1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

S nádechem komiky

Jsou na koni, ale nepevní v sedle: stačilo jedno hlasování a komunisté se svým zásadním tvrdým a neměnným stanoviskem vyměkli: tolerance Babišově vládě, pokud se vzdáme aliančních závazků a uděláme ze sebe křiváka a černého koně v NATO. Tak tohle nevyšlo a stačilo k tomu jedno hlasování a z tvrdého balvanu se stal balónek propíchnutý špendlíkem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Franke 4.6.2018 16:28

Re: "A nezapomeňme,

Německé či Švédské kolonie byly vysávány obzvlášť intenzivně. A to hlavně ty muslimské.

J. Anděl 4.6.2018 16:39

Re: "A nezapomeňme,

Možná by takový rozbor nebyl úplně špatný, protože mýtus spravedlivého trestu za kolonialismus je otravný.

J. Franke 4.6.2018 17:02

Re: "A nezapomeňme,

Zejména by se hodilo srovnání životní úrovně na konci koloniálního období a nyní.

R. Brzák 4.6.2018 17:05

Re: "A nezapomeňme,

Já bych řekl, že pokud chceme "svým" bývalým koloniím nějak vrátit bohatství, které jsme u nich vytěžili a zároveň pomoci těm stamilionům potřebných v těchto zemích žijícím, musíme být důslední - a tyto země rekolonizovat, zavést tam náš obchodní model společnosti a obchodem tamní obyvatelstvo zcivilizovat. A to je, mimochodem, i plně v souladu s odkazem Ježíše Krista.

B. Hamal 4.6.2018 20:24

Re: "A nezapomeňme,

Něco jako v tom brněnském představení, kde Ježíš rekolonizuje muslimku?

F. Šimek 4.6.2018 15:31

PRO -383

JEDINĚ NOVÝ VOLBY !!! BUREŠ-ZEMAN doslova nic nezchlamstou :-))))) KDO CHCE KAM- POMOZME MU TAM""":-)

M. Berka 4.6.2018 15:41

Re: PRO -383

Pár tipů pro 383 ... :D

http://www.deratizace-aderaman.cz/jed-na-krysy-vyberte-si-spravne/

V. Církva 4.6.2018 16:44

Re: PRO -383

Jenže komunisty a neomarxisty z ČSSD nám přinesl náš rádoby demokratický blok. TOp09, ODS KDU i ostatní měli především skoro 30 let budování demokracie právního státu. Místo toho se nám směje Rath i s Rittigem. Proto lidé volili ANO. Teď místo aby respektovali voliče a vytvořili vládu z Babišem, hrají si na svaté, i když nejsou lepší než Babiš, což je jejich dítě. Díky tomu se chystá vláda neomarxismů s marxisty, přestože je lidé nechtějí a dostali dohromady 12 procent. Škoda, že se nedaří Realistům, ty bych zkusil volit,

J. Anděl 4.6.2018 16:55

Re: PRO -383

To si fakt nemyslím. Komunisté jsou dítětem zase a jenom komunistů.

Že "demokratické strany" neudělaly všechno nejlépe, je pravda. Že lidé skočili na lep Babišovi i díky neschopnosti a chybám těchto stran, také. Také však díky vlastní naivitě, přehnaným očekáváním nebo strachu, nebo nedostatku realismu, či jak to nazvat.

Takže především se chystá vláda ANO, jedno s kým, a to lidi, podle mě bohužel, chtěli.

P. Vandas 4.6.2018 16:56

Re: PRO -383

Já ty Realisty volit už zkusil. A nebylo to tak špatné, jak se to jevilo z výsledků. Příště, když vytrvají, tak to zkusím možná znovu. Třeba se to vylepší. :-):-):-)

V. Hájková 4.6.2018 15:24

to. p. SCHOŘÍK

Tak jsem včera poslouchala na čt.24 - týden v politice a neuvěřitelné se stalo skutkem! Proruský opilec z hradu - dal po dlouhé době rozhovor této televizi! :-))) Pokud jste jej neslyšel- vřele doporučuji! Jen blázen by nepochopil- že už vás má ""dvojka" - BUREŠ- ZEMAN - doslova zchlamstnuté - :-)))) Bylo by zajímavé vědět, kolik vašich přátel SOCANU - to před hlasováním poslouchalo . Ale především POCHOPILO! Ti dva vám v podstatě nadiktují i vaše ministry v tomto užasném spolku AGROFERTU :-)))))))))))))))))))))))))))

Ale jak se říká -""KDO CHCE KAM- POMOZME MU TAM""":-)

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11030667317-tyden-v-politice/

M. Berka 4.6.2018 15:25

Re: to. p. SCHOŘÍK

Katastrofické scénáře.... Vyvolávání strachu je primitivní způsob snahy o ovládání lidí.... :D

V. Hájková 4.6.2018 15:30

Re: to. p. SCHOŘÍK

Vy jste p. SCHOŘÍK OPRUZE?

M. Berka 4.6.2018 15:39

Re: to. p. SCHOŘÍK

Já vám jen poskytuji zpětnou vazbu DEBILKO... :D

J. Schořík 4.6.2018 15:34

Re: to. p. SCHOŘÍK

Ale ne. Zeman pořád hraje tu svou silovou hru. Uvidíme.

Rozhodně si nenadiktuje mimo Tomana nic. V případě že bude trvat na dalším ministerstvu pro svého člověka, tak to zablokuje naše vedení a celou věc prostě zveřejní jako vydírání presidentem..

I. Kellner 4.6.2018 15:38

Re: to. p. SCHOŘÍK

Vy jste p. SCHOŘÍK OPRUZE?

Jo aha, jste.. -)

J. Schořík 4.6.2018 15:39

Re: to. p. SCHOŘÍK

To jsem celej já :)

V. Hájková 4.6.2018 15:40

Re: to. p. SCHOŘÍK

Vy tomu, co jste napsal věříte? Ani p. POCHE NESMÍ BÝT MINISTREM- dokonce dali HAMÁČKOVI možnost aby si vybral, ze 3 jejich kandidátu! Poslechněte si Zemana- není to dlouhé!

J. Schořík 4.6.2018 15:43

Re: to. p. SCHOŘÍK

Já to slyšel. A je to pořád stejná hra. On prostě hájí svou silovou pozici. A my holt po referendu navrhenem ty ministry co jsme si odhlasovali. POkud kvůli tomu nejmenuje Andrejovi vládu, tak bude jasné kdo to tady brzdí a kdo si osobuje práva která nemá. Zeman pak nejspíš chce navrhnout Babišovi úřednickou vládu a tím by mohl Babiše smrtelně urazit.. Bude to zajímavé..

V. Hájková 4.6.2018 16:24

Re: to. p. SCHOŘÍK

Také to na mě dělalo dojem že plán B - OPILCE Z HRADU je uřednická vláda! Ovšem - v tom případě podle vyjádření p. RYCHETSKÉHO by se nyní už do celé této drzé hradní taškařice vložil US!

J. Schořík 4.6.2018 15:46

Re: to. p. SCHOŘÍK

To co posloucháte jsou jen vzkazy. Nemá to v podstatě žádnou relevanci. Zeman byl vždycky rétoricky silný, uvidí se až při jmenování. Až odmítnutí jmenovat je něco co má smysl řešit. Tím zároevń vezme Andrejovi naši podporu..

I. Mertl 4.6.2018 15:45

Re: to. p. SCHOŘÍK

Ehm, za důvěru jakost, zní jakýsi reklamní slogan. A jiný: kdo nevěří, ať tam běží!

J. Schořík 4.6.2018 15:49

Re: to. p. SCHOŘÍK

Kolik třešní tolik višní. Činy ukážou. Třeba pan president ty kecy přetaví v činy. SPíš ale ne..

F. Šimek 4.6.2018 15:10

Už se fakt opakuju -JJEDINĚ NOVÝ VOLBY !

výsledky mluví za vše ! Pan doktor Bartoš premiér-pan profesor Fiala ministr vnitra-paní M.Němcová ministrně školství-pan Kharl ministr zahraničí-pan Feri ministr pro wjecy veřejný -pan Benda ministr dopravy-pan ing. Kalousek zase jen ministrant-pan Pospíšil ministr financí....atd-atd... ZLATÝ KOMUNISTI !!!

M. Berka 4.6.2018 15:16

Re: Už se fakt opakuju -JJEDINĚ NOVÝ VOLBY !

Klid Franto, EU buzno-lezbická civilizace nemůže přežít, protože se NEREPRODUKUJE... :D :D :D

D. Švik 4.6.2018 15:07

Pravdoláskařské úchylárny

Mysleli jste, že pravdoláskaři už větší úchylárnu, než tu brněnskou nevymyslí? Mysleli jste špatně. A všechno to samozřejmě jede za naše peníze.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-se-vam-snad-zda-Po-vlajce-z-pochvy-prichazi-z-Brna-dalsi-dotovana-perla-Zde-VIDEO-z-CT-538639

P. Hofman 4.6.2018 14:46

Skromně bych doporučil

aby si autor úvodníku (od místních znalců fšeho to nevyžaduji) zjistil alespoň fakta, která se k nařízení povinného vyvěšení křížů do vstupních hal veřejných budov vztahují.

1) Jedná se o prachsprostý předvolební tah, kdy CSU doufá, že tím získá pár hlasů, především od sympatizantů AfD (cca. 56% Bavoráků s tím souhlasí). S obhajobou křesťanství to nemá nic společného, jen se to tak tváří.

2) Odpovědné ministerstvo rovnou sdělilo, že pokutovat nikoho za nesplnění tohoto nařízení nebude. Moc dobře totiž ví, že je to krok protiústavní a tudíž dříve nebo později bude zrušen.

3) Mnozí církevní představitelé v samotném Bavorsku s tímto krokem nesouhlasí, neb se bojí, že to bude rozdělovat lidi.

M. Berka 4.6.2018 15:05

Re: Skromně bych doporučil

Rozhodně bych neměl tu drzost tvrdit, že se tu křesťané vyvyšují nad jiné....

Nějaké rozdělování lidí vždy funguje - např. na hajzly a na ty ostatní.... :D :D :D

J. Anděl 4.6.2018 16:49

Re: Skromně bych doporučil

Ano, tohle psali v prvním článku, co jsem na to téma četl, odhaduji že na idnes nebo lidovkách.

Ovšem Astonova poznámka v úvodníku je natolik vágní a obecná, že s těmito fakty snad ani nemůže být v konfliktu.

U nás "křesťanské hodnoty" taky nejkřiklavěji hájí jiní, než církevní představitelé v samotném Česku :-).

J. Matuška 4.6.2018 14:40

To se vám snad zdá:

Po "vlajce z pochvy" přichází z Brna další dotovaná perla. Zde VIDEO z ČT

... Jde o projekt Kateřiny Šedé, která chce navrátit do ulic měst běžný život. Ulice Široká je však velmi turisticky exponovaná a nežije se tu dobře. V občanském průkazu tak má tuto adresu jen asi 30 lidí. "Denně zde projde několik tisícovek turistů," podotkl reportér České televize. ParlamentníListy.cz

Bydlím v přízemí ulice Čs. armády v Bubenči. Denně zde projede několik tisícovek aut. Zvu "projektantku" Kateřinu Šedou, která chce navrátit do ulic města běžný život k nám domů... A já ji překvapím: přes TO všechno, žije se nám tu dobře... Za úplatu bych se rád zúčastnil projektu, který by spočíval v tom, že bych si otevřel okno do ulice a na plakátě bych měl napsáno Talk to me. PC mám u okna, takže žádný problém. /Ať žijou neziskovky - do hlavy ale neéé!/