot !!!

0 0
možnosti
PS

Tak mohou ho vystavovat spolu s Lazárkem.

0 0
možnosti
Foto

Dovolím si zase jeden malý přípodotek. Když jsem zadlužená a nevím co dříve poplatit, tak si hlavně koupím drahé, různě zabezpečované dveře. To dá rozum

0 0
možnosti
PS

Jo, to je logické, vymahači mají smůlu. ;-D

0 0
možnosti
PD

Zprávy z Evropské unie :

Prostě, když se nedaří, tak se mlčí. Začátkem týdne oznámila Evropská komise zhoršený výhled ekonomiky Evropské unie pro letošní i příští rok. Hrubý domácí produkt EU by se v tomto roce měl zvýšit jen o 0,8 procenta, když ještě na jaře EK čekala, že stoupne o jedno procento. Německá ekonomika letos klesne o 0,4 procenta, odhaduje komise, která ještě na jaře čekala zvýšení HDP, a to o 0,2 procenta. Z velkých ekonomik zhoršila komise výhled Itálie na 0,9 procenta, naopak u Francie ho zlepšila na 1 procento a u Španělska na 2,2 procenta.

Cena ropy vyšplhala nad 91,50 dolaru za barel, což je desetiměsíční maximum. Jde o důsledek koordinovaného rozhodnutí Saúdské Arábie a Ruska prodloužit omezení těžby ropy minimálně do letošního prosince.

PS ....my ale naštěstí bereme ruskou ropu, která je ca. o třetinu levnější !! ....díky Fialo, díky Síkelo ....kucky.

0 0
možnosti
PS

Jo, je to Fijalova zásluha, ta ruská ropa.

0 0
možnosti
JU

J76a98n 46U64r58b32a76n

18. 9. 2023 19:43

Tak trošku se tady rusmrtná chamraď zvetila, ale spousta béčkařů furt pauzíruje, asi si koupili last minuty na Krym. Ale tam už jim díky ukrajinské protiofenzivě nefunguje internet, takže se od nich dozvíme h0fn0.

0 0
možnosti
ZL

Muhehehe, ale vrátí se a doporučí zbytku obyvatel.;-D

0 0
možnosti
PD

Lišák Putin .....zase všechny přelstil a skoupil většinu námořních tankerů, na přepravu ropy !!!

Nejlepší američtí vojensko-političtí analytici o Putinovi rádi říkají, že klíčem k jeho pochopení, je hledět na něj jako na špičkového šachistu, který nepřemýšlí o několik desítek tahů dopředu, ale o několik šachových partií napřed. A před pár dny se opět potvrdilo, že tomu tak je.

Rafinovaný Putin, jak se zjistilo minulý týden, už od začátku loňského roku, po celém světě skupoval nové a staré tankery na přepravu ropy. Nejprve Putin založil 894 námořních přepravních společností specializovaných na přepravu ropy, které sídlí po celém světě, a takřka se nedá dokázat, komu vlastně patří.

Zajímavé je, že spolupracují např, Dánové, přes jejich mamutí firmu Maersk, nebo Řekové, či Turci !!! .....no toto ?!

0 0
možnosti
JU

J70a74n 44U53r26b54a29n

18. 9. 2023 19:38

a teď už to ruSSáci teda vyhrajou?

0 0
možnosti
DM

D57a44n33i34e62l 81M49a59c57h

18. 9. 2023 19:36

Velitel ukrajinských pozemních sil Oleksandr Syrskyj v pondělí prohlásil, že se ukrajinské armádě podařilo prolomit ruské obranné linie u Bachmutu na východě země. Na Telegramu o tom informuje ukrajinské Vojenské mediální centrum, které na Syrského odkazuje.

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-ukrajinci-hlasi-prulom-u-bachmutu-znicili-jsme-nejlepe-cvicene-ruske-jednotky-ted-tam-vrhaji-zalohy-40444058

0 0
možnosti
ZL

R^ Konečně se to rozjíždí, že spolupracovníku StB a kolego.R^;-D

0 0
možnosti

Tak nevím, Astone. Když jedna fotka zaplněného Václaváku znamená 120 tisíc demonstrantů proti Babišovi a druhá fotka podobně zaplněného Václaváku znamená demonstraci 10 tisíc dezolatů proti vládě a na podporu Putina, pak si opravdu nejsem jist, jestli jsem se zbláznil já nebo někdo jiný.

Naopak obdivuji, že pečlivě sleduješ ruskou propagandu a že ji tedy můžeš srovnávat se slovy blogera Vidláka. Ne každý je tak dobře informován jako ty.

Co se týče hrozby rozpadu Ruska (Ruské federace), tak úvahy o tom, že by to byl ten nejlepší výsledek války na Ukrajině, jsem slyšel a četl z různých míst. Včetně různých hlasatelů ukrajinské propagandy.

A hlavně jsi přešel nejdůležitější myšlenku blogera Vidláka. Vedle současné ruské a ukrajinské propagandy je už pomalu na čase začít něco dělat pro skutečnou propagaci také českých národních zájmů. Chápu ovšem, že právě tohle tak zoufale ubožáckého novinářského psa nemusí zajímat.

0 0
možnosti
JU

J91a93n 93U74r38b97a82n

18. 9. 2023 19:37

No, a nenaděláš nic. Ale můžeš to pozorovat - v přímém přenosu.

0 0
možnosti
PD

Zelenský vyhrožuje EVropě .....a všichni se ptají :

- proč ten feťák kouše ruku, která ho krmí ??? .....n-tsss

0 0
možnosti

Jenže prezident Zielensky ví, co říká. Zkuste vyhnat tisíce Ukrajinců z ubytoven. Seberte jim dávky. A k tomu nechte otevřené hranice pro volný pohyb Ukrajinců včetně prevadecskych gangů a pašeráků zbraní. Donutte ukrajinskou armádu složit zbraně. Pak se tisíci nasranych válečných veteránů rozeběhne na západ...

Holt jsme Ukrajincům slíbili něco, co oni si teď mohou chtít vzít.

0 0
možnosti
PD

Nejhorší ze všeho jsou progresívní vzdělanci. Ti kecají do všeho a vytváření všechny ty konspirace !!

Vemte si třeba to 11.září 2001 v New Yorku. Všichni viděli, že dvojčata spadla po nárazu letadel (?). Ale ona spadla i budova č.7 !!!

A oni hned, že ...to byla řízená demolice ?? .....no toto.

0 0
možnosti

J82a80n 57Č22e59r79n53ý

18. 9. 2023 19:27

Amíci ti dokáží všechno ;-D

0 0
možnosti
PD

Božínku, já chci také zelenou helmu .....kucky.

0 0
možnosti
DM

D51a75n75i43e38l 13M84a38c54h

18. 9. 2023 19:22

By vám splývala se zeleným zákalem ...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz