1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Rozčapené hnízdo

Politik přežije cokoli a v našem politickém prostředí je nutno ho vykýblovat jako prase z chlíva, sám neodejde. Neměl by ale být trapný. To, co předvádí Andrej Babiš v kauze dotací na jeho podnik Čapí hnízdo, je nedůstojné a trapné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Kellnerová 11.3.2016 17:53

Re: Rozčapené hnízdo

Tak si to shrňme. Vždycky to tak bylo. A vždycky bude.

S. Lazárek 11.3.2016 17:36

Re: Rozčapené hnízdo

Byl jsem tam několikrát a musím říct, že je to moc pěkný objekt, líbí se mi i interéry, je vidět, že nešetřil na ničem, výběhy pro zvířata jsou precizně vypracované i s ohledem na místní ptačí invalidy, kteří zde už pár let pobývají, když z Votic přebral stanici pod sebe a to nezávisle na tom, kde na to ten kluk ušatá ty peníze vychytračil.

P. Lepew 11.3.2016 17:59

Re: Rozčapené hnízdo

Souhlas. Architektonicky super, jízdárna super.

Moje děti to tam vážně milují - hlavně vydřičku, koťátka, prasátka a ten lanový hrad.

Byl jsem i v té druhé "kongresové" části a popravdě to trochu vypadá tak, že celá ta "farma" je tam jen aby se zdůvodnily dotace do té druhé části. To ale nijak nesnižuje to, že ten zookoutek je super.

J. Laták 11.3.2016 17:58

Re: Rozčapené hnízdo

Voliči oněch pánů se k sobě mají jak můj s mojí.

Na Slovensku odhalili manipulace s registračními pokladnami, jde o miliardy.

http://www.novinky.cz/ekonomika/397422-na-slovensku-odhalili-manipulace-s-registracnimi-pokladnami-jde-o-miliardy.html

J. Mráz 11.3.2016 16:57

Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Tam je v rozkladu úplně všechno. Tam je všude taková korupce, že si to nelze ani představit. A všude musíte platit na dřevo, jinak nic nesvedete. A jdete s něčím na operaci? Doktor vám napíše lístek do lékárny, tam si podle toho, co vám budou operovat, musíte za své koupit pakl zdravotnických potřeb (pakl A, B, C...) - operačními rukavicemi počínaje, obvazy a dezinfekcí konče - s tímto se dostavíte do nemocnice, pak vás operují. Samotný výkon si zaplatíte zvlášť. Těžší operace - skládá se vám na ni nejbližší rodina, pak celá ulice, pak sbírka v kostele, celá dědina, když ani to nestačí, vezme některý příbuzný potvrzení od doktora a jde dělat sbírku i do sousedních dědin. To jenom na ukázku, jak to tam funguje.

F. Doušek 11.3.2016 17:08

Re: Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Eště, že ste se včas vystěhoval.

P.S. Zámořská paroplavba česká se již rozložila, mnoga let tomu.

I. Kellnerová 11.3.2016 17:12

Re: Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Moře už nemáme, mnoga let tomu, asi 700.

K. Janyška 11.3.2016 17:15

Re: Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Ano, a mně také nikdy nikdo nepřinutí a nepřinutil, abych fandil Ukrajině, jako místní blázni, vedení v době ukrajinaké krize Vandasem... Dzp.

P. Spáčil 11.3.2016 17:32

Re: Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Za vše může Putin!

Stručná historie samostatné Ukrajiny:

5. prosince 1991 – Pryč s krvavými zloději Moskaly a jejich zločineckými kumpány! Ať žije svoboda a Kravčuk! 19. července 1994 – Pryč s krvavým zlodějem Kravčukem a jeho zločineckými kumpány! Ať žije svoboda a Kučma! 23. ledna 2005 – Pryč s krvavým zlodějem Kučmou a jeho zločineckými kumpány! Pryč s Moskaly! Ať žije svoboda a Juščenko!

25. února 2010 – Pryč s krvavým zlodějem Juščenkem a jeho zločineckými kumpány! Smrt Moskalům! Ať žije Ukrajina, svoboda a Janukovič!

24. ledna 2014 – Pryč s krvavým zlodějem Janukovičem a jeho zločineckými kumpány! Moskaly pověsit! Ať žije svoboda a Porošenko!

K. Janyška 11.3.2016 17:36

Re: Jen ukrajinské námořnictvo v rozkladu?

Ano ? A proč má cizí občanství ? A Porošenko je garantem svbobody ? A čí ? Dzp.

D. Švik 11.3.2016 16:52

"Nicht schiessen,

jsou tady lidé" volal dobrý voják Švejk.

Švédsko na dva týdny v červenci pozastaví hraniční kontroly, neb i policisté potřebují dovolenou :-)

http://echo24.cz/a/wxW8W/i-policiste-potrebuji-dovolenou-svedsko-na-dva-tydny-prerusi-kontrolu-hranic

R. Veselý 11.3.2016 16:57

Re: "Nicht schiessen,

Tak Švédům to už může být šumafuk, mají jich tam už tolik, že těch pár set tisíc, co k nim ještě přijdou, už nic nezhorší.

D. Švik 11.3.2016 16:59

Re: "Nicht schiessen,

To asi ne, ale fest mě to pobavilo :-)

V. Karda 11.3.2016 16:43

Někde ve předu jsem četl

Že tady paní Drobeková končí.Ty její pohádky Jak svého psíka celníkům a záchranářům půjčuji,Jak vlastním dřevo zpracující firmu nebo Jak vyrábím obytné buňky pro připrchlíky tady budou chybět.Ale on se tu zase nějaký pohádkář objeví.

R. Veselý 11.3.2016 16:54

Re: Někde ve předu jsem četl

I s.Netserová zmizela jak pára nad hrncem. Tak to má byť.

D. Švik 11.3.2016 16:58

Re: Někde ve předu jsem četl

Nikoliv. Netzerová se objevuje a mizí jako duch mrtvé tety Gertrudy. Zbyde po ní vždy strašný smrad.

H. Lukešová 11.3.2016 17:48

Re: Někde ve předu jsem četl

Dáma je antisemitkou, podporuje islám, muslimy a palestinské Araby.

R. Veselý 11.3.2016 17:58

Re: Někde ve předu jsem četl

Dáma je prostě kráááva.

K. Janyška 11.3.2016 17:17

Re: Někde ve předu jsem četl

Gardnes jen dnes, a bůhví, zda netzer je ujetý chlap nebo uhádaná baba... Dzp.

R. Veselý 11.3.2016 16:42

Vítková bravo !!

Dokázala na posledním úseku zlepšit pozici z 12. na 6. místo !

Nebýt krachu Charvátové, která ztratila 2 minuty, byly by Češky určitě na medaili, možná i tu zlatou ...

M. Franková 11.3.2016 16:46

Re: Vítková bravo !!

Jj, pro naše je Norsko nějaké zakleté. Nedá se nic dělat. jede se dál.

J. Mráz 11.3.2016 16:42

V Súdánu mají docela zajímavé

platové hodnocení. Peněz se nedostává, tak část výplaty čerpají v naturáliích.

R. Veselý 11.3.2016 16:44

Re: V Súdánu mají docela zajímavé

Na Súdán házím bobek, jasný ?

J. Franke 11.3.2016 16:31

Už jste popřáli Andělce k svátku?

Máma Merkel čeká!!!

J. Vobr 11.3.2016 16:30

TO MUSÍTE VIDĚT- NETZER NA VÍTAČCE !!!

http://i.imgur.com/BBj81rU.jpg

_________________________________________________

:-)))

:-)))

M. Franková 11.3.2016 16:33

Re: TO MUSÍTE VIDĚT- NETZER NA VÍTAČCE !!!

-:)

J. Mráz 11.3.2016 16:35

Re: TO MUSÍTE VIDĚT- NETZER NA VÍTAČCE !!!

To je jedna z těch znásilněných. Ještě jí visí lacl z ohozu.

D. Švik 11.3.2016 16:37

Re: TO MUSÍTE VIDĚT- NETZER NA VÍTAČCE !!!

Tak to nebylo k té německé soudružce učitelce vůbec hezké :-)

F. Kusák 11.3.2016 16:22

No, jestli jsou dotace oprávněné či nikoliv

nemůže posoudit ani Aston ani já nebo další neinformovaný laik. To je věc vyšetřovatelů a tím to končí. Co je pro mě ale zajímavé, že se nikdo nezajímá o projekt samotný. Zdá se, že Čapí hnízdo je mimořádně povedená akce a kéž by takových bylo víc. Cirkus kolem Čapího hnízda mu jen dělá reklamu a A. Babiš, tedy pokud je majitel, si může mnout ruce. Takovou reklamu by nevymyslel. A v čele reklamky stojí Fiala s Kalouskem, až se mně nechce věřit, že za to nemají provizi. Ale vážně, podle www stránek je to skutečně citlivě realizovaný projekt a hned jak bude hezky, tak se tam pojedu podívat. Když to srovnám s tím, kolik miliard z dotací bylo doslova rozkradeno nebo prošustrováno, tak toto alespoň k něčemu slouží. Ale definitivně, až to uvidím na vlastní oči.

P. Vandas 11.3.2016 16:25

Re: No, jestli jsou dotace oprávněné či nikoliv

Souhlasím. Je to mimořádně vkusné architektonické dílko a to i ve světovém srovnání. :-):-)